Summer league خاموش شدن ناگهانی از خط خارج دانشگاه هاوایی بیس بال تیم offseason برنامه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

این ‘کمان از تابستان روبرو هستند یکی دیگر شکست.

بعد از دانشگاه هاوایی تیم بیس بال فصل لغو شد پس از 17 بازی به دلیل همه گیر چند رنگین کمان رزمندگان امیدوار بودیم بازی در تابستان لیگ.

اما در اوایل این ماه ویرجینیا دره لیگ بیس بال که تنظیم شده است برای شروع در مه 29, لغو آن در فصل تابستان است. آخر هفته گذشته کیپ Cod لیگ بیس بال, مجموعه ای برای باز کردن در ماه ژوئن اعلام کرد که نمی خواهد بازی در سال 2020 است.

“هنگامی که اسکودوی کیپ Cod لیگ برتر که برتر لیگ تابستانی, لغو آن فصل شما نوع انتظار وجود دارد خواهد بود یک اثر دومینو است که باید شروع” آه مربی مایک Trapasso گفت.

در معرض خطر خواهد بود Northwoods لیگ 22 تیمی لیگ تابستانی فیلدینگ بالا کالج بازیکنان در شمال امریکا است. آه shortstop Kole Kaler دعوت شده به بازی در این لیگ است.

“ما باید صبر کنید و ببینید” Trapasso گفت: از اینکه لیگ عمل خواهد شد در این تابستان. “من نمی شود شگفت زده اگر بیشتر یا همه از تابستان لیگ تا پایان لغو فصل خود را به عنوان به خوبی. … در بسیاری از موارد شبیه به این اگر شما در حال رفتن به خطا شما در حال رفتن به خطا در کنار احتیاط. و این چیزی است که اسکودوی کیپ در حال انجام است. همه بازیکنان ما با (آه) فصل بودن لغو شد به دنبال به جلو به بازی در تابستان امسال است.”

دو سال پیش دوقلوها مینه سوتا انتخاب پارچ دیلن توماس در 38 دور. پس از غالب عملکرد در کیپ Cod لیگ که در تابستان توماس بازگشت به آه به عنوان سال چهارم junior. در سال 2019 دوقلوها پیش نویس توماس در دور 13th.

در سال گذشته چپ دست پارچ جرمی وو-Yelland نیز تن به تن نیز در کیپ Cod لیگ. وو-Yelland که بهبود کنترل خود را بالا برده و خود را به سرعت بالا 90s در نظر گرفته شده است به عنوان یک امکان انتخاب در پنج دور از این سال در پیش نویس است.

کوزه هارون داونپورت و تای اتکینز دعوت شده بود به بازی در کیپ Cod لیگ در این تابستان.

اگر بازیکن نمی تواند در فعال لیگ این تابستان Trapasso گفت: “به نظر می رسد مانند ما قادر خواهید بود برای شروع در ماه اوت و سپتامبر هنگامی که دوباره مدرسه شروع می شود با ما سقوط بیس بال. این چیزی است که ما تیراندازی در حال حاضر — و دعا برای در حال حاضر.”

Trapasso نیز در انتظار تحولات بیشتر از لیگ اصلی بیس بال. بیس بال آمریکا اخیرا گزارش داد مذاکرات در حال انجام است که در آن 42 جزئی از تیم های لیگ ممکن است حذف شود. Trapasso گفت که می تواند تاثیر MLB پیش نویس از سال اول بازیکنان که پس از آن ممکن است تحت تاثیر قرار ‘کمان.

وجود دارد بحث MLB پیش نویس شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ژوئن 10 یا حرکت به 20 ژوئیه با یک امضای مهلت Aug. 1. پیش نویس انتظار می رود که بین پنج تا 10 دور از های اخیر 40-دور پیش نویس. MLB تیم خواهد بود و مجاز به ارائه تا $20,000 به undrafted نمایندگی رایگان. آه در حدود هشت juniors که ملاحظات به پیش نویس و یا امضا به عنوان نمایندگی رایگان.

“پیش نویس این که آیا آن را پنج یا 10 دور نمی خواهد که به همان اندازه از تاثیر به عنوان تعدادی از بچه ها که چه کسی می تواند و یا خواهد امضا undrafted-رایگان-عامل قرارداد” Trapasso گفت. “این چیزی است که ما به دنبال در. ما بسیاری از آن سن و سال که واجد شرایط برای ثبت نام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>