Summerlike گرما می رود عملکرد به نور باران بیش از آخر هفته

روز سه شنبه از 85 درجه در Charles M. Schulz-Sonoma County Airport شد گرمترین دمای ثبت شده وجود دارد از خدمات ملی آب و هوا شروع به نظارت بر آن را 22 سال پیش.

درجه حرارت بالا در مرکز شهر سانتا رزا بود 82 خجالتی رکورد برای این تاریخ. در 3 مارس سال 1928 جیوه در شهرستان افزایش به 87 درجه گفت: اسکات رو یک سرویس ملی آب و هوا هواشناس.

بعد از یک کم فشار سیستم به ارمغان آورد کولر درجه حرارت به منطقه بیش از آخر هفته “خط الراس بالا فشار سریع به بازسازی پشت که” در نتیجه دوشنبه و سه شنبه را summerlike شرایط, او گفت:.

خدمات ملی آب و هوا نمی کند اعلام رکورد بالا و یا دماهای پایین برای یک محل تا آن بوده است اندازه گیری داده ها برای یک دوره حداقل 30 سال — “در غیر این صورت شما باید مجموعه سوابق هر سال دیگر,” او گفت:.

Rowe گفت: دمای 85 بود 22 درجه بالای نرمال برای جایی که باید آن را در مارس 3.

این خیلی آب و هوای قبل از خشک ترین ماه فوریه ثبت شده از حداقل سال 1902 کمک به ایجاد شرایطی که منجر به چهار آتش سوزی در حال سوختن در کالیفرنیا است.

خاکستری آتش سوخته است 154 هکتار در غرب اورلند و 50% موجود شنبه. در مندوسینو جنگل ملی بیس بال در آتش است مصرف 211 هکتار است و 90 درصد موجود است. بیکر آتش آن سوخته است 20 هکتار از تاهو جنگل ملی در شهرستان یوبا سیتی است و 5 درصد موجود است. بیشتر در جنوب باد رانده مان آتش سوخته است 175 هکتار و مجبور به تخلیه 500 خانه در نورکو فقط در شرق آناهایم از 3 p. m. روز شنبه.

“هنوز خیلی زود آن را برای رفتن به دیوانه مشغول” گفت: کال آتش سخنگوی مایکل Mohler صحبت از آتش سوزی های آینده فصل است. “اما بر اساس آنچه نشان می شود در حال حاضر آن را به شلوغ تر از حالت عادی است.”

او از مردم خواست نمی شود آرام به یک از امنیت کاذب توسط این واقعیت است که مخازن در سراسر کشور هنوز نسبتا کامل است.

“مخازن پر هستند اما سوخت مرده” گفت: Mohler با اشاره به مرده چوب سمت چپ توسط هفت سال خشکسالی که در سال 2017 به پایان رسید.

گرم و شرایط هستند و انتظار نمی رود به گذشته از طریق آخر هفته رو گفت. منطقه خلیج را گرفتن “دم آخر” یک کم فشار سیستم در آینده از شمال اقیانوس آرام که را نور باران بیش از آخر هفته “احتمالا اواخر جمعه به شنبه.”

“ما به دنبال نه در حد” باران هواشناس گفت. “اما در این مرحله ما به هر چیزی است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @Ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im