دانش آموزان و دوستان به یاد داشته باشید سانتا رزا مدارس تقویت کننده جان Bribiescas

جان Bribiescas زندگی-تغییر سابق معلم انگلیسی که چیزی عمیق به صرفه جویی در جنبه های عمومی مدرسه تجربه است که وادار بسیاری از دانش آموزان به هر صبح و رفتن به کلاس درگذشت سه شنبه.

Bribiescas حضور داشتند و به مدت 35 سال تدریس در سانتا رزا دبیرستان. در سال 1990 او در پاسخ به کاهش بودجه در ورزش و هنر توسط شرکت تاسیس مدارس به علاوه یک بنیاد بشردوستانه که در حال حاضر اهدا کرده است بیش از 9 میلیون دلار به این شهر مدارس و دبیرستان.

Bribiescas تلاش کرده بود با سرطان ریه به مدت سه سال هنگامی که او درگذشت بعد از ظهر سه شنبه در این شرکت از همسر خود را از نزدیک به 20 سال کارول و دیگر عزیزان در Kaiser Permanente سانتا رزا مرکز پزشکی. او 71.

شدید مدافع سانتا رزا و از انجام هر کاری که ممکن است به کودکان خود را از یک شروع قوی در زندگی “آقای ب” یاد شده است به عنوان یک غول از یک معلم, گشت و گذار یک دونده ماراتن یک خواننده مشتاق, یک, عکاس, یک مرد بسیار افتخار خود در اسکاتلند و باسک میراث ایده آل قهوه یا ناهار با دوستان و کسی که از او مراقبت شدت و کسی که بی سر و صدا را برای بسیاری از.

تقریبا مادام العمر دوست و همکار مدارس Plus co-founder لایحه فریدمن به یاد می آورد نوجوان Bribiescas به عنوان “یک شورشی یک ruffian.

“او خود را در اطراف و با او گرم, مراقبت, دادن به مرد گفت:” فریدمن که فارغ التحصیل با Bribiescas در سانتا رزا کلاس بالا از سال 1966 و در ادامه برای تبدیل شدن به رئیس فریدمن بهبود صفحه اصلی و پیشرو در سونوما کانتی نیکوکار.

“من فکر می کنم ما هشت نفر بودیم که شروع مدارس به علاوه” فریدمن گفت. Bribiescas “نگهداری آتش رفتن. آن را موفق امروز به دلیل از او.”

جیم کیگان یکی دیگر از دوستان قدیمی که بخشی از برجسته سانتا رزا خانواده نگه می دارد تا Bribiescas به عنوان منحصر به فرد و بسیار با انگیزه و سرگرم کننده-دوست داشتن کسی که “نگرانی اصلی بود رفاه کودکان در جامعه ما است.”

دیگران به Bribiescas توجه داشته باشید که فراتر از خود را بسیار عمومی نقش به عنوان یک معلم و یک قهرمان از حفظ, ورزش, موسیقی, هنر, درام و آموزشی دیگر محيطهای کشت مغذی در سانتا رزا مدارس متوسطه Bribiescas بود برای همیشه لطفا برای کمک به مردم one-on-one.

لیزا Halverson به یاد می آورد چه Bribiescas او پسر عموی زمانی که او آموخته است که چندی پیش که مشتاق موسیقیدان جوان در سانتا رزا بود مانع عدم وجود یک ساز.

“حتی در برخورد با سرطان” Halverson گفت: “او می رود به Stanroy (فروشگاه موسیقی) و به او اقدام به خرید یک ویولن.”

گفت: بازنشسته شهرستان سانتا رزا وکیل Brien فارل که به عنوان یک بچه بود یکی از همسایه ها از Bribiescas “چه جان را برای دانش آموزان و خانواده های خصوصی به مراتب بیشتر از آنچه او انجام داده است.”

Bribiescas متولد شد و در منطقه لس آنجلس در 25 مه سال 1948. او 6 ماه هنگامی که پدر و مادر خود نقل مکان خانواده به بخش ایتالیایی از غرب سانتا رزا.

به عنوان یک بچه Bribiescas در DeMeo پارک و او در زمان توجه داشته باشید که همه اعضای DeMeo, کیگان, Trione و فریدمن خانواده ها را برای مردم منطقه سونوما کانتی طریق خود را در رهبری جامعه و انسان دوستی.

پس از Bribiescas فارغ التحصیل از سانتا رزا بالا مورد مطالعه او در سانتا رزا وارد کالج و سپس در دانشگاه ایالتی سونوما. او راه اندازی حرفه ای او به عنوان یک معلم انگلیسی در شرق خلیج و در اواسط 1970s بود استخدام خود را به عنوان مادر آلما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>