‘سوپر کلاچ’ کاردینال نیومن کیکر به نظر می رسد به آینده

کاردینال نیومن را به تازگی فارغ التحصیل ارشد محل-kicker اتان Kollenborn بازی تنها یک سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, تیم ملی, اما سهم خود را در سال 2019 سواحل شمال بخش تقسیم 4 عنوان بازی یک لحظه منی در فوتبال حرفه ای است که او را هرگز فراموش نکنید.

در شب Nov. 30 در باران خیس سانتا رزا دبیرستان رشته 5-پا-8, 195 پوند Kollenborn با آرامش بوت برنده 37-حیاط زمینه هدف با پای چپ خود را در میان یک چرخش باد از طریق uprights با 0:03 در ساعت به کاردینالز یک 13-10 برنده بیش از intercounty رقیب مارین کاتولیک از Kentfield.

“من می دانستم که خوب بود. من به آن را ببینید از طریق uprights” گفت: Kollenborn بود که mobbed خود را نشئه تیمی در کاردینالز’ حاشیه. “من یک کمی در این لحظه کاملا باور آنچه اتفاق افتاده است.”

برنده و پا زدن بود رستگاری برای 30-yarder Kollenborn از دست رفته پیش از آن در بازی. او 2-از-3 در زمینه هدف تلاش در عنوان بازی با وجود درد و رنج از التهاب غلاف کف پا ساخته شده است که آن را دشوار برای او را به زمین خود گیاه راست پا به علت درد در پاشنه است.

“رفتن به آن بازی من در رکود است. من تا به حال مقدار زیادی آدرنالین در که ضربه” Kollenborn گفت. “من ساخته شده یک تنظیم برای آن بود که بازی نقطه عطفی برای من بود.”

این بازی برنده و پا زدن آن را به عنوان معلوم خواهد بود که بیشتر تاثیرگذار بازی در Kollenborn فوتبال حرفه ای.

“این یک لحظه بسیار خاص برای همه. ما تا به حال به ضرب و شتم مارین کاتولیک در یک زمان بسیار طولانی پس از ضرب و شتم آنها را برای این عنوان بسیار خاص” Kollenborn گفت. “بازی کاردینال نیومن فوتبال چیزی است که من می خواهم به دست نه در حال بازی فوتبال به طور کلی. آن را ویژه بازی با بچه ها در تیم من است.”

Kollenborn برنده پا زدن یکی از ماندگار نقش در طول قابل توجه 2019 فصل زمانی که کاردینال (14-1 کلی و 5-0 در شمال خلیج لیگ-بلوط) برنده NBL-بلوط عنوان NCS را بدست آورد 4 عنوان به پایان رسید و فصل به عنوان CIF دولت بخش 3-AA قهرمانان پس از 31-14 پیروزی بر El Camino Oceanside.

“اتان ساخته شده است بسیاری از بزرگ ضربات برای همه ما سال. من فکر کردم ما رو نگران نباشید او در حال رفتن به آن را’ ” کاردینال نیومن مربی پل Cronin گفت: از بازی برنده و پا زدن. “او رفو دقیق و تا به حال برخی از ضربات سختی برای ما است. او یک نیروی کاملا برای همه ما سال. او با سوپر کلاچ.”

Kollenborn 97 امتیاز در سال (10 از 17 در زمینه اهداف از جمله 50-حیاط و پا زدن و 67 70 در نقاط اضافی). علاوه بر برنده شدن ضربه در برابر مارین کاتولیک Kollenborn متصل در یک محوری 42-حیاط زمینه هدف در یک 30-27 پیروزی در Placer که او تا به حال دو بار ضربه با توجه به ساعت در حال اجرا بین اول و دوم و چهارم درست قبل از اولین تلاش خود را — که خوب بود اما به حساب نمی. او با آرامش روشن طرف از میدان و ضربه دوم او تلاش است که در نهایت به نمایندگی از حاشیه برای کاردینالز.

Kollenborn شد 2019 NBL-بلوط کیکر از سال YSN 365 2019 کیکر از سال و یک MaxPreps 2019 سوم-تیم All-American — کاردینال نیومن را برای اولین بار در سراسر کشور همه آمریکایی پس از سال 1970 با توجه به Cronin. علاوه بر این MaxPreps رتبه Kollenborn 334th در سراسر کشور در میان kickers و 32 در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>