مطالعه: میلیون ها نفر از کالیفرنیا می تواند از دست دادن بیمه درمانی در ویروس محور رکود

صدها نفر از هزاران نفر از کالیفرنیا در حال حاضر خود را از دست داده و حمایت کارفرما بیمه سلامت از شیوع کروناویروس طرح میتوانست به اقتصاد ملی و میلیون ها نفر بیشتر می تواند به دنبال, با توجه به یک مطالعه جدید که توسط یک مراقبت های بهداشتی شرکت مشاوره.

در سراسر کشور 12 به 35 میلیون نفر از کارگران خود را از دست بدهد کار بیمه با توجه به آوریل 3 مطالعه ملی تحقیقات شرکت مشاوره و مدیریت سلامت همکاران.

در کالیفرنیا, بین 1.3 و 3.8 میلیون نفر می تواند از دست دادن مراقبت های بهداشتی از طریق کارفرمایان خود را بسته به مدل های اقتصادی که در نظر بگیرید در سراسر کشور محدوده 10 تا 33 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود را با توجه به شرکت.

دسترسی به بهداشت کالیفرنیا در سمت چپ متمایل به حمایت از مصرف کننده گروه و توجه به مطالعه در انتشار اخبار دوشنبه هشدار از افزایش سهم بیمه کالیفرنیا خانوار

کالیفرنیا احتمالا دارای منابع برای جلوگیری از سنبله در ایجاد خانوار در یک رکود اقتصادی است که در آن نرخ بیکاری دارای حدود 10 درصد با توجه به دسترسی به بهداشت کالیفرنیا.

اما اگر افزایش نرخ بیکاری را به یک پتانسیل 25 درصد پزشکی, ثبت نام می تواند به افزایش 3 میلیون و تحت پوشش کالیفرنیا توسط 250,000 سلامت همکاران مدیریت گزارش اشاره می کند. صدها هزار نفر بیشتر می تواند به ایجاد این گروه حمایت می گوید.

در سال 2018, 2.8 میلیون کالیفرنیا آیا بیمه درمانی با توجه به سرشماری ایالات متحده آمار منتشر شده در سال گذشته است.

قبل از coronavirus را تکان داد اقتصاد ایالات متحده ملی نرخ بیکاری ایستاده بود حدود 3.5 درصد و 29 میلیون آمریکایی بیمه. سابق فدرال رزرو رئیس جنت یلن در روز دوشنبه CNBC گفت که نرخ بیکاری در کشور در حال حاضر ممکن است در 12 درصد به 13 درصد است.

در مطالعه بدترین-مورد-سناریو تا 40 میلیون آمریکایی خواهد بود و بدون پوشش است.

کالیفرنیا در حال حاضر تمدید مهلت ثبت نام در, دولت پشتیبانی از, تحت پوشش بیمه کالیفرنیا در بازار تا 30 ژوئن به دلیل شیوع کروناویروس.

“تحت پوشش کالیفرنیا در حال حاضر برای ثبت نام به هر دلیلی و درآمد بر اساس قیمت از کمک ها و دولت جدید یارانه ها باید کمک به افراد بیمه شده در این زمان بسیار مهم” گفت: Anthony رایت, مدیر اجرایی, از دسترسی به بهداشت کالیفرنیا. “پزشکی در طول سال باز و ادامه خواهد داد به یک تاسیسات برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا از جمله کسانی که به تازگی بیکار با توجه به بسته شدن بزرگ بخش هایی از اقتصاد ما.”

موسسه سیاست های اقتصادی, یک حزبی سی فکر می کنم مخزن برآورد شده در مارس 2 گزارش که 3.5 میلیون آمریکایی به احتمال زیاد از دست داد پوشش خود را با شغل خود را در دو هفته گذشته از جمله درباره 420,000 کالیفرنیا.

در این هفته با پایان دادن به مارس 28, کالیفرنیا, جدید مدعیان صعود به برآورد 878,727 با توجه به وزارت کار ایالات متحده.

در مارس 31, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت 1.6 میلیون کالیفرنیا تا به حال اعمال شده برای بیمه بیکاری با یک رکورد تعداد 150,000 استفاده در یک روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>