علائم یا نه Sacramento County می خواهد قانونگذاران ایالتی آزمایش ویروس

کالیفرنیا قانونگذاران باید آزمایش coronavirus قبل از آنها بازگشت به ساکرامنتو صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال نشان دادن علائم COVID-19 با توجه به راهنمایی از شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

مجمع قوانین رئیس کمیته کن کولی فاش درخواست از وزارت بهداشت روز شنبه در طول دموکراتیک حزبی جلسه با توجه به یادداشت ها را از این جلسه که به اشتراک گذاشته شد در میان قانونگذاران و دیگران که انجام کسب و کار در ساختمان است.

وزارت بهداشت نیز می خواهد قانونگذاران به یکی از کارکنان کلیدی عضو آزمایش ویروس قبل از قانونگذاران رزومه خود را قانونی جلسه در مارس 4.

مجمع سخنران آنتونی رندن D-Lakewood در روز جمعه تایید کرد درخواست.

“اعضای حزب دموکرات حزبی به حال چندین بحث در مورد به طور بالقوه گرفتن آزمایش” رندن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “با توجه به طبیعت کار ما Sacramento County بهداشت عمومی افسر معرفی اعضای آزمایش برای COVID-19 و ما در حال بدست گرفتن هدایت جدی است.”

قانونگذاران دموکرات خواسته شد برای رسیدن به شخصی خود را به درخواست برای تست در حالی که UC Davis مرکز پزشکی کمک خواهد کرد که اعضای هیات آزمایش یادداشت گفت.

برخی از کاپیتول کارکنان مانند sergeants, قوانین کمیته کارگران رئیس کارمند و رهبری دفاتر خواهد بود از جمله در تست سند می گوید.

کولی و Sacramento County بهداشت عمومی را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

کولی با توجه به جلسه یادداشت گفت: Sacramento County جهت نبود سفارش اما که اعضا و کارکنان باید به انجام همه چیز آنها می توانند به سرعت تست شده است. شرکت کنندگان در جلسه ابراز نگرانی که کنگره می تواند تبدیل به یک عفونت منطقه بدون یقین است که اعضای نبودند حامل ویروس.

Assemblywoman Lorena گونزالس D-سن دیگو در این نشست با ابراز نگرانی اعضای درخواست برای حمایت از پزشکان خود را هنگامی که دیگران رد شده اند برای تست.

گونزالس گفت: زنبور عسل او می خواست به افتخار بهداشت عمومی راهنمایی و درخواست تست, اما تنها زمانی که Sacramento County ابلاغ آن توصیه به شهرستان سان Diego. او همچنین نگران خط مقدم و ضروری کارگران نداشتن دسترسی به آزمون.

“من نمی خواهد رفتن به دکتر و از آنها بخواهید برای نسخه ای برای یک تست بدون که جهت” گونزالس گفت: در ادامه که او تمرین های اجتماعی فاصله و نمی دانم و نمی شده است در اطراف هر کسی که تست مثبت برای ویروس.

“من به وضوح سالم من بدون علامت,” او گفت:. “من تحت هیچ دسته برای تست گرفتن.”

مجلس موکول در تاریخ 16 مارس به دلیل نگرانی در مورد سرعت گسترش COVID-19. آن را پس از برگزار چند جلسات کمیته عمدتا برای نظارت بر رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هزینه های اضطراری قرارداد.

در طی استراحت اعضای سازمان مجازی شهر سالن های غذا و خون دیسک و مواد غذایی اجرا می شود در حالی که Newsom در پاسخ به بحران بهداشت عمومی.

در اخیر بودجه جلسات نمایندگان مجلس با ابراز تمایل خود را برای بازگشت به کار و افزایش نظارت دولت صرف به نبرد coronavirus. آنها درخواست اطلاعات بیشتر در گران قیمت قرارداد Newsom امضا کرده است به تهیه دنده محافظ برای کارگران ضروری و خواسته به مشارکت بیشتر در تصمیم گیری های دولت این است که در طول ساخت این بیماری همه گیر.

سنا بر خلاف مجمع مجاز به شرکت در جلسات از راه دور. رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز D-سن دیگو گفت: سنا به حال شده است در تماس با مقامات بهداشت عمومی برای آزمون سناتور قبل از آنها بازگشت. سناتورها و کارکنان گفت: در حال خواسته به “عمل خود ارزیابی” مانند در نظر گرفتن درجه حرارت خود را قبل از آنها می آیند به کنگره.

“دستورالعمل های کنونی را روشن که در آن اولویت های کمیاب آزمون دروغ و سنا است معرفی تست برای سناتورها و کارکنان مگر اینکه آنها سقوط در این دسته موجود,” اتکینز در بیانیه ای گفت. “هر کسی که تجربه هر گونه علائم بیماری و دستور داده شده است به ماندن در خانه و نه آمدن به کنگره. کسانی هستند که نشانه ای رایگان و آمدن به کنگره ادامه خواهد داد تا نیاز به رعایت دقیق فیزیکی فاصله دستورالعمل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net