مشکوک سارقان خودرو منجر سانتا رزا پلیس در تعقیب و گریز در محله مسکونی

سانتا رزا زن و مرد مظنون به سرقت یک کرایسلر 300 چراغ پلیس در یک تعقیب از طریق یک منطقه مسکونی قبل از آنها دستگیر شدند چندین اتهام جنایت شنبه شب.

پلیس کشف متامفتامین و لود handgun در حالی که در جستجوی یک هوندا رانده شده توسط خوزه هرناندز, 33, Santa Rosa, پس از چندین وسایل نقلیه پلیس احاطه شده خودرو در شمال سانتا رزا محله گفت: سانتا رزا پلیس گروهبان. براندون Matthies.

هرناندز و اتهام همدست, اشلی Fuesz, 27, از, Santa Rosa, چراغ پلیس در تعقیب حدود 10 p. m. به سرعت 50 مایل در ساعت و در حال اجرا یک علامت توقف در یک منطقه مسکونی.

در طول پیگیری هرناندز انداخت مختلف handgun به یک حیاط در روشن ان درایو Matthies گفت.

هرناندز و Fuesz هستند مظنون به سرقت یک نقره کرایسلر 300 از غرب سانتا رزا محله بعد از ظهر جمعه. شاهدان کمک به شناسایی این جفت ارز به عنوان پیشرو مظنون Matthies گفت. ماشین بازیافت شد در نزدیکی یک میز گرد پیتزا پارکینگ شنبه شب پس از دستگیری.

یک افسر پلیس کشف هرناندز و Fuesz رانندگی در نزدیکی سن میگوئل خیابان و نرتهویو خیابان و اقدام به کشیدن ماشین قبل از اینکه آنها سوار خاموش Matthies گفت. آنها در نهایت تسلیم و دستگیر شدند بدون حادثه پس از چندین ماشین پلیس swarmed آنها را در فرانسیسکو خیابان.

هرناندز رزرو شده بود به Sonoma County, زندان سرقت خودرو, توطئه و فرار از اتهامات و همچنین در اختیار داشتن اسلحه گرم به عنوان یک جنایت کار محکوم و نقض پس از انتشار جامعه نظارت. Fuesz رزرو شد به اتهام های مشابه از جمله حمل پنهان اسلحه گرم در یک وسیله نقلیه.

پلیس درخواست دفتر دادستان منطقه نیز دنبال اضافی اتهام مواد مخدر به دلیل مت که کشف شد در وسیله نقلیه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>