سوزان Swartz قدیمی مطبوعات دموکرات خبرنگار مقاله نویس می میرد در 76

سوزان Swartz های بی وقفه شیفته شجاع و سرگرم کننده نویسنده که کار enlivened مطبوعات دموکرات برای 35 سال و برای بسیاری از آن زمان روزنامه ها در سراسر امریکا درگذشت سه شنبه.

سباستوپول ساکن مفتون و لمس قلب جمعیت زیادی در مراسم یادبود او شش هفته پیش و پا از صخره در Bodega سر در آشکار خودکشی. او 76.

در دهه های اخیر از او و همکار روزنامه نگار باب Klose شد روشن ستاره ها در روزنامه و در شمار سونوما کانتی هنر, سیاسی, خیریه و محافل دیگر. جفت پرماجرا و پر جنب و جوش روح ازدواج کرده بود برای 39 سال که Klose درگذشت از عوارض ناشی از سرطان Nov. 21.

Swartz شد درخشان خنده دار و فرانک به عنوان او به ریاست ژان. 11 برنامه به جشن Klose زندگی. اما او رنج می برند.

“کمی کمتر از یک سال تلاش با افسردگی گفت:” یکی از سه دختر Jenni Klose سانتا رزا. “همراه با از دست دادن شوهرش پدر من وجود دارد فقط یک سطح از غم و اندوه او دیگر نمی تواند تحمل.”

تا زمانی که مرگ عشق از زندگی خود Swartz زندگی می کردند به طور کامل و با تب و تاب کنجکاوی و دلسوزی گفت: دختر سامانتا Swartz از پتالوما.

پس از Klose درگذشت او گفت: مادر او “فقط احساس از دست دادن خود را عمیقا و این خیلی ترسناک و ویرانگر به او.”

سوزان Swartz کشف شور و شوق او را برای newspapering در یک دبیرستان کلاس روزنامه نگاری در میدویل پنسیلوانیا است. در حالی که نوشتن یک پرس دموکرات ستون نمایش داده می شود که او مؤمن فمینیسم و طیف گسترده ای از منافع و استعداد او نویسنده در سال 2000 برای اولین بار از سه کتاب “گوجه فرنگی آبدار” با تمرکز بر داستان واقعی از یک گروه از زنان 50 ساله و مسن تر.

فقط در سال گذشته او عرضه رمان “خنده در تاریکی است.” در یک مصاحبه او گفت: آن را آزادانه “در اواخر شب بحث من تا به حال از طریق سال با دوستان بیش از ترسناک و احمقانه است.

“این کتاب شروع به شکل گرفتن زمانی که حزب ما زمان رو قطع جدید تاریکی نوعی که سرخی در زمانی که شما شروع به نگرانی در مورد مرگ و بیمار شدن و از دست دادن مردم و چه اتفاقی می افتد اگر مغز خود را به بلغور جو دوسر.”

در طول بیشتر از زندگی خود Swartz به نمایش گذاشته شده یک میل زیادی برای کشف, گفتگو, داستان های شخصی و تجربه های جدید. در سال 1975 او در زمان یک سال مرخصی از PD به دست و پا زدن Missouri River با دختر, زن و شوهر, بیل Swartz.

زمانی که سوزان Swartz ازدواج PD همکار Klose یک طلاق پدر دو او در زمان دو دختر خود را به عنوان خود را.

“او ما قوی مادر گفت:” گرتا Klosevitz از سانتا رزا مادر دو از Swartz و Klose سه نوه. “او می خواست همه ما را درگیر می شود و به کمک.

“او یک مثال از اینکه چگونه به عشق و چگونه به مراقبت از یکدیگر و چگونه برای پیدا کردن شادی و زیبایی در زندگی است.”

Klosevitz خواهر Jenni Klose, به یاد می آورد خود را مادر خوانده خواهد “آواز خواندن و رقص در خانه به من زن’ برای pick-me-up.”

Swartz سفر, تمرین یوگا, میزبان یک برنامه رادیویی در سونوما کانتی شنونده حمایت KRCB نوشت: نقش ها و اسکریپت ها و انجام تریک. او را تصرف کردند و در هر فرصتی که به ساحل نزدیک Bodega خلیج و یا در ماساچوست است. او عاشق برف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>