دادگاه عالی rebuffs Maui County, در, آلودگی آب مورد

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

مائوئی چند دلار درخواست تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده به پایان رسید پنج شنبه با رد این شهرستان بحث نیست که نیاز به آب تمیز پیروی از قانون برای تزریق درمان فاضلاب از آن لهینا آب و فاضلاب گیاه به آب های زیرزمینی است که در نهایت باد در اقیانوس.

در آن 6-3 تصمیم قضات نه تنها رد Maui County, اما رد تهمت اداره صنعت و متحدان آن به دنبال شل آلودگی آب مورد نیاز در چه معلوم بود با مشخصات بالا که به دنبال در سراسر کشور است.

“دادگاه ارسال یک پیام واضح و روشن است که Maui County نظر قانون است به اشتباه به عنوان روز طولانی” گفت: David Henkin این Earthjustice وکیل است که استدلال مورد قبل از دادگاه عالی در ماه نوامبر.

Henkin به نام تصمیم یک پیروزی بزرگ برای آب پاک برای همه آمریکایی ها است.

“من نمی تواند شادتر در مورد دادگاه توجهی بیانیه برای آب تمیز و واقعیت آنها جدی در مورد اجازه می دهد نه آلوده به نقاط ضعف است که نمی وجود دارد,” او گفت:.

دادگاه به عنوان “غیر منطقی” Maui County استدلال که فاضلاب که باد در اقیانوس است معاف از آب تمیز عمل می کنند چرا که آن را به طور مستقیم نیز وجود دارد.

“ما که این قانون نیاز به مجوز وجود تخلیه مستقیم از یک منبع نقطهای به کشتیرانی آب و یا زمانی که وجود دارد این است که عملکردی معادل یک تخلیه مستقیم” عدالت Stephen Breyer نوشت: برای دادگاه.

در نتیجه آن دادگاه به نام 9th مدار حکم در مورد بیش از حد گسترده و ارسال آن به دادگاه پایین تر بیشتر برای رسیدگی به “منطبق با این نظر است.”

شهردار مایکل Victorino با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: حکم “یک گام به سمت وضوح ما حمایت کرده اند ،

“دیوان عالی کشور موافقت کردند با شهرستان مائوئی که 9th مدار حاکم بود بیش از حد گسترده و احتمالا می تواند تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مالکان با سیستم سپتیک,” Victorino گفت. “دیوان عالی کشور نیز تایید کرد که تخلیه به آبهای زیرزمینی هستند و این مسئولیت دولت است که اجازه می دهد تا ما برای رسیدگی به این مشکل در سطح محلی.”

شهرستان شروع به مبارزه با فاضلاب مورد در سال 2012 پس از چهار گروه جامعه — هاوایی, وحش, صندوق, Sierra Club-Maui گروه بنیاد Surfrider و West Maui حفظ ارتباط با ثبت یک شکایت در دادگاه فدرال منطقه ادعا در لهینا آب و فاضلاب تصفيه شد نقض آب تمیز عمل با تزریق میلیون ها گالن فاضلاب تصفيه شده به زمین در روز است.

مطالعات از حداقل یک زن و شوهر از آژانس های فدرال نشان داده اند که درمان فاضلاب سفر در آب های زیرزمینی و باد در اقیانوس که در آن مضرات صخره های مرجانی خاموش Kahekili پارک ساحلی.

مشاور خارج از سازمان هزینه های

پس از از دست دادن در دادگاه دو بار در این شهرستان به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور هزینه تجمعی $4.3 میلیون دلار برای وکیل خارج.

زیر هجوم اعضای جدید این abramson رای دادند و در سال گذشته برای حل و فصل دعوی در دادگاه. اما Victorino ساخته شده یک طرفه تصمیم به ادامه با درخواست تجدید نظر پس از شهرستان وکلای گفت: شورا نمی تواند رها کردن در مورد خود را دارد.

Victorino گفت که او امیدوار مطلوب حکم توسط دادگاه عالی می تواند اجازه می دهد مائوئی به ادامه با استفاده از تزریق به خوبی سیستم تا شهرستان می یابد عملی روش به جای آن. او همچنین گفت که او می خواست برای جلوگیری از هزینه های بزرگ از پرونده های حقوقی و طاقت فرسا نظارتی مقرر.

اختلاف پدید آمده به عنوان یک آزمون ملی مورد بیش از محدوده آب تمیز عمل می کنند و به طور خاص بر اینکه قانون نیاز به مجوز زمانی که آلاینده های سرچشمه گرفته از یک منبع نقطهای اما در نهایت در کشتیرانی آب از طریق یک nonpoint منبع مانند آب های زیرزمینی.

دولتی و خصوصی منافع در سراسر کشور صورت گرفت دو طرف به طور کلی با آبی متحده سازمان حفاظت از محیط زیست و لیبرال متمایل به گروه های پوشش پشت مائوئی گروه های اجتماعی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, دولت, صنعت و قرمز متحده حمایت Maui County است.

دادگاه روز شنبه طرفه با گروه های اجتماعی گفت: تخلیه آب آلوده به زمین به جای به طور مستقیم به نزدیکی رودخانه ها و اقیانوس ها و دیگر کشتیرانی آبراه بین بردن نیست فاضلاب و یا هر نوع دیگر از مصارف صنعتی مطابق با آب تمیز عمل می کنند.

قاضی جان رابرتز و برت Kavanaugh پیوست دادگاه قضات لیبرال در نظر اکثریت.

در بیانیه روز شنبه, Victorino به نظر نمی رسد برای مشاهده این حکم به عنوان یک شکست.

“دادگاه معکوس 9th مدار حکم و ارسال پرونده به دادگاه پایین تر است. این بدان معنی برای Maui County است — به عنوان ما گفت: در تمام طول — که در شهرستان است و ادامه خواهد داد به کار با ما تنظیم کننده دولت به پیروی از قوانین و مقررات به عنوان کنگره مجموعه آنها را” شهردار گفت.

Victorino با اشاره به این که دادگاه را رد نکرد که این شهرستان نیاز به یک ملی آلاينده تخلیه حذف سیستم مجوز مورد نیاز در زیر آب تمیز عمل می کنند.

“این مجموعه عوامل برای سازمان به نظر در تعیین اینکه آیا یک مجوز مورد نیاز است. ما نگاه رو به جلو به وضوح بیشتر از ما تنظیم کننده های محلی و کار مشترک برای حفاظت از آبهای ما,” او گفت:.

اما Henkin به ذکر است که نظر به شدت نشان می دهد که مجوز مورد نیاز خواهد بود.

“من امیدوارم که این شهرستان می شود پیام برای جلوگیری از اتلاف مالیات دهندگان دلار و فقط رفع مشکل,” او گفت:.

Henkin گفت: مشروط حل و فصل رسیده و پنج سال پیش است که هنوز هم باز به این شهرستان است. در میان چیزهای دیگر در آن شهرستان به صندوق حداقل 2.5 میلیون West Maui پروژه برای منحرف کردن درمان فاضلاب از چاه تزریق و به پرداخت 100.000 دلار جریمه به دولت فدرال است.

Councilwoman کلی که رهبری شورای مخالفت دادگاه عالی درخواست تجدید نظر گفت: شهردار قرار دادن یک چرخش مثبت در آنچه او به عنوان “عظیم اتلاف بودجه است.”

“در حال حاضر ما حق بازگشت در 9 مدار سمت راست که در آن ما 4 میلیون دلار و چهار سال پیش” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de