نظرسنجی: 20 درصد از آمریکایی ها از ترس آنها نمی توانند پرداخت ژوئن اجاره و یا وام مسکن

بیش از نیمی از کالیفرنیا در خانواده ها دیده می شود از دست دادن درآمد به علت بیماری همه گیر کوروناویروس اداره آمار ایالات متحده روز چهارشنبه گفت بر اساس تازه راه اندازی هفتگی بررسی.

از مارس 13, 54.5 درصد از کالیفرنیا بزرگسالان مورد مطالعه گفته اند و یا دیگر بزرگسالان در خانه خود را از دست داده بود درآمد اضافی 40.8% انتظار خانواده خود را به درآمد کمتر از کار بیش از چهار هفته بعدی.

در سراسر کشور بیش از یک پنجم از افراد مورد مطالعه گزارش دادند که به اندک یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن در ماه ژوئن.

نتايج حاصل از انتشار اولین اطلاعات از یک هفتگی جدید بررسی انجام شده توسط این اداره سعی کنید برای ارزیابی چگونگی شیوع بیماری مؤثر است آمریکایی ها. 50-سوال نظرسنجی خواسته در مورد امنیت غذایی توانایی پرداخت اجاره دسترسی به یک کامپیوتر برای مدرسه کار و سطح اضطراب.

در سراسر کشور 47 درصد بزرگسالان گفت: آنها یا دیگر بزرگسالان در خانه خود را از دست داده بود اشتغال درآمد از مارس 13 و 39 ٪ انتظار می رود خانواده خود را به درآمد کمتر از کار بیش از چهار هفته بعدی.

“هنگامی که ما دیدم تعداد کسانی که ما بسیار شگفت زده شد گفت:” ویکتوریا Velkoff دانشیار مدیر برای جمعیتی در برنامه های این اداره است.

سخنرانی خود در موسسه بروکینگز رویداد پس از شماره منتشر شد, Velkoff به ذکر است که نظرسنجی جدید در مورد خواسته درآمد از دست دادن نیست بیکاری بنابراین نتایج متفاوت از ملی بیکاری آمار و ارقام. برخی از 36 میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری ادعا می کند پس از coronavirus زده.

نتایج این تحقیق نشان می دهد outsized تاثیر مالی از coronavirus کم-درآمد کم-آموزش و پرورش و اقلیت خانوار.

در سراسر کشور 58 درصد از پاسخ دهندگان لاتین 55 درصد از پاسخ دهندگان و 53 درصد از نژاد مخلوط پاسخ دهندگان گزارش درآمد از دست رفته در مقایسه با 48 درصد از پاسخ دهندگان و 43 درصد از پاسخ دهندگان سفید.

تنها 38 درصد از پاسخ دهندگان با مدرک لیسانس یا بالاتر گزارش از دست دادن درآمد در حالی که 56 درصد از کسانی که با کمتر از دیپلم دبیرستان و 51 درصد از کسانی که با دیپلم دبیرستان GED یا برخی از کالج گزارش از دست دادن کار.

شبیه اختلاف داشت و بیش از درآمد بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان با درآمد خانوار کمتر از $75,000 گزارش کاهش در مقایسه با 29 درصد در میان خانوارهای با درآمد از $200,000 یا بیشتر.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد افزایش قیمت و کمبود مواد غذایی در این بیماری همه گیر.

در کالیفرنیا 11.4% از بزرگسالان در بررسی گزارش زندگی در یک خانواده که در آن وجود دارد گاهی و یا اغلب به اندازه کافی برای غذا خوردن در قبلی هفت روز کمی بالاتر از 10.6% در سراسر کشور. خانواده ها در سراسر کشور گزارش هزینه های به طور متوسط از $196 یک هفته برای خرید مواد غذایی در سوپر مارکت ها و یا آنلاین با توجه به این اداره است.

در کالیفرنیا 38.3 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که تا به حال تاخیر در مراقبت های پزشکی در طول بیماری همه گیر در تاریخ همتراز با 38.7 درصد از بزرگسالان در سراسر کشور.

بیشتر دولت و شهرستان داده انتظار می رود در هفته های آینده با توجه به این اداره است.

ملی 29.7% بزرگسالان گزارش اضطراب های روزانه برای بیش از نیمی از روز را در هفته گذشته است. و 22.8 درصد گزارش شده قادر به توقف و یا کنترل نگرانی در بیش از نیمی از روز را در هفته گذشته است.

وقتی پرسیده شد که در مورد افسردگی و 18.6 درصد از بزرگسالان گزارش شده احساس کردن بیش از نیمی از روز یا تقریبا هر روز در طول هفته گذشته است.

داده ها می آید از یک اداره آمار نظرسنجی از بیش از 74,000 خانوار. مردم تماس گرفته شد از طریق ایمیل و پیامک لینک کلیک کنید برای آنلاین پرسشنامه بین مارس 23 مارس 12. هفتگی نظرسنجی به ادامه طریق اواسط ماه جولای.

این اداره در حال انجام مشابه هفتگی نظرسنجی از کسب و کار. اولین دسته از اطلاعات منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که اکثر کسب و کار پاسخ نمی انتظار برای از سرگیری عملیات برای حداقل شش ماه و گزارش تجربه زنجیره تامین اختلالات.

هر چند نظرسنجی آنلاین گاهی اوقات کمتر قابل اعتماد و با استفاده از ایمیل و پیام های متنی به دولت جمع آوری اطلاعات آماری غیر معمول است دانیل Goroff معاون رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی Alfred P. Sloan بنیاد گفت: در بروکینگز صورتی که این نظرسنجی را به دلیل آن حجم نمونه و با سرعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de