ساتر کارکنان درمان به وعده های غذایی به عنوان یک تشکر از شما حرکت

روز قبل در پزشکی-فولاد دفاتر درب بعدی را به ساتر سانتا رزا بیمارستان منطقه ای, مدیر, و, پرستار, Marion, Auld می دانستند ناهار وارد شده بود و بدون داشتن آن را دیده و یا تشخیص یک عطر اشتها آور.

Auld حس هیجان ساتر سلامت همکاران آگاه باشید که تحویل از جلو معنای آنها در مورد به درمان به با تشکر از شما غذا.

در حالی که پرستاران و دیگر کارکنان از عمل جراحی آندوسکوپی و زایمان/زایمان در مرکز علامت غرب چشمه جاده آغاز کرده بود در حرکات قدردانی میان سختی های تحمیل شده توسط pandemic گفت: Auld “این اولین بار است که ما تا به حال منابع از جامعه” — منابع است که وارد ready-to-eat.

در میان اختلالات به ساتر کارکنان’ زندگی می کند که شامل کاهش ساعت کار, شغل, نقل و انتقالات و بستن ساتر در سایت, آشپزخانه Auld گفت: “این فقط طوری خاص برای آنها.”

ناهار آمد حسن نیت ارائه میدهد از بانک ایالات متحده آمریکا. از طریق آن #SupportLocal ابتکار بانک کمک به رستوران ها و دیگر فروشندگان مواد غذایی برای زنده ماندن اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را با پرداخت آنها را به ارائه وعده های غذایی برای کارگران در خط مقدم بحران است.

آمریکا بانک چیده شده برای تحویل حدود 150 وعده های غذایی قدردانی به ساتر تسهیلات در شمال سانتا رزا در روز پنج شنبه.

در این منو: انتخاب از سالاد و کاری ادامه داده اند, از کون, سالاد نپا و همبرگر و ساندویچ مرغ از کارمن برگر نوار سانتا رزا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de