سالیوان: چگونه ’60 دقیقه’ شد ‘تونی Fauci از newsmagazines’

اوایل این ماه با “60 دقیقه” فصل تقریبا آماده برای قرار دادن تولید برای تابستان, تهیه کننده اجرایی بیل اونز در زمان های قلبی در زمین برای خود رئیس, ایسنا رئیس جمهور سوزان Zirinsky.

“We can’t stop” او به او گفت.

Zirinsky توافق, با وجود این واقعیت است که کار فشرده یکشنبه شب مجله خبری نشان می دهد وزن دارد به شدت در شبکه های بودجه و در زمان برنامه ریزی برای شرکت honchos. قابل توجه آنها در هیئت مدیره بیش از حد.

به عنوان یک نتیجه به جای پایان فصل آخر هفته گذشته قسمت جدید ادامه خواهد داد حداقل تا ژوئن 28.

که توسعه را به احتمال زیاد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارک. او برافراشته با معمول گریه می کند از “جعلی اخبار” علیه مارس 17 مصاحبه با دولت خلاف کاران ریک روشن بود که به تازگی تنزل مقام از کار خود را به عنوان بالا فدرال واکسن رسمی. مغلوب ساختن پیشی جستن dissed او را به عنوان چیزی جز “یک کارمند ناراضی.”

روشن است که قبلا هشدار از خطرات ناشی از هیدروکسی کلروکین یک داروی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید او برای جلوگیری از COVID-19 — گفت: در مصاحبه نورا o’donnell که دولت هیچ منسجم همه گیر استراتژی است. همانطور که برای پاسخ اولیه آن را آهسته و پر هرج و مرج.

وقتی که من پرسید که اونز برای پاسخ به تهمت خشم-تویت که این گزارش و نادرست بود که فردا مراقبت می کند او کاهش یافته است: “این داستان برای خود صحبت می کند.”

این روزها زمانی که این داستان را برای خود صحبت می کنند یک کل بسیاری از مردم در حال گوش دادن. برای هفته دوم در یک ردیف “60 دقیقه” بود شماره 1 پر بیننده نشان می دهد در کشور با مخاطبان معلق در هوا حدود 10 میلیون نفر است. (مقایسه نشان می دهد مانند MSNBC را “صبح جو” که تولید بسیار وزوز خوش شانس به نمره مخاطبان از 1 میلیون و حتی محبوب ترین نخست-زمان کابل نشان می دهد که به ندرت آمار 5 میلیون.)

بنابراین کسانی که “60 دقیقه” تعداد اخبار در تلویزیون جهان — و به ویژه استقبال از زمان گذشته نشان می دهد به دست آورد بسیار مورد توجه آن به مراتب تیره تر دلیل.

در سپتامبر 2018, دیرین تهیه کننده اجرایی جف cbs news اخراج شد به عنوان کل شبکه roiled با هزینه بالا-سطح سوء رفتار جنسی و تلاش برای پنهان کردن آن است. بالا, رئیس, Les Moonves تا به حال پا را تنها چند روز قبل از میان اتهامات آزار و اذیت جنسی.

“وجود دارد هیچ سوال ’60 دقیقه کارکنان بود واقعا متزلزل با حس” می خواهیم قادر به زنده ماندن ؟ گفت: “تام Bettag سابق تهیه کننده اجرایی در چهار شبکه از جمله “CBS Evening News”; او دیرین اجرایی تولید کننده ABC “Nightline” در Ted Koppel سال است. در حال حاضر Bettag به من گفت که او می بیند نشان می دهد رشد عمدتا به دلیل این است که به ارائه چیزی باارزش در میان بسیار قطعیت.

در دوره ای که در آن خیلی از رسانه ها این است که فروش اوراق قرضه به مردم گفت: “60 دقیقه” است مانند اوراق خزانه: جامد و قابل اعتماد است.

در صورتی که برای تلفن های موبایل کمی کسل کننده Bettag التماس به اختلاف مقایسه اعتبار نشان می دهد که عرضه در سال 1968 به که یک موسسه آمریکایی: “آنها متعهد به ساخت خود با نام تجاری تونی Fauci از newsmagazines.”

تقریبا در هر بخش در طول دو ماه گذشته بوده است همه گیر مربوط اعم از اسکات Pelley خیره کننده مصاحبه با ضعف شهر نیویورک معاینات پزشکی شامل تصاویری از کامیون های یخچال است که در خدمت به عنوان موقت morgues; به لایحه Whitaker را newsmaking مصاحبه با کاخ سفید تجارت مشاور پیتر Navarro; به لسلی Stahl گزارش در شرایط کار در آمازون انبار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de