مشکوک زرق و برق بمب راننده دستگیر و پس از یکی دیگر از وحشی قلم مو با سانتا رزا پلیس

زرق و برق بمب راننده از ماه گذشته دوباره زده, Santa Rosa, پلیس گفت:. این زمان در صورتی وانت.

هاله Palma 42 ساله بی خانمان سانتا رزا زن دستگیر شد یکشنبه شب در اتهامات متعدد از جمله حمله با سلاح مرگبار و hit-and-run یکی پس از دیگری پر هرج و مرج قلم مو با اجرای قانون است.

این حادثه آغاز شد و حدود 8 p. m. هنگامی که ساکنان Corlano خیابان گزارش مشکوک زن ضربه زدن بر روی درب. آنها گفتند: او در رانندگی یک کامیون صورتی.

یک افسر خال خال متمایز فورد وانت کشیدن به یک 7-یازده فروشگاه در Brookwood و افرا راههای کشیده و در پشت سر به او را متوقف کند و, پلیس گفت:.

پالما و سپس حمایت کامیون و برخورد با مامور ماشین گشت پلیس گفت و سوار دور.

ماموران به او اما پالما فرار در سرعت 60 مایل در ساعت در بنت دره جاده و سوار را از طریق بزرگراه 12 پارک سوار بسیاری است. افسران گفت: آنها سعی در قطع کردن اما او سوار را از طریق یک زنجیره لینک حصار در یادبود سربازان ساختمان و ادامه داد: رانندگی بی پروا در پارکینگ.

در یک نقطه, پلیس گفت, پالما اقدام به رانندگی سر در به دنبال افسر که قادر به جلوگیری از برخورد.

در نهایت پالما خود را متوقف کامیون در پارکینگ و قفل شده است و خودش در, پلیس گفت:. افسران و بحران شديد صحبت با پالما برای بیش از 40 دقیقه قبل از او رو به بیرون از کامیون شد و به زندان برده شد.

پالما به دست آورد برخی از بد نامی در مه 27, زمانی که او متهم به سرقت تریلر و چراغ پلیس در یک تعقیب و گریز در بزرگراه 101 با سرعت های بالا به عنوان 80 مایل در ساعت قبل از او را متوقف کردم و اسپری پلیس و رهگذران با یک دمنده شارژی پر از زرق و برق.

در حال حاضر رو به اتهام جنایت بی پروا فرار و رانندگی یک وسیله نقلیه بدون رضایت مالک در آن صورت پالما در حال حاضر چهره اضافی فرار از اتهامات آمار و اجرای حمله خرابکاری و مقاومت در برابر بازداشت و اتهامات عنوان شده علیه.

او برگزار می شد در سونوما کانتی زندان $50,000 وثیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>