سخت ما مرز سیاست ممکن است باقی می ماند به عنوان coronavirus برطرف

واشنگتن — ایالات متحده در سیاست به سرعت اخراج مهاجران دستگیر و در امتداد مرز مکزیک ممکن است مجبور به ماندن در محل حتی پس از coronavirus قرنطینه محدودیت سهولت در سراسر کشور یک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت پنج شنبه.

مهاجرت طرفداران می گویند سیاست محروم کرده است برخی از افراد از راست به دنبال پناهندگی است. این مجموعه به پایان می رسد مارس 20, اما این اقدام کمیسر ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی علامت گذاری مورگان گفت: ممکن است نیاز به تمدید شود برای محافظت از سلامت عمومی است.

مورگان گفت: آمریکا مقامات بهداشتی باید در نظر بگیرید که این ویروس ممکن است هنوز به اوج خود رسید در مکزیک و مرکزی امریکا همراه با پتانسیل آن را به گسترش در گشت مرزی بازداشت امکانات و فراتر از آن, قبل از تعیین اینکه آیا قبل از شیوع اجرای می توانید رزومه.

“حتی اگر ما بحث در مورد ایالات متحده باز کردن آن یک رویکرد مرحله به مرحله” مورگان به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد آمار نشان شیب افت در مرز دغدغه. “ما در حال رفتن به رفتن را از صفر به 60 و آن را به بازگشت به راه آن بود قبل از COVID یک شب.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که کاهش مهاجرت غیر قانونی امضا مسئله است. مخالفان خود را متهم او را با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای اتخاذ خط سخت سیاست های که درخواست تجدید نظر خود را به پایگاه سیاسی به عنوان او به دنبال یک دوره دوم در کاخ سفید است.

رئیس جمهور بسته به مرز با مکزیک و کانادا برای همه-اما ضروری ترافیک در ماه مارس است. او اعطا CBP قدرت به سرعت اخراج مهاجران با اشاره به تهدید بالقوه برای بهداشت عمومی در تاریخ 21 مارس ، او تمدید منظور اجرایی برای 30 روز ماه گذشته.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه خواهد کرد که آیا برای گسترش مرز سیاست. اما مورگان گفت: این سازمان باید در نظر دراز مدت تغییرات بسیاری از جنبه های زندگی در ایالات متحده او با اشاره به راه است که شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله با نگه داشتن صندلی های باز و تیم های ورزشی با توجه به برگزاری بازی بدون طرفداران در حضور.

“اگر ما با داشتن کسانی که بحث من امیدوارم که ما می رویم به همان بحث در مورد امنیت مرزی با توجه به بیماری های عفونی و آنچه که باید مانند نگاه پس از COVID-19” او گفت:.

مقامات تا کنون دستگیر و دو نفر با تایید مواردی از این ویروس در مرز, او گفت:.

اولین فرد از هند دستگیر شد نزدیک کالکزیکو کالیفرنیا در آوریل 23 و نشانه های بیماری است. دوم شد و یک مرد از مکزیک بود که بازداشت این هفته به عنوان او تلاش برای ورود به ایالات متحده به دنبال توجه پزشکی.

مورگان گفت: این مرد مکزیکی فرستاده شد در طول مرز و هند تبدیل شده بود به بازداشتگاه های اداره مهاجرت و گمرک.

پزشکان بدون مرز با انتقاد از آمریکا این هفته برای اخراج مهاجران از جمله پناهندگی پناهجویان به مکزیک زمانی که آن کشور هیچ سیستم قابل اعتماد برای اطمینان از قرنطينه و یا انزوا تبعید مردم است.

تعداد کل مهاجران غیرقانونی در تلاش برای ورود به ایالات متحده بدون مجوز قانونی در ماه مارس حدود 16,700 پایین حدود 50 درصد از ماه مارس و 88 درصد از سال قبل است.

ماهانه شمارش شد که پایین ترین سطح از مارس سال 2017, زمانی که مقامات و یا متوقف 15,798 مردم در مرز مکزیک. غیر قانونی گذرگاه کاهش یافت و به پایین ترین سطح در چند دهه طول مغلوب ساختن پیشی جستن اول ماه در دفتر به عنوان قاچاقچیان و مهاجران منتظر برای دیدن اگر رئیس جمهور جدید اقدامات همسان خود را آتشین و شعارهای مبارزات انتخاباتی, گاهی اوقات به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن اثر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de