مظنون در 2 تیراندازی سرقت دستگیر و پس از بزرگراه. 101 تعقیب

یک مرد مشکوک در دو تیراندازی و سرقت مسلحانه در سانتا رزا ماه گذشته گرفته شده بود را بازداشت و پس از یک تعقیب و مبارزه با یک افسر و یک سگ پلیس سانتا رزا پلیس اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه.

Undra رنه صلیب مور, 22, از سانتا رزا مشکوک است از درگیر شدن در یک تیراندازی May 14 در اندی لوپز وحدت پارک که مجروح, 18 سال, پیر مرد و تیراندازی مارس 27 چلنجر راه که زخمی 32 سال است ،

او همچنین می خواستم در ارتباط با سرقت مسلحانه در یک فروشگاه در غرب خیابان سوم در مارس 12, Sgt. تابستان Gloeckner گفت.

دستگیر و با او عیسی مندز, 19, که یک codefendant از مور در یک پیگیری در مارس 15 و دستگیر شد ژوئن 15 به ظن اقدام به قتل در پارک تیراندازی.

هر دو مردان برگزار می شد در سونوما کانتی زندان که از پنج شنبه صبح.

این حادثه آغاز شد و حدود 3:30 p. m. روز شنبه هنگامی که سانتا رزا پلیس کارآگاهان پس در بررسی زمانی که آنها کشف مور رانندگی در نزدیکی ماموریت بلوار و بزرگراه 12.

آنها او را دنبال کرد و آن را به نظر می رسد او تلاش برای دوری کردن از پلیس Gloeckner گفت.

Sonoma County Sheriff را با کمک آن هلیکوپتر برای پیگیری این خودرو آن را به عنوان سفر به شمال در بزرگراه 101 در نرخ بالا از سرعت.

معاون نزدیک به بزرگراه در نزدیکی هلدزبرگ گذاشته نوار سنبله که سوراخ خودرو لاستیک Gloeckner گفت.

مور دور زد و سانتا رزا افسر پلیس و سگ به او گرفتار. افسر پانچ مور “چندین بار با دست خود” Gloeckner گفت و سگ بیت او را به عنوان آنها او را بازداشت.

مور دچار جراحات جزئی و درمان در یک بیمارستان قبل از اینکه منتشر شد به پلیس بازداشت و رزرو به زندان.

دو نفر در خودرو, پلیس گفت:.

مندز که شده بود از زندان آزاد شده روز قبل دستگیر و به اتهام اقدام به قتل در پارک تیراندازی رزرو شده بود به اتهام نقض خود را پیش از محاکمه آزاد شرایط.

تیفانی ان Lawson, a 27 ساله در سانتا رزا ساکن زد به سمت مور و اقدام به تداخل با افسران در طول بازداشت Gloeckner گفت. او اشاره کرد و منتشر ظن مانع یک افسر.

مور چهره 15 جنایات و دو جنحه در چندین مورد انتظار در Sonoma County Superior Court.

مندز همچنین چهره های متعددی از اتهامات عنوان شده علیه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>