سوئد ماند باز. مرگبار ماه را نشان می دهد خطرات

در اواخر مارس تقریبا هر کشوری در اروپا بسته شده بود مدارس و کسب و کار محدود سفر و دستور داد شهروندان را به ماندن در خانه. اما یک کشور ایستاده بود برای آن تصمیم به باز بماند: سوئد.

این کشور را تعدیل پاسخ به شیوع کروناویروس کشیده شده ستایش از برخی از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که سوئد به عنوان یک مدل ممکن برای ایالات متحده آن را به عنوان شروع به بازگشایی شده است.

“ما نیاز به رعایت با یک ذهن باز چه رفت در سوئد که در آن بچه ها رفتن به مدرسه” سن. رند پل از کنتاکی جمهوری گفت: در جلسه روز شنبه, مارس 12.

اما در حالی که سوئد اجتناب ویرانگر عوارض از شیوع بیماری در ایتالیا و اسپانیا و انگلیس نیز دیده می شود فوق العاده ای در افزایش مرگ و میر, مرگ و میر داده ها نشان می دهد.

در استکهلم که این ویروس از طریق مهاجر جوامع بیش از دو برابر معمول تعداد زیادی از مردم کشته در ماه گذشته. که افزایش به مراتب فراتر از افزایش مرگ و میر در شهرستانها ایالات متحده آمریکا مانند بوستون و شیکاگو و روش های افزایش دیده می شود در پاریس.

در سراسر سوئد تقریبا 30% بیشتر مردم در طول درگذشت این بیماری همه گیر تر از نرمال است و در طول این زمان از سال, افزایش مشابه که از ایالات متحده و به مراتب بالاتر از این کوچک را افزایش می دهد دیده می شود در کشورهای همسایه آن است. در حالی که سوئد بزرگترین کشور در اسکاندیناوی, همه عمومی قوی سیستم مراقبت های بهداشتی و سلامت کم نابرابری در سراسر جمعیت است.

“این بسیار چاپلوس مقایسه برای سوئد که دارای چنین نظام سلامت گفت:” اندرو Noymer یک متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “وجود دارد هیچ دلیلی سوئد باید انجام بدتر از نروژ و دانمارک و فنلاند.”

هیچ دو کشور دقیقا یکسان مقایسه, inexact. شانس سفر الگوها و اعمال شخصی نقش نه فقط سیاست های دولت است.

سوئد مقامات تصمیم به پیاده سازی در سراسر کشور مستند, اعتماد که مردم را به انجام بخشی خود را برای ایمن ماندن. مدارس و رستوران ها و سالن های ورزشی و میله های باقی مانده باز اجتماعی فاصله قوانین اجرا در حالی که تجمعات محدود شد به 50 نفر است.

دو ماه بعد از آن شده است بدترین سناریو است که بسیاری از پیش بینی. COVID-19 مرگ و میر را به طور نامتناسبی آمار افراد مسن و کسانی که در خانه های سالمندان به عنوان مورد در اکثر کشورها اما بیمارستان ها شده اند غرق شده است. همانطور که با بقیه جهان از آن خواهد شد ماه و یا حتی سال ها قبل از اینکه تصویر کامل از مرگ پدیدار می شود.

“روشن است که مرگ و میر در استکهلم بوده است بسیاری بالاتر از شما انتظار می رود از یک سال نرمال” مارتین گفت: Kolk یک متخصص در دانشگاه استکهلم. “اما ما باید صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. این یک تفاوت بسیار بزرگ اگر ما همچنان به دیدن بیش از حد مرگ و میر به مدت شش ماه و یا اگر از آن خواهد شد بازگشت به سطح نرمال در چند هفته.”

نیویورک تایمز اندازه گیری تاثیر این بیماری همه گیر در سوئد در مقایسه با تعداد افرادی که فوت کرده اند در ماه های اخیر در برابر دمای بیش از چند سال گذشته. این مجموع شامل مرگ و میر ناشی از COVID-19 و همچنین به عنوان کسانی که از علل دیگر از جمله مردم کسی است که نمی تواند درمان شود و یا تصمیم به دنبال درمان.

در حالی که هیچ اندازه گیری کامل افزایش مرگ و میر ارائه می دهد تصویر کامل از این بیماری همه گیر تلفات جمعیت شناسان می گویند.

سوئد مقامات بهداشت عمومی باید در دفاع از استراتژی خود را در حالی که تصدیق کرد که این کشور قادر به محافظت از افراد مسن است. هدف این است که برای محدود کردن گسترش عفونت بدون نیاز به قفل همه چیز را گفتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net