آفتاب و شادی بخش tradewinds در شیر برای روز ولنتاین و آخر هفته

آسمان پاک و پیش بینی برای جزایر هاوایی برای روز ولنتاین و آخر هفته شامل آفتاب و شادی بخش tradewinds.

خدمات ملی آب و هوا می گوید: شادی بخش معاملات در حال انتظار برای اقامت در اطراف این آخر هفته و همچنین از طریق اواسط هفته آینده. به غیر از چند عبور دوش بادگیر و mauka مناطق جزایر باید بیشتر باقی می ماند و خشک.

امروز اوج هستند از 78 تا 83 درجه شرق وزش باد از 15 به 25 مایل در ساعت, پیش بینی گفت. پایین امشب خواهد بود از 66 تا 71.

یک باد مشورتی برای جزیره بزرگ داخلی لغو شده است.

گشت و گذار همراه در معرض شرقی سواحل باقی خواهد ماند بالا از طریق آخر هفته با توجه به معاملات و بالادست از جزایر پايتخت گفت.

کوچک غرب-شمال غرب دست انداز در گشت و گذار است و همچنین ممکن است امروز به دنبال وزش باد از شمال تورم بیش از آخر هفته و گشت و گذار ممکن است رویکرد مشورتی سطوح در امتداد شمال و غرب سواحل کرد.

گشت و گذار در امتداد سواحل غربی خواهد بود 1 به 3 فوت امروز افزایش به 3 تا 6 فوت شنبه بعد از ظهر. گشت و گذار در امتداد سواحل شرقی خواهد بود 4 تا 7 امروز کاهش به 3 تا 6 فوت شنبه. گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی خواهد بود 1 به 3 فوت امروز افزایش به 2 تا 4 شنبه.

یک قایق کوچک مشورتی باقی مانده است در اثر آبهای اطراف Maui County و جزیره بزرگ با شرق وزش باد از 20 تا 25 گره ها از طریق 6 صبح روز شنبه.

با وجود هوای سرد, دو رکورد مسابقات ثبت شده تا کنون در ماه فوریه است.

روز پنج شنبه رکورد 87 درجه در هونولولو با رکورد قبلی بالا مجموعه در سال 2016. روز سه شنبه یک رکورد از 86 درجه در هیلو با رکورد قبلی مجموعه در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>