جریان تلویزیون می تواند پر کردن جای خالی در صفحه اصلی

با توجه به بی سابقه حوادث در حال وقوع در ایالات متحده و در سراسر جهان بسیاری از ما ممکن است پیدا کردن خودمان ماندن در خانه بیشتر از حد معمول این روزها. و ما نیاز به همه چیز به دیده بان — نه فقط فیلم که کشتن شاید دو ساعت یا بیشتر اما multiseason تلویزیون را نشان می دهد که در آن ما می توانید با خوشحالی از دست داد. در بین شستن دست ما و نظارت بر آخرین بهداشت عمومی اخبار در اینجا هشت شراب خواری-شایسته تلویزیون نشان می دهد در دسترس برای جریان.

“Tuca & Bertie”

(Netflix)

این ناحق لغو Netflix سریال در مورد یک دوستی بین مضطرب و کمال گرا آهنگ برفک برايت (ابراز شده توسط Ali Wong) و Tuca بزرگ-دل برونگرا توکان در بازیابی برای ماده-مسائل مربوط به استفاده از (تیفانی Haddish) است که تنها نشان می دهد که من را تماشا می کردند و بلافاصله فکر “آیا این اتفاق در داخل مغز من?” فرض — از لیزا Hanawalt که ایجاد شده شدید, زرق و برق دار anthropomorphized موجودات “BoJack Horseman” — مضحک است: این انیمیشن نشان می دهد حدود 30-چیزی پرنده-زنان که به نوعی مدیریت را جدی محتوا — تروما, سلامت روان, هوشیاری محل کار جنسیتی — در یک کارتون جو که مصرانه سرگرم کننده و شامپانی. و در حالی که دوگانگی بین درونگرا برايت و بی پروایی نشان دادن Tuca می تواند سقوط تخت اگر آن را درست است که من همیشه دیده می شود آنها را به عنوان دو طرف از همان (لذت و پیچیده و آسیب پذیر) شخصیت و داستان خود را به عنوان یک سورئال کمدی استعاره برای راه دوستان ما می تواند به گسترش درک ما از خود ما درونی ذخایر. همه ما باید کمی Tuca و برايت در ایالات متحده است. که ممکن است به همین دلیل من شده است با بازبینی این نمایش پس از رمان کروناویروس اولین بار وارد بر پوشش اخبار. این کمک می کند تا من خاموش من, خبرنگار, مغز, اما نه من انسانیت است.

“برای همه مردم”

(تلویزیون اپل)

من یک مکنده برای فضا های مربوط به تلویزیون را نشان می دهد و متناوب سابقه بنابراین این اپل تی وی جدید سری رو من از گرفتن بروید. قضیه: اگر فضای جهانی مسابقه هرگز به پایان رسید ؟ اگر چه روسها تا به حال مورد ضرب و شتم آمریکا به ماه ؟ چگونه خواهد بود که تحت تاثیر ناسا فضا برنامه ؟ یک نکته: در این جهان متناوب ما را جشن برخی از رشته badass زن فضانوردان خیلی زودتر از ما انجام داد. مجموعه در دهه 60 نشان می دهد خجالتی نیست و دور از مسائل اجتماعی آن زمان (ویتنام و جنبش حقوق مدنی ، جنبش حقوق زنان) و ماهرانه عناصر شامل تاریخ را به حرکت سریع به روایت. این شگفت انگیز است برای دیدن تاریخی ناسا ارقام به زندگی بیش از حد. شما در دیدار با جان گلن و بسیار نا امید نیل آرمسترانگ و یکی از فضانوردان زن (مولی کاب, بازی های برگزار شده توسط Sonya Walger) است که آزادانه در زندگی واقعی پیشگام Jerrie کاب یک پیشگام خلبان که برای اولین بار بود به تصویب تمام آزمون قبل از شروع پرواز است که ناسا اصلی جیوه 7 فضانوردان در زمان. نشان می دهد به تازگی یک 10-episode اولین فصل در تلویزیون اپل و من در حال مرگ به دانستن آنچه اتفاق می افتد بعدی.

“Westworld”

(HBO; موجود در آمازون نخست تصویری, HBO در حال حاضر Hulu)

خبر خوب: تنها دو فصل از این نشان می دهد (تا کنون; فصل 3 برای اولین بار در مارس 15 در HBO) پس از آن یک زمان تعهد است. خبر بد: هنگامی که شما شروع شما احتمالا می خواهید به تماشای آن همه در یک بار — نه خوب برای هر دو بهره وری و یا بهداشت. این مجموعه — که در آن افراد ثروتمند زندگی کردن توهمات خود را در غرب وحشی-مجموعه پارک تفریحی توسط روبات انسان نما — تر می شود پیچیده و چند لایه به عنوان آن می رود. اضافه کردن به که این بازیگران ستاره (Evan Rachel Wood, Thandie Newton, آنتونی هاپکینز, Ed Harris, Jeffrey Wright, و غیره.), و این نگران کننده خشونت بصری خیره کننده علمی تخیلی, درام, ممکن است شما مثل من رو تا پایان قسمت اول.

