تعلیق تمام منطقه ای بازی های فوتبال تحت نظر غرب استرالیا, فوتبال کمیسیون

روری کلمن-شنیدهکلگورلی خیش

Kalgoorlie City celebrate winning the 2020 Goldfields Football League premiership.
آیکون دوربینکلگورلی شهرستان جشن پیروزی 2020 Goldfields فوتبال لیگ برتر لیگ برتر است. اعتبار: Kelsey رید/کلگورلی معدنچی, Kelsey رید تصویر: Kelsey رید

شروع تمام منطقه ای مسابقات فوتبال از جمله Goldfields فوتبال لیگ می تواند به تعویق افتاد و در پاسخ به تهدید در حال رشد از COVID-19.

از دیروز بعد از ظهر از غرب استرالیا به لیگ برتر فوتبال تا به حال توصیه نمی شود و کشور, لیگ برتر فوتبال سازمان برای به تاخیر انداختن دور یکی از وسایل به جای توصیه که جمعیت نگه داشته شود زیر 500 نفر و محدود به بازیکنان و اعضای خانواده و کلیدی بازی کردند.

اما کلگورلی خیش می داند یک جلسه به بحث در مورد به تعویق انداختن این فصل در حال وقوع است امروز.

در بیانیه منتشر شده در جمعه WAFC گفت: آن را از نزدیک نظارت بر وضعیت.

“این WAFC به عنوان بخشی از یک ملی کار گروهی از جمله استرالیا لیگ فوتبال و دیگر State football بدن است که از نزدیک نظارت بر وضعیت در مورد کوروناویروس و مشاوره گرفتن از دولت استرالیا سازمان بهداشت جهانی و AFL ارشد پزشکی افسران در مورد بهترین عمل” بیانیه ای گفت:.

“این بسیار مهم است که تمام اقدامات عملی صورت گرفته به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 و کاهش هر گونه تاثیر بالقوه دولت در لیگ و جامعه فوتبال مسابقات.

“این شامل تضمین این که تعداد زیادی از مردم در سالن تجاوز نمی کند 500 برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“این WAFC راه اندازی مدیریت ریسک گروه کاری است که ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و رویکرد پیشگیرانه.

“رفاه کارکنان و داوطلبان بازیکنان و مربیان و داوران و تماشاگران همچنان در خط مقدم از تمام تصمیم گیری.”

این WAFC گفت: AFL شد در جلسات منظم با مقامات بهداشتی برای نظارت بر وضعیت و در نظر گرفتن اقدامات بیشتری را. همچنین با توجه به اثرات بالقوه تعطیلی مدارس ممکن است در جامعه مسابقات.

“به این ترتیب WAFC و ملی AFL گروه کار خود ادامه خواهد داد و بحث بیش از این دوره از آخر هفته به توسعه دستورالعمل های توصیه شده در سراسر طیف وسیعی از حالات مربوط به وزارت امور خارجه لیگ, جامعه, مسابقات, Auskick و برنامه های مدرسه” این WAFC گفت.

این WAFL فصل است که انتظار می رود به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است در حالی که AFL فصل بازکن بین ریچموند و کارلتون در روز پنج شنبه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته ،

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im