بازمانده از سال 2018 Yountville, تیراندازی سهام داستان برای کمک به دیگران مقابله

این اتفاق می افتد کمتر در حال حاضر نسبت به زمانی که آن آغاز شده اما Devereaux اسمیت هنوز هم خودش را به خواب و خواب دیدن است که او نمی تواند نفس بکشد.

این یکی از اثرات طولانی از بازمانده خشونت که منجر به مرگ سه نفر از دوستان و همکاران در مسیر خانه در Yountville, دو سال پیش — که خود به خود گریه فقط “هر زمان.”

اسمیت آخرین به ترک اتاق زنده هنگامی که یکی از ساکنان سابق این برنامه برای صدمه جانبازان تبدیل شده تا در خشونت آمیز ماموریت دو سال پیش دوشنبه در یک مهمانی خداحافظی برای دو تن از اعضای هیات.

چند دقیقه بعد در یک آشفته انتقام او برش های کوتاه از زندگی این برنامه سه اصلی بهداشت روان ارائه دهندگان مراقبت های محبوب زنان شناخته شده برای علاقه خود را و مهارت است.

اسمیت می خواهد به مطمئن شوید که مردم به یاد داشته باشید زنانی که جانشان را از دست دادند که در روز: مدیر اجرایی کریستین Loeber, 48; دکتر جنیفر Golick, 42, یک درمانگر و دکتر جنیفر گونزالس Shushereba, 32, یک روانشناس با, سان فرانسیسکو, Department of Veterans Affairs سیستم بهداشت و درمان. Shushereba است جنین مرده به عنوان به خوبی.

و پس از دو سال از confiding در مورد غم و اندوه تنها به اعضای خانواده و نزدیکترین دوستان او در نهایت به اشتراک گذاری برخی از تجربه خود را به امید او می تواند آن را پشت سر او.

اسمیت می خواهد برای تشویق دیگران که در برخورد با عواقب تروما به می دانم که زمان بهبود می یابد.

و او می خواهد در برخی از راه او مطمئن نیست هنوز برای کمک به جهان است که حساسیت بیشتری نسبت به خسارت وارده توسط اسلحه خشونت بر کسانی که زنده ماندن.

“فکر می کنم در مورد همه مردم در حال حاضر در این وضعیت” اسمیت گفت. “آن چنان فراگیر در حال حاضر که من فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به فکر می کنم — و با فراگیر منظورم تیراندازی تبدیل شده اند تا بخشی از هنجار شده است.”

بسیاری از اسمیت همسایگان در دره نپا در میان کسانی که ناخواسته و گاهی نامرئی قربانیان — مردم متصل به مسیر اصلی و یا به فاجعه ای که گشوده مارس 9, 2018, وقتی سابق ارتش پیاده نظام رخنه کرد به درب او تکیه باز یک روز زودتر به او اجازه می دهد به انجام طرح خود را.

آلبرت وانگ چونگ که خدمت کرده بود نزدیک به یک سال در افغانستان گزارش کرده بود bristled بیش از برخی از قوانین برنامه در حالی که یک مسیر خانه اقامت و تهدید اعضای هسته کارکنان. آنها کار خود را انتقال به یکی دیگر از برنامه زمانی که او در سمت چپ چند هفته قبل از تیراندازی محققان گفت.

روشن نیست که اطلاع از تهدید و یا اگر هر گونه اضافی و احتیاطی امنیتی منجر شد.

اسمیت گفت: او غافل شده بود وجود هر گونه مشکل زمانی که او را دیدم وانگ, 36, وارد در حزب خداحافظی در طبقه بالا اتاق جلسه به شدت مسلح و پوشیدن دنده محافظ برای چشم و گوش او.

تهاجم و مستند

آن را در زمان یک لحظه متوجه او تا به حال نمی آیند در یک دیدار دوستانه اما فقط یک لحظه. تهدید او نشان داده بود و در غیر این صورت برای همه روشن در حال حاضر, او گفت:.

وجود دارد مسیر صفحه اصلی ساکنان و حدود هفت کارکنان در اتاق و فضای نسبتا تنگ است. اما هر کس به حال ضربه “به ایستادن و فقط مرتب کردن بر اساس از گام به عقب” او گفت:.

وانگ پس از آن منتشر شد این برنامه ساکنان و یک به یک به نام از کارکنان که اجازه داده شد تا اتاق را ترک کنند. اسمیت که به پیوست این برنامه فقط چند ماه قبل از آن به یاد می آورد که آخرین به ترک اتاق راه رفتن گذشته سه قربانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im