تعجب گل-بمب گذاری به تاکید سانتا رزا کارکنان بیمارستان شیرین تعجب

یک رونرت پارک گل عمده مجبور به تعطیل میان coronavirus پناهگاه در محل سفارش باقی مانده بود با یک کولر پر از گل و سبزه کران برای دامپستر. اما برنامه ریز رویداد سارا کلارک به حال یک برنامه ریزی بهتر.

روز جمعه او حمله کردند و باقی مانده سهام از نقطه غرب فروشی بازار بزرگ گل و با کمک دو نفر از دوستان آنها گل-بمباران ساتر بیمارستان منطقه ای با ده ها تن از دسته گل و ترتیبات شاد گل آفتابگردان لاله و buttercups.

پنجاه کارکنان بیمارستان تاکید کرد با گسترش این بیماری همه گیر در بر داشت دسته در شیشه جلو اتومبیل خود را زمانی که آنها بازگشت به ماشین خود را. 15 دیگر مناسبت های خاص-اندازه ترتیبات آراسته بیمارستان بیشتر در خارج از ورودی اصلی.

“همه پزشکان و پرستاران و کارکنان و کسی از رفتن به بیمارستان در حال حاضر به رفتن را از طریق این ورودی به طوری که آنها خواهد شد قرار گرفتن در معرض حداکثر از شیرینی” کلارک گفت.

او تا به بسیاری از دوستان و آشنایان در ساتر داشتن داوطلب برای تولید و جمع آوری کمک خود را راه باریک و گربه برای درمان گذشته 16 سال از طریق سانتا رزا مبتنی بر شکوفه رویداد شرکت.

گل اهدا شد توسط کریستینا Zegrean و تینا Chiotti-استوارت که مجبور شدند به offload هزار دلار از گل های تازه زمانی که آنها مجبور به بستن درهای خود را. کلارک برداشت تا $3,000 ارزش شکوفه موجب ویرانی مغز او را و آمد تا با یک طرح برای آنها به پزشکی کارگران ابرقهرمانان از بحران است.

هفته گذشته او ساخته تا 50 دسته و تحویل آنها به بیمارستان یادبود. این هفته استراحت رفت و به ساتر است.

“ما با هم درهم را بین خانه و کوچه و نگه داشتن شش پا اجتماعی فاصله ما قادر به دست کشیدن از آنها از” کلارک گفت.

گرفتاری از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی در خط مقدم مبارزه با Covid-19 شیوع او گفت: بازدید نزدیک به خانه.

“من دوستان و خانواده که همه کار در زمینه های پزشکی و من فقط فکر می کنم در مورد استرس آنها تحت” کلارک گفت. “انجام کاری تمام وقت من باید با کمک های مالی کسب و کار محلی قادر به ایجاد یک چیز شگفت انگیز به بخشی از.”

لیزا Amador, ساتر, مدیر, انسان دوستی گفت: “قلب ما در حال گرم توسط جامعه پاسخ با چنین زیبایی شگفت انگیز است.”

روز جمعه هیلتون باغ مسافرخانه تحویل ساندویچ به اتاق اورژانس کارکنان. بیمارستان نیز باران با اهدا جدید ماسک و دستکش. Amador گفت: دیگر رستوران های محلی نیز داوطلب برای اهدای مواد غذایی به کارکنان پزشکی.

نویسنده کارکنان مگ McConahey را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>