با مگس کش زدن تیم, گروگان مذاکره کنندگان به نام به اختلال در غرب شهرستان خانه

پر سر و صدا استدلال در غرب شهرستان محل اقامت صبح روز چهارشنبه به بیش از شش ساعت در بن بست پس از زن و شوهر در داخل جواب نداد نمایندگان تلاش برای تماس با آنها باعث سوات و گروگان مذاکره تیم به پاسخ.

اختلال شرح داده شده به عنوان نمایندگان با صدای بلند مشاجره آغاز شد که شب گذشته گزارش به مقامات در مورد 7:11 صبح در منطقه همپتون جاده و شرق خیابان در اردوگاه Meeker, Sonoma County Sheriff دفتر سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت.

نمایندگان سعی کردم به صحبت کردن با یک زن و مرد در داخل خانه زمانی که آنها وارد شده اند اما هیچ پاسخ والنسیا گفت.

اضافی نمایندگان فرستاده شد برای کمک به از جمله تیم SWAT و گروگان مذاکره کنندگان و محیط تعیین شد تا در اطراف خانه والنسیا گفت. یک کلانتر, بولتن خواسته ساکنان به ترک منطقه و یا ماندن در خانه به عنوان نمایندگان تلاش برای تماس با جفت والنسیا اضافه شده است.

گروگان مذاکره کنندگان با استفاده از یک بلندگو به سعی کنید به صحبت کردن با مرد و زن درون فایده ای نداشت والنسیا گفت. نمایندگان سپس وارد خانه و بازداشت هر دو در حدود 1:40 p. m. والنسیا ندارد اطلاعات بیشتر در مورد چگونه نمایندگان تماس زن و شوهر را به عنوان از بعد از ظهر سه شنبه ،

جفت شد حال سوال توسط مقامات بعد از ظهر چهارشنبه و تحقیقات در حال انجام والنسیا گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>