شک در سانتا کروز معاون قتل و عضو تیم نخبگان در پایگاه نیروی هوایی تراویس

سانتا کروز — فعال-وظیفه نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان متهم به قتل یک شمال کالیفرنیا کلانتر معاون در کمین سبک حمله به یک رهبر به یک پایگاه نظامی نخبگان نیروهای امنیتی و مقامات روز دوشنبه گفت:.

گروهبان دوم ، استیون Carrillo شده است به اتهام ضرب تیراندازی, Santa Cruz شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller و زخمی شدن دو تن دیگر از افسران شنبه. او انتظار می رود که به اتهام قتل درجه اول.

اف بی آی نیز در حال بررسی است و اگر Carrillo هر لینک کلیک کنید برای کشتن یک افسر فدرال بود که در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند بیش از یک هفته پیش. هر دو قتل درگیر بورس در یک ون.

Carrillo, 32, یک رهبر تیم برای ققنوس کلاغ در Travis پایگاه نیروی هوایی 50 مایل (81 کیلومتر) شمال شرقی سان فرانسیسکو به عنوان بخشی از 60 نیروهای امنیتی اسکادران. ققنوس کلاغ ها وظیفه حفاظت از هواپیما و خدمه از ضرب و جرح در فرودگاه “که در آن امنیت ناشناخته است و یا امنیتی اضافی مورد نیاز است برای مقابله با محلی تهدیدات” با توجه به نیروی هوایی.

کاریلو همسر مونیکا لی اسکات Carrillo که او نیز در نیروی هوایی مرده پیدا شد در خارج از پایگاه هتل در مارس 2018 در حالی که او بود مستقر در کارولینای جنوبی است. او 30. مرگ او رد شد خودکشی با توجه به نیروی هوایی.

کاریلو وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس ماه پس از مرگ او.

روز شنبه, نمایندگان, پاسخ به تماس 911 مورد مشکوک ون در Ben Lomond, unincorporated منطقه در نزدیکی سانتا کروز. تماس گیرنده گفت: اسلحه و بمب-ساخت دستگاه در داخل کلانتر جیم هارت گفت.

زمانی که نمایندگان وارد ون کشیده دور و نمایندگان به دنبال. ون رفتم پایین جلوی خانه در یک خانه و نمایندگان بودند حمله با گلوله و مواد منفجره پس از خارج شدن از وسیله نقلیه خود را.

Gutzwiller زخمی شد و بعد از درگذشت در بیمارستان. یکی دیگر از معاون زخمی شده بود توسط گلوله یا ترکش و زده ون به عنوان مظنون فرار کرد, مقامات گفت. یک سوم افسر گشت بزرگراه کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شد در دست هارت گفت.

کاریلو سپس اقدام یک carjacking و به ضرب گلوله کشته شد در طول بازداشت خود هارت گفت. او در بیمارستان تحت درمان است اما انتظار می رود برای زنده ماندن. مجروح معاون ذکر شده بود در شرایط با ثبات یکشنبه.

___

Dazio گزارش از لس آنجلس. آسوشیتد پرس نویسنده اولگا R. رودریگز کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>