فوق العاده, ‘صورتی’ یا ‘ششم’ ماه باعث می شود ظاهر بیش از هاوایی امشب

دقیقا 8:08 صبح هاوایی زمان امروز ماه ساخته شده سالانه خود را از نزدیکترین رویکرد به زمین است. و هنگامی که آن را کامل در 4:35 بعد از ظهر آن knighted شد یک “supermoon” — یا “ششم ماه” یا “Pink Moon” بسته به منبع.

اما برای انواع دلایل جمعه است که به دنبال مانند شب ماه تماشا و اگر شما نمی توانید به خارج از پنجره باید انجام دهید — و همیشه وجود دارد ،

یک آسمان پوشیده از ابر به احتمال زیاد خواهد مبهم ماه امشب برای بخش هایی از ایالات متحده, اما آن را هنوز هم خواهد بود تقریبا کامل آمده است دوشنبه شب زمانی که هوا خواستار ابری آسمان.

که به معنی آن خواهد شد بازی peekaboo با کسانی که ابرها برق لبه های خود را به آنها منتقل و ریخته گری آن نقره ای نور در گیلاس, magnolia و زغال اخته شکوفه که آشکارا چیزی برای انجام با آن “pink moon” کسب و کار.

Q. فقط چیست ‘supermoon?’

A. مانند مدار زمین به دور خورشید و ماه به دور زمین بیضوی است.

می توان آن را به عنوان دور به عنوان 251,655 مایل و امروز آن را به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود می گوید: Derrick پیتز, ستاره شناس در موسسه فرانکلین. که تقریبا 221,773 مایل دور (قابل قبول اجتماعی فاصله به علاوه در مورد 221,772.99 مایل).

>> مشاهده عکس های بیشتر از “پینک ماه” در حال افزایش در سراسر جهان به عنوان بزرگترین supermoon از سال است.

از آن پس نزدیک آن را به نظر می رسد حدود 12 درصد بزرگتر از میانگین زمانی که افزایش گفت: فرانک Maloney, یک استاد نجوم و اختر فیزیک در دانشگاه روچستر. اما او می گوید: این تصور که یک supermoon روشن تر به نظر می رسد در آسمان است اسطوره است.

پیتز گفت که او معتقد است بزرگترین تفاوت بین یک supermoon و دیگران استوار در تخیل انسان است.

“مردم در حال حاضر به باور آنها می تواند تفاوت را مشاهده کنید,” او گفت:. “من فکر نمی کنم که هر کسی می توانید ببینید که. هیچ یک از ما ایمنی بدن به این.”

در حالی که آن را به نظر می رسد بزرگتر آن را به عنوان افزایش می یابد بالاتر از افق پیتز اشاره می کند که همه کامل و یا نزدیک به ماه کامل نگاه بزرگتر زمانی که آنها در حال طلوع و غروب — توهم نوری.

Q. چه با نام?

A. در طول تاریخ, طبیعت, قدرتمند ترین شب نور است عمیقی رابطه با انسان و فرهنگ عامه.

مهر و ماه کامل شده است به نام همه چیز را از شکارچی ماه به مرگ چمن ماه به Sharad Purnima به یک ماه خون با توجه به ناسا.

این یکی از اولین ماه کامل از بهار اغلب شناخته شده به عنوان ششم ماه است و در ارتباط با عید فطر آغاز می شود که پنج شنبه شب و عید پاک که در جشن اولین شنبه پس از اولین ماه کامل از بهار است.

اصطلاح Pink Moon محبوبیت به دست آورده اما به نظر می رسد به ریشه های باستانی گفت: پیتز. آن است تا به نام برای تمام شکوفه های صورتی و شکوفه های خارج وجود دارد وجود دارد. خود ماه نخواهد بود ،

“وجود مجموعه های مختلف از این ماه نام آمده است که از فرهنگ های مختلف گفت:” پیتز.

س: اما این ماه هنوز کامل چهارشنبه ؟

A. از لحاظ فنی هیچ, اما از آن خواهد شد سخت به تفاوت.

که برای ماده, آن را کاملا کامل در 4:36 بعد از ظهر امروز یادداشت پیتز.

ماه همیشه بی قرار در حال تغییر شکل اپیلاسیون و پایانی سپس رسیدن که 100% فقط برای یک لحظه. آن را هنوز هم خواهد بود تقریبا کامل شب چهارشنبه.

پیتز اتفاقا توسط یکی از طرفداران بزرگ از ماه کامل. او می گوید که اگر شما نگاه کنید در ماه کامل با یک تلسکوپ یا دوربین دوچشمی روشنایی نور مستقیم بر روی سطح ماه است سخت بر روی شبکیه چشم.

او ترجیح می دهم به آن نگاه در آن سه ماهه فازهای زمانی که سایه خواهد بود برجسته تر و به سطح تعریف بیشتر.

“همه چیز از چوب در شما. لبه چاله به قله چاله,” او گفت:. “آنها به ماه بعدی.”

پرسش: چرا یک معامله بزرگ بیش از یک supermoon?

A. این روزها هیچ کس نباید به دنبال یک هدیه انحراف در دهان.

گفت: پیتز “این راه واقعا سرد برای مردم به خارج و نگاه در آسمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>