سالیوان: آن زمان در رادیو فردا میزبان به تهمت توجه

ما در زندگی احمقانه, ترسناک زمان.

و هیچ چیز نشان می دهد این مطلب به وضوح از یک, عجیب و غریب, توسعه, در میان بسیاری دیگر: که یک روباه اخبار میزبان موفق به دریافت جمهور ایالات متحده به coronavirus به طور جدی هنگامی که سپاه از کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان و در خود دولت نمی تواند.

برای هفته رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مطلق انکار در مورد کشنده بیماری همه گیر. او مطمئن آمریکایی ها آن را ناپدید می شوند در حالی که از دست دادن زمان با ارزش به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از این بیماری از گسترش. دولت او حتی تبدیل کردن فرصت برای استفاده از میلیون ها نفر از آزمایشات تشخیصی از شرکت های خصوصی واشنگتن پست گزارش داد. این می تواند یک تفاوت بزرگ به عنوان در ایالات متحده کاهش یافت و در تست شهروندان است.

و در کارولینای جنوبی کمپین تجمع در اواخر فوریه تهمت حتی خار سیاسی خود دشمنان’ زنگ بیش از این ویروس به عنوان “جدید خود را جعل.”

وارد Tucker Carlson که — بر خلاف بسیاری از خندیدن فاکس همکاران — تا به حال تحسین متمرکز خود را در زمان نخست نشان می دهد در جهانی تهدید سلامت برای هفته, حتی اگر آن را به نظر می رسید خود را بهانه ای برای استوک ضد چین شدند. او نگران بود به اندازه کافی برای سر به مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا رفت و آمد مکرر در اوایل ماه مارس به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را به مبلغ یک مداخله است.

“من احساس من تا به حال یک تعهد اخلاقی به تواند مفید باشد در هر چه کوچک راه من می توانم” کارلسون گفت: جو هاگن در Vanity Fair مصاحبه این هفته است.

هیچ فوری برگرد. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید برای روز.

اما در اوایل این هفته خود را با لحن و نگرش به حال به طور چشمگیری تغییر کرده است.

“آن را به عنوان اگر او در نهایت متوجه شدم که چگونه به یاد ماندنی این بحران این است که” در توئیتر خود نوشت واشنگتن پست به کاخ سفید دفتر رئیس فیلیپ Rucker اظهار نظر در رئیس جمهور بیشتر محزون عمومی اظهارات. بر اساس کاخ سفید منابع Rucker گزارش داد که کارلسون مارس 9 مونولوگ نقطه عطفی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“افرادی که می شناسید را مریض برخی ممکن است بمیرد. این واقعی است” کارلسون گفت: در بخش, که در آن او ساخته شده نیز اشاره کرد و با اشاره به منکر-in-chief گفت: مخاطبان خود را: “مردم به شما اعتماد مردم احتمالا شما رای دادند را صرف هفته به حداقل رساندن آنچه که به وضوح یک مشکل بسیار جدی است.”

بود مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش تمام کارلسون را انجام می دهند ؟ البته که نه.

با جهان وارونه و آمریکایی ها در حال مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن را مجبور به روی چیزی حساب کردن با فاجعه در نهایت. اما بحث میزبان نشان می دهد به نظر می رسد برای دریافت از طریق به مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که هیچ کس دیگری می تواند که به طور کامل سازگار با آنچه ما می دانیم درباره این رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه قرار داده شده بیش از حد تاکید بر آنچه که او می بیند در تلویزیون به خصوص در فاکس است که توابع به عنوان الهام بخش و بلند گو حرف زدن. Sean Hannity یک دوست نزدیک و مشاور که یک بار یک سیلی بر روی مچ دست از فاکس برنج با ظاهر شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع.

این هیچ راز آن است که درب گردان بین مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و تابناک است که هرگز متوقف چرخش: مغلوب ساختن پیشی جستن استخدام همشهری honcho لایحه درخشش به خود ارتباطات رئیس و امیدوارم که هیکس دارای قلم به عقب و جلو بین کاخ سفید و روباه.

و البته Trumpian توییتهایی اغلب اکو فاکس پخش در یک نوار موبیوس از اطلاعات مشکوک. ماه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا بخشش به 11 نفر بسیاری از آنها اتصال به فاکس نیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>