ساتر سانتا رزا سفارشات coronavirus قرنطینه برای 30 کارگران اتحادیه می گوید

ساتر سانتا رزا بیمارستان منطقه ای صادر قرنطینه سفارشات به حداقل 30 از بیمارستان آن کارگرانی که در تماس با یک بیمار مبتلا به کروناویروس با توجه به این اتحادیه به نمایندگی از اکثر خط مقدم کارکنان بیمارستان.

کارکنان به خانه فرستاده شدند پنج شنبه همان روز سونوما کانتی مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یک دوم مورد تایید شده از coronavirus از یک ساکن محلی به دنبال مراقبت در نامعلومی سانتا رزا بیمارستان. این فرد قرارداد عفونی بیماری پس از مصرف یک ماه فوریه کروز در بزرگ شاهزاده خانم از سن فرانسیسکو به مکزیک.

ساتر مقامات می گویند اگر بیمار که در معرض کارگران بیمارستان به کروناویروس شد هر کدام از دو کشتی کروز مسافران که در حال ساکنان محلی تحت درمان در انزوا در سانتا رزا بیمارستان یا یک سوم مسافری منتقل شده و در ماه فوریه به یک بیمارستان محلی از پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County است.

قرنطینه سفارش برای 30 کارکنان به نظر می رسد بزرگترین به عموم گزارش شده در کالیفرنیا گفت: Sean Wherley سخنگوی با SEIU-ایالات بهداشت و درمان کارگران غرب است.

یک ساتر سخنگوی در بیانیه ای گفت: “ایمنی بیماران و کارکنان” اولویت است. بیمارستان همچنان برای به روز رسانی پروتکل در مورد کوروناویروس “مطابق با بهترین شیوه های ایجاد شده توسط دولت های فدرال و ایالتی و محلی مقامات.”

تعدادی از کارگران به خانه فرستاده می شود می تواند بالاتر از این اتحادیه نمی کند نماینده پزشکان و یا پرستاران شاغل, او گفت:. حداقل 10 مراقبت های بهداشتی کارگران گرفته شد این کار Feb. 27 در El Camino Hospital در کوه و لس Gatos. یکی دیگر از 10 کارگران از قیصر Permanente در رزویل جدا شد چهارشنبه. دو کارگر از قیصر Permanente در لوس آنجلس بودند قرنطینه شنبه.

Wherley گفت که او تا به حال هیچ اطلاعات در مورد شرایط قرنطینه در سانتا رزا.

“بیمارستان مدیران نیاز به همکاری با کارکنان برای درک شرایط: دارد لوازم در محل ؟ چه protocol?” Wherley گفت. “کارگران نیاز به آموزش قبل از بیمار می آید.”

اتحادیه نشان دهنده 365 کارگران در ساتر سانتا رزا بیمارستان در منطقه است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im