مطالعه آغاز می شود در ایالات متحده برای آزمایش ممکن است coronavirus درمان

OMAHA, Neb. >> اولین کارآزمایی بالینی در ایالات متحده ممکن است coronavirus درمان در جریان است در نبراسکا و در نهایت انتظار می رود عبارتند از 400 بيمار در 50 مکان در سراسر جهان, به گفته مقامات امروز.

نیمی از بیماران در این مطالعه بین المللی را دریافت داروهای ضد ویروسی remdesivir در حالی که نیم دیگر را دریافت دارونما. چند مطالعات دیگر از جمله یکی به دنبال در همان دارو در حال حاضر در جریان بین المللی است.

دکتر آندره Kalil که سرپرستی این مطالعه در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا گفت: clinical trial) توسعه داده شد به سرعت در پاسخ به این ویروس شیوع بیماری است که در چین نشات گرفته. بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس خواهد بود واجد شرایط برای پیوستن به دادگاه اگر آنها حداقل در حد متوسط علائم.

“هدف در اینجا این است که برای کمک به مردم است که باید آن را” Kalil گفت.

چهارده نفر بودند و تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن در حال درمان در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا. دوازده نفر از آنها را آزمایش مثبت برای COVID-19.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده یا واکسن جدید و مرموز ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2,700 با اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین است.

پزشکان به بیماران مایعات و ضد درد به تلاش برای کاهش علائم است که می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در مورد کسانی که به شدت بیمار و پزشکان و استفاده از فن برای کمک به آنها تنفس و یا یک ماشین است که پمپ و اکسیژن خون خود را در خارج از بدن و کاهش بار بر روی قلب و ریه ها.

حداقل دو بیمار مطالعات در حال حاضر در جریان است در چین از جمله دیگر مطالعه شامل remdesivir است که ساخته شده توسط علوم جلعاد و دیگری که تست های ترکیبی HIV دارو حاوی لوپیناویر و ریتوناویر.

در پیش نویس طرح تحقیقاتی منتشر شده در ماه گذشته سازمان جهانی بهداشت گفت: remdesivir در نظر گرفته شد “امیدوار کننده ترین نامزد است.” آن استفاده می شود به طور خلاصه در برخی از بیماران ابولا در کنگو قبل از آن مطالعه متوقف شده است. اما کسانی که ذکر شده در مطالعات آزمایشگاهی است که نشان می دهد ممکن است قادر به هدف قرار دادن آمريکا و MERS که عموزاده از این ویروس جدید است.

جلعاد را فراهم کرده است این دارو برای استفاده در تعداد کمی از بیماران از جمله یک مرد در ایالت واشنگتن که بیمار پس از سفر به ووهان چین شهر در مرکز شیوع. او دیگر در بیمارستان بستری است اما روشن نیست که آیا remdesivir به او کمک کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im