رو به آفتاب, شادی امروز; بالاتر بادها, گشت و گذار در راه سهشنبه

پس از یک, رو به آفتاب, شادی بخش آخر هفته در هاوایی جزایر پیش بینی می گویند قوی وزش بادهای بالا و گشت و گذار در راه هستند سه شنبه شب.

خدمات ملی آب و هوا گفت: سرعت باد در حال انتظار برای افزایش از طریق پنج شنبه به طور بالقوه بیش از وزش مشاوره در آستانه Wednesay و پنج شنبه.

امروز هوا که آفتابی و شادی بخش با اوج از 79 تا 84 درجه فارنهایت و بادها از 15 به 25 مایل در ساعت. امشب خواهد بود تا حدودی ابری با پایین از 67 تا 72.

گشت و گذار در همین حال انتظار می رود برای افزایش طول شرقی سواحل از طریق اواسط هفته به احتمال زیاد رسیدن به مشاوره سطح از اواخر سه شنبه از طریق شنبه به عنوان معاملات را افزایش دهد.

گشت و گذار در امتداد سواحل شمالی خواهد بود 5 تا 8 پا امروز کاهش به 3 تا 5 فوت در روز سه شنبه. گشت و گذار در امتداد شرقی سواحل خواهد بود 4 تا 6 فوت امروز افزایش به 5 تا 7 روز سه شنبه.

گشت و گذار در امتداد غرب و سواحل جنوبی خواهد بود 3 تا 5 فوت از طریق پنج شنبه.

پس از سه دوره از دوش انتظار همراه بادگیر و mauka دامنه با دوش پراکنده در بیش از بادپناه مناطق. کمترین مقدار بارندگی انتظار می رود یک شب را به صبح زود ساعت.

یک هنر و صنعت مشاوره در محل باقی می ماند برای Kaiwi, Pailolo و Alenuihaha کانال های Maalaea خلیج بادپناه و جنوب شرقی جزیره بزرگ آب از طریق 6 بعد از ظهر چهارشنبه.

NWS ثبت یک رکورد بالا — برای اولین بار در ماه فوریه — روز جمعه. یک رکورد 87 درجه در کهولوی شکستن رکورد قدیمی 86 مجموعه در سال 2018 است. که دو رکورد مسابقات در مجموعه هیلو و هونولولو در 86 و 87 درجه به ترتیب در روز چهارشنبه و پنج شنبه قبل از روز ولنتاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>