“یک روز در یک زمان”

(Netflix; سه فصل اول موجود در Netflix بکشد)

من بیکار چک کردن اولین قسمت از گلوریا کالدرون Kellett راه اندازی مجدد از 1970s طنزهای این برنامه شامل سه نسل از یک کوبایی آمریکایی خانواده با هم زندگی می کنند در بیشتر یا کمتر هماهنگی حالی که به فکر این امر می تواند چیزی خوش sitcommy به پاس نیم ساعت. و فقط می خواهم که سه فصل رفت و همه من می خواستم بیشتر بود. این نشان می دهد رهبری نیروگاه اواز یا موسیقی دو نفری از Justina Machado (همچنین در “Six Feet Under”) و افسانه ای زندگی ریتا مورنو, کاملا احتمالا شیرین ترین, جالب ترین جریان تجربه من در سال; sitcommy, مطمئن, اما کاملا جذاب در آن تصویر از خانواده را دوست دارم. Netflix لغو نشان می دهد پس از سه فصل است, اما آن را بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون با اینحال: کابل کانال پاپ تلویزیون حاضر خواهد شد فصل چهار, شروع, مارس 24.

“تماس با ماما”

(PBS; موجود در Netflix بکشد)

وجود دارد تنها در بسیاری از مواقع یک فرد می تواند rewatch “Downton Abbey” (و اگر شما را نداشته باشند, برای خاطر آسمان دریافت کنید که آن را در آمازون نخست و PBS گذرنامه) بنابراین من نیاز به یک دوره درام. یک دوست توصیه می شود این مجموعه در midcentury و محور در یک گروه از ماما/پرستاران زندگی در یک صومعه در طبقه کارگر لندن منطقه صنوبر و من به سرعت قلاب کردم. این نمایش بر اساس زندگی واقعی خاطرات پرستار جنیفر ارزش و آن را نوعی از روحانی مخالف “Six Feet Under”: در هر قسمت یک کودک متولد شده است. در بسیاری از فصول سال (نهم آن به تازگی پخش در بریتانیا و حداقل دو برنامه ریزی شده) “تماس با ماما” به کاوش در برخی از غیر منتظره ریگ خاک; این نشان می دهد که به مراتب مدرن تر از آن به نظر می رسد در نگاه اول است و آن را یک انرژی است که هر دو توانمند سازی و غیر قابل مقاومت.

“High Fidelity”

(Hulu)

من به خاطر عشق به جان کیوساک فیلم نسخه از این Nick Hornby رمان زمانی که آن را منتشر شد در سال 2000 اما این 10 قسمت نسخه بازی Zoe Kravitz 100% برنده قلب من است. Kravitz نقش راب curmudgeonly صاحب قهرمانی وینیل و شخصیت در اصل توسط Cusack. تعویض جک سیاه و Todd Louiso به عنوان راب و کارکنان با بهترین دوستان شما هستند دا’Vine Joy Randolph به عنوان Cherise و David H. هلمز به عنوان سیمون (که او نیز اتفاق می افتد به یکی از راب پنج جزیره heartbreaks). همه چیز شده اند و لذتبخش به روز رسانی برای بار … در حالی که همچنین پراکندگی چند تخم مرغ عید پاک در سراسر قسمت برای طرفداران فیلم. شما هنوز هم تماشای غارت بود خودخواه, حرکت تند و سریع, اما شما ریشه برای او کمی بیشتر از زمانی که Cusack بود در صندلی راننده. Cherise و سیمون کمک شن و ماسه در پایین لبه های خود را در حالی که همچنین احساس به طور کامل تشکیل شده از شخصیت های. طرفداران از “آرتروز” را به رسمیت شناخته و راب سابق مک با بازی بن کینگزلی-ادیر. Parker Posey باعث می شود بسیار به یاد ماندنی ، Natasha Lyonne کارگردانی یک قسمت! چه از شما انتظار دارند ؟ انگشتان عبور برای یک فصل دیگر.

“شما بدترین”

(FX; موجود در Hulu)

من یک جمله خلاصه این است: آن را مانند “it’s Always Sunny in Philadelphia” اگر آن را یک کمدی رمانتیک مجموعه ای در لس آنجلس است. غالبا به عنوان یک “ضد رمانتیک, عاشقانه, کمدی,” “شما بدترین” شامل یکی از بزرگترین داستان عشق مدرن در تلویزیون است. نشان می دهد به شرح زیر است دو عشق-cynics گرچن و جیمی و سفر خود را از طریق عشق و روابط شادی و دیگر حواس پرت antics در طی چند سال. من فکر می کنم که نبوغ واقعی نشان می دهد این است که چگونه آن را قادر به به طور موثر مقابله با افراد دشوار مانند افسردگی و اعتیاد به الکل و اختلال استرس پس از سانحه با نکات دقیق وظریف و در عین حال از ویژگی های trashiest گروه از شخصیت های قابل تصور است.

“آمریکا خرابکاری”

(Netflix)

پس روز من برای اولین بار به تماشای خلبان, من می خواستم به فریاد از پشت بام هر ساختمان “سازمان دیده بان آمریکایی ‘خرابکاری’!!!” این یک سوزاننده, تقلید مسخره امیز خنده دار واقعی-جرم سبک (فکر می کنم “سریال” یا “ساخت یک قاتل”) با فوق العاده خوب نوشته شده است رمز و راز قوس و terrifyingly دقیق تصویر از دبیرستان antics در 2010s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>