قفسه های سوپر مارکت خالی به عنوان Pilbara پرانتز برای دسته چهار گردباد گرمسیری دامین

Jakeb Waddell الکساندر اسکات, Sam Jones and Caitlyn واتغرب استرالیا

این Pilbara در حال آماده سازی برای چاق شدن پایین دریچه و بریس برای تاثیر شوم گردباد گرمسیری است که پیش بینی شده است و برای عبور از ساحل به عنوان یک دسته چهار سیستم توسط صبح روز شنبه.

هر مدرسه در منطقه بسته خواهد شد در روز جمعه پروازهای تجاری پایه و چهار پورت های عمده در مستند در پیش بینی برای Tropical Cyclone دامین که با تشکیل خاموش کیمبرلی سواحل در مورد 2pm در روز پنج شنبه.

ساکنان سراسر Pilbara با عجله به سهام تا در منابع پس از شهرها قرار گرفتند آبی هشدار در صبح روز پنج شنبه خروج از قفسه های سوپر مارکت سر از آب تازه و تولید است.

طوفان پیش بینی شده برای توسعه را به یک دسته سه سیستم در مورد 2pm در روز جمعه قبل از ردیابی داخلی به سمت Dampier, 20 کیلومتر از کررتها و هدف قرار دادن ساحل در همان زمان در روز جمعه.

مخرب باد به 150km p/ثانیه, شد پیش بینی شده برای توسعه در شب جمعه, افزایش به gusts تا 230km فردا.

Supermarket shelves are empty ahead of Cyclone Damien.Picture: Alexander Scott/Pilbara News
آیکون دوربینقفسه های سوپر مارکت در حال خالی پیش از طوفان دامین.عکس: الکساندر اسکات/Pilbara اخبار اعتبار: الکساندر اسکات/Pilbara اخبار

اداره هواشناسی هشدار داد بارش شدید باران و غیر طبیعی بالا جزر و مد می تواند باعث سیل جدی بین Dampier و Wallal در روز جمعه از جمله پورت هدلند و کررتها.

گروه آتش و خدمات اضطراری Pilbara سرپرست پیتر مک کارتی گفت: منطقه خواهد بود به احتمال زیاد قرار داده شده در وضعیت زرد توسط 9 روز جمعه در معنای عمومی باید آماده به پناهگاه.

پرواز برنامه ریزی شده بین بندر هدلند به هر دو نیومن و کررتها لغو شد توسط intraregional اپراتور Aviair برای روز جمعه در حالی که باکره استرالیا نیز تماس مسافران هشدار می دهند از پتانسیل لغو شد.

گروه حمل و نقل هاربر استاد کاپیتان استیو Wenban گفت: آبهای بنادر والکات شنل پرستون, Barrow Island و Varanus خواهد بود بسته از 6 صبح با فعالیت های دریایی تایید شده را تا اطلاع ثانوی.

تمام 22 دولتی و مدارس خصوصی در Pilbara بسته شد در روز جمعه در حالی که نفت و گاز و معدن غول عامل در منطقه شد و همچنین نیروبخش برای شرایط شدید.

The Great Northern Highway (Port Hedland to Broome) suffered major damage and flooding from Ex-Tropical Cyclone Veronica.
آیکون دوربینبزرگ شمال بزرگراه (بندر هدلند به بروم) دچار خسارت عمده و جاری شدن سیل از Ex-Tropical Cyclone ورونیکا. اعتبار: اصلی جاده/جاده های اصلی

یک CITIC و اقیانوسیه گفت: این شرکت از نزدیک نظارت بر مسیر سیستم و می تواند تخلیه “غیر ضروری پرسنل” اگر مورد نیاز است.

Fortescue فلزات اجرایی گروه الیزابت Gaines گفت دقیق طوفان آمادگی روش بودند در محل در همه عملیات خود را.

“ایمنی مردم ما بالاترین اولویت ما است و ما از نزدیک نظارت بر شرایط مربوط به گردباد” او گفت:.

هر دو Woodside و BHP سخنگویان گفت: لازم است اقدامات احتیاطی گرفته شده برای حفاظت از تمام افراد و دارایی.

Ex-Tropical Cyclone ورونیکا آخرین سیستم آب و هوا به نابودی منطقه با دسته دو سیستم باعث ده ها میلیون دلار خسارت در سراسر Pilbara.

Cyclone Veronica aftermath.
آیکون دوربینطوفان ورونیکا پس. اعتبار: مت اندرسون/7NEWS/مت اندرسون/7NEWS

چهار خانه در هدلند از دست داده بود پشت بام خود را با آب و باد تأثیر حداقل 20 ،

گورستان ساحل کوک نقطه Spoilbank مارینا و هدلند رمپ قایق نیز به شدت آسیب دیده است.

تا 500 میلی متر باران هولناک معنوی ایستگاه در حالی که مرده گاو نیز یافت می شود شسته شوند تا در نقطه ای سامسون در ساحل پس از جاروب کردن به دریا و غرق توسط سیلاب ها.

یک BOM گفت: Tropical Cyclone دامین متفاوت به ورونیکا دلیل دوم نقل مکان کرد و به موازات ساحل که در آن ضعیف از دسته چهارم به دسته دو سیستم.

“ما انتظار داریم دامین به ادامه حرکت از شمال به جنوب… از آن خواهد شد از طریق آن مسیر و حرکت داخلی از طریق این دوره از شنبه و یکشنبه,” او گفت:.

“Damien پایین خواهد آمد به عنوان یک دسته سه و هنوز هم قادر به ایجاد مخرب برنده آنها می تواند در بیش از 150 کیلومتری P/ثانیه, یک شب در شب جمعه و قوی تر خواهد بود از آن در روز شنبه است.”

A road train became stuck on the North West Coastal Highway near Whim Creek due to flooding from Ex-Tropical Cyclone Veronica.
آیکون دوربینیک قطار جاده گیر شد در شمال غرب بزرگراه ساحلی در نزدیکی هوی و هوس کریک به دلیل جاری شدن سیل از Ex-Tropical Cyclone ورونیکا. اعتبار: کلینتون واکر

کررتها خدمات اضطراری دولت مدیر ترور پاتون گفت: مردم نیاز به توجه را از هشدار به آنها صادر شده توسط خدمات اورژانس.

“ما در واقع توزیع کیسه های شن برای جامعه به طوری که آنها می تواند ضد آب خانه های خود را به عنوان بهترین آنها می تواند ما انجام داده ایم همه ما از دبستان تا آنجا که ما نیاز به” او گفت:.

“ما به تماس از راه دور ایستگاه ها و جوامع برای اطمینان از وضعیت خود را به عنوان آمادگی خود را.”

یک شهرستان کررتها سخنگوی خواست عمومی برای آماده شدن خواص خود را برای سیکلون شرایط آب و هوایی از جمله باد نیروی باد و بارش باران های سنگین آماده سازی کیت اورژانس و آماده به پناهگاه پایین و ایمن ماندن.

TC دامین سوم Tropical Cyclone فصل برای دولت, پس از طوفان بلیک و کلودیا در اوایل این سال است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>