جراح عمومی انگیزش عمومی برای توقف خرید ماسک صورت بیش از coronavirus نگرانی

جراح عمومی امروز خواست عمومی برای توقف خرید ماسک هشدار داد که آن را نمی خواهد کمک کند در برابر گسترش coronavirus اما دور را مهم منابع از متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک!” جراح عمومی, Jerome M. Adams گفت: در یک صدای جیر جیر در صبح روز شنبه. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

تقاضای آید که دست پاچه مصرف کنندگان با عجله به خرید ماسک آنلاین از جمله به اصطلاح N95s افزایش است که منجر به قیمت درآوردن و محصولات تقلبی.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر آدامز گفت: بهترین راه برای محافظت در برابر ویروس برای شستن دست به طور منظم و برای کسانی که احساس بد به در خانه بمانند.

مقامات بهداشتی در سراسر جهان شده اند و درخواست های عمومی برای جلوگیری از خرید ماسک اگر آنها سالم هستند یا نه مراقبت از کسی که بیمار است. متخصصان پزشکی نیاز به یک منبع بزرگ از ماسک زیرا آنها در تماس مستقیم با بیماران آلوده و باید تغییر ماسک خود را بارها و بارها.

“شدید وجود دارد گونه های در تجهیزات حفاظتی در سراسر جهان,” دکتر گفت: Michael J. Ryan مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری در برنامه سازمان بهداشت جهانی در طول یک جلسه در روز جمعه. “نگرانی اصلی ما این است که به اطمینان حاصل شود که ما خط مقدم سلامت کارگران محافظت شده و آنها تجهیزات آنها نیاز به انجام کار خود را.”

رایان گفت: ماسک در درجه اول جلوگیری از یک فرد از دادن این بیماری به شخص دیگری.

“محدودیت وجود دارد, چگونه به یک ماسک می تواند به محافظت از شما را از آلوده شدن” او گفت:. “مهم ترین چیزی که هر کس می تواند انجام دهید این است که شستن دست های خود را نگه داشتن دستان خود را دور از صورت خود را و مشاهده بسیار دقیق بهداشت است.”

که دستورالعمل توصیه می کنند که سلامت کارگران با استفاده از ماسک های جراحی خود را برای پوشش دهان و بینی اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستور داده تا آنها را به پوشیدن ماسک شناخته شده به عنوان N95s که ضخیم تر و مناسب تر محکم در اطراف دهان و بینی و جلوگیری از ذرات بسیار کوچکتر از ماسک های جراحی انجام دهد.

هر دو ماسک کمک به جلوگیری از گسترش قطرات از یک فرد سرفه یا عطسه اما پزشکان متخصص باید گفت که به طور متوسط به اعضای عمومی آنها به طور کلی موثر نیست.

یک فرد است که احتمال بیشتری برای دریافت آلوده با لمس کردن سطوح آلوده تر از یک قطره سفر از طریق هوا.

هوایی همچنین می توانید در اطراف لبه های ماسک به ویژه تخت فولاد ماسک. کارکنان مراقبت های بهداشتی که پوشیدن N95 ماسک به عنوان بخشی از شغل خود را ملزم به انجام یک جا تست حداقل یک بار در سال به اطمینان حاصل شود که هیچ شکاف وجود دارد در اطراف دهان خود را.

اکثر مردم بعید است که به می دانم که چگونه به پوشیدن این ماسک و می تواند به طور تصادفی آلوده خود را اگر آنها را لمس خارج از ماسک زمانی که آنها آن را حذف و سپس لمس صورت خود.

“داشتن یک ماسک لزوما شما را در هر گونه افزایش خطر ابتلا به این بیماری” رایان گفت.

اما این پیام را متوقف کرده است مردم از خرید این ماسک به ویژه N95s که معمولا ارزان و محبوب با کارگران ساختمانی و نقاشان.

“شما می دانید چه یک ماسک هزینه ؟” گفت: Mike بون اجرایی معاون رئیس جمهور از اعتبار Ameritech یک N95 ماسک تولید کننده در نورث ریچلند هیلز, Texas. “به این گوش کنید: یک کلاس 2 دستگاه پزشکی شما می توانید با خرید دو تا از آنها را برای قیمت یک gumball.”

وی افزود: “آنها ارزان است. آنها خودکار. آنها نه دست ساز.”

اما در آمازون فروشندگان شده اند تبلیغات ماسک برای حداقل 10 دلار در هر. یک فروشنده آگهی 160 ماسک برای 800 دلار معامله شد که دیگر در دسترس نیست به عنوان روز.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسید به آدرس کمبود در کاخ سفید نشست خبری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه.

پنس آنها تهمت منصوب به هماهنگی دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس گفت: دولت می توانست “40 میلیون ماسک در دسترس امروز است.”

دولت قرارداد با شرکت های چند ملیتی تولید لوله 3M به تولید 30 میلیون ماسک در ماه پنس گفت.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: کمیته روابط خارجی مجلس روز پنج شنبه بود که آن را مهم است که ماسک باقی می ماند در دسترس برای پزشکان و پرستاران بودند که مراقبت از افراد مبتلا به این ویروس و برای مردم رسیدگی به عزیزان با این بیماری است.

“وجود دارد هیچ نقشی برای این ماسک در جامعه,” او گفت:. “این ماسک نیاز به اولویت بندی شده برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که به عنوان بخشی از کار خود را در حال مراقبت از افراد است.”

Redfield نظر آمد و پس از تبادل با تشکر. Chrissy Houlahan D-Pa. که پرسید: مردم چگونه باید آماده از جمله اینکه آیا آنها نیاز به انبار کردن مواد غذایی و یا داروهای تجویزی.

“نه در این زمان,” او گفت:.

“مردم باید نگران باشم؟” Houlahan پرسید.

“هیچ” او پاسخ داد.

“باید به شما یک ماسک اگر شما سالم هستید؟”

“نه” Redfield گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>