آفتاب بسیاری از تساوی خارج از خانه در ایالات متحده و اروپا به روسیه coronavirus اعداد رشد

نیویورک >> زرق و برق دار بهار آب و هوا در سراسر ایالات متحده و اتحادیه اروپا امروز در جلب مردم cooped داخل برای هفته خارج به خیس کردن در آفتاب, حتی به عنوان اضافی coronavirus نقاط داغ در روسیه و پاکستان پدید آمده است.

هر چند سپاسگزار بود خارج کردند و هنوز هم با احتیاط — ماسک پوشیده بودند در همه جا حتی در جنوب ایالات متحده سواحل و توسط برخی از جاگر در اسپانیا. شهر نیویورک کشاورز بازار مشخص کردن آشنا 6 فوت (2 متر) از فضای بین انتظار مردم برای خرید گل بهار. مادران در پارک مرکزی خاطر نشان کرد بچه های خود را به مردم فضا. و گروه های کوچک از picnickers نگه داشته خود را امن فاصله در حالی که جاگر نقل مکان کرد در گذشته هر یک از دیگر بدون یک نگاه.

نیویورک فرستاده 1,000 افسران پلیس بیش از آخر هفته به اجرا اجتماعی فاصله در گرمترین روز پس از اواسط ماه مارس. اما آنها احتمال بیشتری برای شکستن گروه های بزرگ ترک آزار دهنده اجتماعی فاصله و حلق آویز کردن با خیال راحت خارج به نیروهای جدید خود را.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: مردم نیاز به رفتن به خارج و لذت بردن از آب و هوای گرم.

“برای پیاده روی بروید اما احترام اجتماعی فاصله و پوشیدن یک ماسک” کومو گفت.

مقامات بهداشتی می گویند رفتن خارج می شود بسیار کمتر خطرناک تر از ماندن در داخل خانه که در آن قطرات از افراد آلوده به COVID-19 زندگی می کنند طولانی تر و دور از نور آفتاب می شود و از طریق تماس نزدیک و یا انجام فواصل کوتاه از طریق تهویه مطبوع جریان.

اما مردم هنوز هم باید اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از تماس نزدیک ماندن جدا شده اگر یک تب یا علائم دیگر و با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی مانند مترو و فروشگاه و دیگر جمعیت.

در جای دیگر در جهان همه گیر را در خطر بود و هنوز هم مشهود است. روسیه و پاکستان در گزارش خود یکی از بزرگترین روز های در عفونت های جدید.

روسیه گزارش داد در اطراف 125,000 موارد و بیش از 1200 مرگ و میر. اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر از دلیل است که همه تست شده است. در دور دست در شمال 3,000 10,000 کارگران در یک گسترده گاز میدان آزمایش مثبت روسیه, اخبار سازمان گزارش شده است.

شهردار مسکو در این هفته گفت که مقامات با توجه به استقرار موقت بیمارستان ها در مجتمع های ورزشی و مراکز خرید برای مقابله با هجوم بیماران. عفونت موارد باید به بالاترین سطوح دولت با هر دو نخست وزیر و ساخت و ساز وزیر پیمانکاری ویروس.

این یک آشنا سری از وقایع است که در دیگر نقاط داغ. موارد جدید هنوز در حال گزارش در بسیاری از این اماکن است اما میزان موارد جدید گزارش شده و مرگ و میر را کاهش داد.

این ویروس به کشته شدن بیش از 238,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 65,000 در ایالات متحده و بیش از 20 ، 000 هر یک در ایتالیا, بریتانیا, فرانسه و اسپانیا با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان بهداشت هشدار موج دوم عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی از, آن می تواند باعث بیماری های شدید مانند ذات الریه و یا حتی مرگ شود.

وجود عوامل اقتصادی را در نظر بگیرید به عنوان به خوبی. در برخی از مناطق ایالات متحده بازگشایی است تحت فشار قرار دادند به سهولت خاموش کردن کسب و کار است که سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از سال 1930 و محو میلیون ها شغل.

آن را ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر 50 متحده است. در کارولینای جنوبی که در آن حدود 20 ٪ از دولت درآمد حاصل از گردشگری هتل ها در امتداد سواحل اجازه داده شد به بازگشایی جمعه. وب کم نشان داد ده ها تن از مردم در ساحل, اما استخرهای هنوز بسته است. کارولینای جنوبی نیز نشده بازگشایی شد ناهار خوردن در رستوران بر خلاف همسایه گرجستان است. برخی از ایالات آمریکا نیست و آغاز بازگشایی روند.

در اسپانیا که در آن COVID-19 باعث شده است که بیش از 25,100 مرگ و میر مردم جرأت شنبه برای اولین بار پس از یک مارس 14 مستند. مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا, که در آن زمان اسلات شد تا برای فعالیت ها و گروه های سنی و بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

“من احساس می کنم خوب اما خسته. شما مطمئن هستید که متوجه شده است که آن را یک ماه و من نه در شکل” 36 سال از کریستینا Palomeque گفت. “برخی از مردم فکر می کنم ممکن است خیلی زود به عنوان من, اما آن نیز مهم است به انجام ورزش به دلایل بهداشتی.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز کشور گفت: سزاوار امداد پس از سال حبس, اما او از شهروندان خواست که هوشیار باشند در مورد ویروس احتیاطی.

“تا زمانی که ما یک واکسن ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر شیوع” سانچز گفت. “آنچه که ما نیاز به تضمین این است که این بیماری قرار نیست ما ملی سلامت سیستم در معرض خطر است.”

ایتالیا که رنج بیش از 28,700 مرگ و میر کمترین تعداد در اروپا به آغاز طرح کاهش خود در دو ماه مستند شروع دوشنبه. چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر گزارش داد یک واحد جدید عفونت شنبه گسترش کاهش مداوم در موارد تایید شده. کره جنوبی گزارش شش مورد جدید در روز شنبه هیچ یک از آنها در سخت-آمار شهر دائگو در جنوب شرقی.

اما پاکستان به نظر می رسد پیوستن به روسیه با سرعت در حال افزایش مورد می شمارد. روز شنبه, پاکستان اعلام کرد حدود 1,300 جدید, موارد بالا بردن مجموع در کشور از 220 میلیون نفر به حدود 18,000.

افزایش همزمان با افزایش تست. دولت گفت: بیش از 9000 تست انجام شد در حالیکه در 24 ساعت. نخست وزیر عمران خان را تعیین کرده است هدف از 20000 در هر روز است.

عکس ها را در روزنامه ها نشان داد تعداد زیادی از مؤمنان در پاکستان مساجد و تنها برخی از زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. خان دولت گفت: ممکن است سهولت کنترل, اما پزشکان باید تصمیمات سختگیرانه تر مستندات هشدار انفجار عفونت خواهد پایمال بیمارستان که تنها 3000 تخت های مراقبت ويژه در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de