حومه برای WA سرمایه گذاران برای تماشای

دامیان Collinsغرب استرالیا

REIWA President Damian Collins.
آیکون دوربینREIWA جمهور Damian کالینز. اعتبار: غرب استرالیا.

پرت بازار املاک است شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود معنی نیز وجود دارد برخی از فرصت های بزرگ در خارج وجود دارد برای سرمایه گذاران است.

تجزیه و تحلیل ما نشان داد تعدادی از حومه که در بالا اجاره بازده برای سرمایه گذاران و خواص لیزینگ سریع تر از متوسط است.

با نرخ بهره را در پایین ترین سطح خود, بسیاری از این خواص به احتمال زیاد مثبت بشود که یکی از عوامل در نظر گرفتن زمانی که خرید یک ملک سرمایه گذاری.

با توجه به آخرین reiwa.com اطلاعات مدینه در صدر فهرست حومه برای سرمایه گذاران به نگه داشتن چشم در سال 2020 است. حومه شهر بود و 7.5 درصد ناخالص اجاره عملکرد در 12 ماه دسامبر 2019.

آن را در زمان حدود 17 روز برای یک ملک برای اجاره در مدینه است که به خوبی در زیر پرت متوسط 28 روز است و نشان می دهد حومه است که در تقاضای بالا توسط مستاجران.

پس از نزدیک در پشت مدینه بود ارمدل و Parmelia. در آن زمان 14 روز به طور متوسط برای اجاره یک ملک در Parmelia که تا به حال یک ناخالص اجاره عملکرد 5.6 درصد است. ارمدل تا به حال عملکرد بالاتر در 6.2 درصد اما در آن زمان 27 روز به طور متوسط برای اجاره.

گرد کردن پنج بود سویل بیشه و پورت کندی که هر دو یک ناخالص اجاره عملکرد 5.6 درصد, اما, سویل گرو بود سریعتر به اجاره گرفتن تنها 20 روز به طور متوسط در مقایسه با 27 روز برای پورت کندی.

از حومه هشت نفر از آنها واقع در جنوب رودخانه با بانکسیا گرو (25 روز به اجاره), مددینگتن (20 روز به اجاره), علفزار چشمه (24 روز به اجاره), Forrestfield (21 روز به اجاره نامه) و Clarkson (27 روز به اجاره) همه داشتن یک عملکرد اجاره از پنج درصد است.

در حالی که در حومه این بالا 10 لیست نیست امتیاز با شیوه زندگی خود را, محبوبیت و یا در آینده رشد آنها سریع تر لیزینگ بار و عملکرد بالا اجاره است که مهم به سرمایه گذاران است.

با پرت در حال حاضر مقرون به صرفه ترین شهر در استرالیا و نرخ خالی در پایین از 2.3 درصد در حال حاضر فرصت ایده آل برای سرمایه گذاران برای بازگشت به پرت بازار املاک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de