سطوح? عطسه? ؟ چگونه coronavirus می توانید و نمی تواند گسترش

ظریف اما بسیار مسری ویروس حدود 900 بار کوچکتر از عرض یک تار موی انسان است که از فرد به فرد در سراسر جهان است. Coronavirus آن را به عنوان شناخته شده است در حال حاضر آلوده مردم در حداقل 60 کشور جهان است.

چرا که این ویروس بسیار, جدید, کارشناسان درک درستی از چگونگی گسترش آن محدود است. آنها می توانند, اما, ارائه برخی از راهنمایی در مورد چگونه آن را ندارد — و نه — به نظر می رسد به منتقل می شود.

اگر من عبور از مسیرهای با یک فرد بیمار خواهد شد من مریض بیش از حد ؟

شما راه رفتن را به یک شلوغ فروشگاه مواد غذایی. یک خریدار است coronavirus. چه چیزی شما را بیشتر در معرض خطر آلوده شدن توسط آن شخص است ؟

کارشناسان معتقدند آنها باید مقدار زیادی برای یادگیری است اما چهار عامل به احتمال زیاد نقش دارند: چگونه نزدیک شما; چه مدت شما در نزدیکی فرد; آیا آن فرد پروژه های ویروسی قطرات بر شما و چقدر شما صورت خود را لمس. (البته سن و سلامت نیز از عوامل عمده.)

چه ویروسی قطرات?

آن است که یک قطره حاوی ذرات ویروسی. یک ویروس کوچک codependent میکروب است که متصل به یک سلول می گیرد باعث می شود بیشتر از خود و حرکت به بعدی خود میزبان. این است که آن را “شیوه زندگی” گفت: Gary Whittaker, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کرنل دانشکده دامپزشکی.

یک “برهنه” ویروس نمی تواند در هر نقطه مگر اینکه آن را گیر کردن تو بازی سوار با یک قطره از مخاط یا بزاق گفت: قوم و خویش-در Kwok یک استاد در دانشگاه چینی هنگ کنگ سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه مدرسه بهداشت عمومی و مراقبت های اولیه.

این ترشحات و بزاق قطرات خارج شده از دهان یا بینی به عنوان ما, سرفه, عطسه, خنده, خواندن, در تنفس و صحبت کنید. اگر آنها نمی رسید چیزی در طول راه آنها به طور معمول زمین روی زمین یا زمین.

برای به دست آوردن دسترسی به سلول های ویروسی قطرات باید وارد کنید از طریق بینی یا دهان. برخی از کارشناسان بر این باورند که عطسه و سرفه هستند به احتمال زیاد اشکال اولیه و انتقال. Kwok گفت: صحبت کردن چهره به چهره و یا به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با کسی که می تواند یک خطر.

“اگر شما می توانید بوی چه کسی تا به حال برای ناهار — سیر کاری و غیره. — شما در حال استنشاق آنچه که آنها در حال تنفس از جمله هر گونه ویروس در نفس خود را,” او گفت:.

چه نزدیک است خیلی نزدیک ؟

مسیحی Lindmeier سخنگوی سازمان بهداشت جهانی گفت: بهتر است به ماندن 3 فوت از یک فرد بیمار.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت که ایستاده در عرض 6 پا می تواند خطر است.</p><p>چه مدت بیش از حد طولانی است به نزدیکی فرد آلوده?

آن هنوز روشن نشده اما اکثر کارشناسان معتقدند که زمان بیشتری برابر بیشتر در خطر است.

شما می دانید یک فرد بیمار است ؟

نه لزوما.

نگه داشتن در ذهن که اگر شما مریض ترین علائم هستند به عنوان خفیف به عنوان یک سرماخوردگی یا آنفولانزا. هنوز هم دیگران مبتلا به کروناویروس هرگز سقوط بیمار در همه. (مشخصات فنی COVID-19 نام برای بیماری ناشی از ویروس تنفسی.)

اما در سمت تلنگر از این است که می توان آن را سخت به بگویید که قادر به گسترش coronavirus.

در تعداد فزاینده ای از موارد افراد بدون علائم را آلوده دیگران است. که هنوز هم معتقد است که بسیاری از کسانی که گسترش coronavirus شد به وضوح بیمار در زمان انتقال Lindmeier گفت.

می توانید این ویروس در گذشته در یک اتوبوس قطب لمس صفحه نمایش و یا دیگر سطح?

بله. پس از بسیاری از مردم که با حضور در یک معبد بودایی ها در هنگ کنگ کاهش یافت و بیمار, این شهر مرکز بهداشت حفاظت از نمونه های جمع آوری شده از سایت. سرویس بهداشتی لوله ها و پارچه را پوشش می دهد بیش از متون بودایی آزمایش مثبت برای coronavirus آژانس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>