گشت و گذار هستند و بنابراین ساحل جدید قوانین برای جلوگیری از coronavirus گسترش

سانتا مونیکا — آنها وارد در ساحل با ماشین اسکیت و پا برهنه. آنها انجام Frisbees دوربین و surfy. آنها به تن در حال اجرا, کوتاه, شلوار یوگا و wetsuits.

بسیاری از عینک و ماسک.

که starkest تفاوت این هفته به غیر از یک لحظه در زمان در ماه مارس که به نظر می رسد سخت به التماس در حال حاضر قبل از سواحل بسته و ماسک صورت به نظر می رسید مانند یک افراطی و شاید حتی بی اثر حفاظت از coronavirus.

هیچ دیگر. ماسک در حال حاضر مورد نیاز در لس آنجلس سواحل که بازگشایی شد شنبه برای پیوستن به همتایان خود در کشورهای دیگر است که اجازه داده اند تا حدودی محدود بازگشت به معروف امتداد شن و ماسه.

“شما می توانید برخی از سمت چشم اگر شما نمی پوشیدن ماسک گفت:” تام ونتورا که sported یک نور آبی در صورت پوشش سفید نقطه رقص لهستانی پولکا در حالی که خنک کننده پس از اجرای صبح پنج شنبه در سانتا مونیکا.

در امتداد سواحل کالیفرنیا و در کشورهای شناخته شده برای ابریشمی ماسه آب گرم و کافی خورشید, گشت و گذار است که همراه با مجموعه ای جدید از قوانین نوشته شده در این زمان از coronavirus بیماری همه گیر.

Beachgoers در شهرستان لا باید فعال باقی می ماند — راه رفتن در حال اجرا و یا شنا کردن. بدون آفتاب گرفتن. هیچ پیکنیک. هیچ والیبال. پارکینگ اسکله و محبوب 22 مایل (35.4 کیلومتر) مسیر دوچرخه سواری که رشته با هم سانتا مونیکا, ونیز, منهتن و منهتن ساحل سواحل نیز بسته شده است.

قوانین مشابه در محل در سراسر کشور و همچنین در فلوریدا و هاوایی, هر چند ماسک لازم نیست در بسیاری از سواحل است. برنزه و حتی پیک نیک مجاز در برخی از مکان های, هر چند مردم به طور کلی گفت: تنها به صرف وقت با اعضای خانواده و جمع آوری در گروه های بزرگ.

در حالی که در سواحل جنوب فلوریدا میامی و هالیوود — بسته باقی می ماند سواحل در شهرستان Pinellas در خلیج مکزیک اجازه می دهد صندلی و حوله در شن و ماسه اما محدود کردن گروه به بیش از 10 نفر. نشانه اصرار افرادی که اصلا با هم زندگی می کنند باقی می ماند 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

“من فکر می کنم کمی زیادی به خصوص اینکه در خارج با خورشید و همه چیز را گفت:” بریت ماسک گرجستان در تعطیلات با خانواده اش در هند, سنگ, ساحل, نزدیکی ویکی, Florida. “من درک می کنم که چرا آن را انجام می شود.”

در هاوایی ورزش مجاز است در سواحل در اوآهو اما هونولولو پلیس هشدار داد مردم نشسته در شن و ماسه از Waikiki که آنها نیاز به در آب و یا در حال حرکت در امتداد.

در سواحل شرق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی صادر هدایت دوشنبه به مقامات در ساحل شهر در بازگشایی سواحل کارگردانی آنها را به مجموعه ای اشغال محدودیت ها و فاصله مورد نیاز است. نقاط توریستی محبوب مانند نقطه دلپذیر و دریا ارتفاع خانه “جرسی شور” شهرت باز شد جمعه. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیز اعلام کرد که سواحل باز خواهد شد با محدودیت در زمان برای آخر هفته روز یادبود.

در یونان با حرارت اولیه موج ضربه زدن به کشور در آخر هفته بیش از 500 سازمان سواحل — که در آن چتر و صندلی در دسترس هستند برای استخدام باز شد صبح روز شنبه با سخت اجتماعی فاصله گرفته است. رایگان سواحل عمومی افتتاح چند هفته پیش. مقامات هشدارهای صادر شده که برخی از جمعیت تشکیل, اما, ساحل می رود و به طور کلی به نظر می رسد توجه به دستورالعمل های بهداشتی.

سواحل بسته در بسیاری از نقاط به عنوان stay-at-home سفارشات رو سختگیرانه تر پس از افرادی که اجازه داده شد برای ورزش در زمان این فرصت برای فرار از حبس و رنگی به ساحل خوشبو در تعطیلات آخر هفته. مقامات بهداشت عمومی نگران بودند اجتماعات بزرگ می تواند اجازه می دهد ویروس به گسترش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de