سرپرست زین منتظر به تن به عنوان Coursey حفظ برتری راحت

کریس Coursey نگهداری منجر یکشنبه نزدیک به 8 درصد بیش از Shirlee زین در پیشنهاد خود را برای سرنگون کردن این سه اصطلاح سونوما کانتی سرپرست نمایندگی مرکزی سانتا رزا و بسیاری از رونرت پارک.

Coursey led 53% به 46% برای Zane با تمام حوزه گزارشگری حسابداری برای بیش از 15000 رای و به احتمال زیاد به عنوان بسیاری از پست های رای هنوز untallied. حاشیه تنگ شده فقط کمی به عنوان آخرین دسته ای از بیش از 2000 رای گیری اضافه شد به شمارش اولیه روز شنبه.

Coursey سابق سانتا رزا شهردار سابق سیاسی متحد زین بود مردد به ادعای پیروزی و زین هنوز به تن این مسابقه گفت: او را به یک تصمیم بعد از آن در روز. او اذعان کرد Coursey سرب قابل توجه بود و گفت: او هنوز برای صحبت با Coursey در مورد نتایج.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفت: آنها انتظار نداشتند به روز رسانی نتایج قبل از جمعه.

“این راحت حاشیه” Coursey گفت. “اما من می دانم که هنوز هم وجود دارد بسیاری از آرا وجود دارد. من حاضر به صبر کنید و ببینید که چگونه از آن می رود.”

باید Coursey نگه دارید برای پیروزی این اولین باری خواهد بود که یک وقت سونوما کانتی استاد راهنما موفق به برنده انتخاب مجدد پس از سال 1984 هنگامی که جانت نیکلاس سرنگون باب آدامز.

باز گشت توسط زین در این نقطه خواهد بود تقریبا به عنوان بی سابقه ای گفت: دانشگاه ایالتی سونوما دانشمند علوم سیاسی دیوید McCuan.

“وجود دارد یک آماری, امکان, اما سیاسی unlikeliness که باز گشت خواهد دید که قابل توجهی از یک شکاف” McCuan گفت.

زین انتخاباتی مشاور راب Muelrath گفت: مشتری خود نیاز به جذب 60 درصد از باقی مانده رای به کوه موفق گشت.

این کمپین در حال کار به پاک کردن و مصرف کردن نشانه ها و بسته شدن مغازه Muelrath گفت.

او توصیه کرده است زین به تن در این مسابقه است.

“سریع تر او را تصدیق و صاف گذار خواهد بود برای شهرستان و مردم 3rd District” Muelrath گفت.

زین گفت که او ممکن است رسیدن به Coursey پس از یک هیئت ویژه ناظران جلسه بعد از ظهر چهارشنبه در مرکز coronavirus اضطراری است.

“من باور دارم Shirlee او تنها تمرکز را انجام خواهد داد آنچه را برای شهرستان در ادامه منجر به شهرستان از طریق او بعد نه ماه در دفتر” Muelrath گفت. “اما از همه مهمتر کمک به یک انتقال آرام به Coursey.”

این شکستن داستان به روز خواهد شد در طول پنج شنبه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>