غریبه پرتاب حمام نوزاد در هواپیما برای زن و شوهر به تازگی به تصویب رسید نوزاد

آن را به حال شده است نه سال های طولانی از درمان های باروری سقط جنین و تصویب استرس اما داستین و کارن مور شد و در نهایت در یک پرواز با اتخاذ نوزاد دختر در سلاح های خود را. آنها با ناراحتی گهواره دختر خود را که فقط 8 روز است.

Midflight از کلرادو به کالیفرنیا در نوامبر. 9 داستین مور متوجه نوزاد نیاز به یک تغییر پوشک. یک Southwest Airlines پرواز به نام جنی led زن و شوهر به یک فضای که در آن آنها می توانند خود را تغییر دهید کمی داد و بیداد کن نوزاد.

“جنی و دیگری مسافر قدردانی کرد من دختر زیبا و مودبانه پرسید: چه باعث شده بود یک پرواز با چنین جوان نوزاد,” او نوشت در توییتر موضوع این هفته است. “من به آنها کوتاه تصویب داستان که به آنها عجله ارائه شده تبریک به اشتراک گذاشته شده و چند نوع اظهارات.”

هنگامی که آنها به عقب در صندلی خود یک پرواز به نام بابی با نزدیک شدن به پرس و جو در مورد دختر کوچک خود را. هنگامی که او را ترک داستین مور 33 و کارن مور, 35, نگاه یکدیگر اشتباه در مورد اپراتور بهره.

“پنج دقیقه بعد بابی آمد در آی فون و گفت:” خانمها و آقایان وجود دارد یک مهمان بسیار ویژه در پرواز امروز. او تنها 8 روز و او را در سفر با مامان و بابا’ ” مور گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست.

پرواز اعلام کرد که او می تواند عبور از دستمال و قلم برای هر کسی که می خواستم به نوشتن یک پیام به صورت پدر و مادر جدید. کابین ورزشگاه به شادی و کف. یک جریان ثابت از مردم آمد به coo و تبریک می گویم ،

“ما تا به حال هیچ انتظار آنها انجام داده اند چیزی شبیه به آن گفت:” داستین مور صدای او را ترک. “من خفه فکر کردن در مورد آن است.”

یک دستمال بخوانید: “من به تصویب رسید 64 سال پیش. با تشکر از شما برای دادن این کودک در یک خانواده دوست داشتنی به بخشی از. ما به تصویب رسید بچه ها نیاز به یک کمی بیشتر دوست دارم. تبریک می گویم.”

خدمه جمع آوری تمام دستمال و خواندن چند تا از آنها را با صدای بلند.

پس از بیشتر تشویق خدمه پرواز همراه 60 دستمال داد و آنها را به مورز همراه با مجموعه ای از خلبان بال. خدمه پرواز نیز گفت: مورز که آنها خودشان هستند و یک همکار پرواز انجام داده بود و این برای آنها در حالی که آنها در ماه عسل خود را به طوری که آنها می خواستند به پرداخت آن را به جلو.

“آنچه همه کسانی که غریبه کامل و مسئولین را نمی دانم بود احساسی مناقصه امور خارجه دو نام تجاری جدید پدر و مادر است. پدر و مادر که بعد از 9 سال تلاش شده بود با برکت اولین فرزند خود را. پدر و مادر که احساس می ترسم اما مصمم در نقش جدید” داستین مور در توییتر نوشت.

این مورز که به تصویب نوزاد خود را از طریق یک آژانس شد و در بیمارستان در کلرادو در هنگام تولد مادرش تحویل داده است. روند تصویب است استرس زا و نگران کننده داستین مور گفت که این جشن در هواپیما و حتی بیشتر معنی دار است.

“تصویب وحشی با عدم قطعیت” او گفت:. “شما تعجب است که این تولد مادر رفتن به ما را انتخاب کنید ؟ چه اتفاقی می افتد اگر او تغییر ذهن خود را اگر او پشت؟”

او گفت که او اشک تا تنها با فکر کردن در مورد هواپیما سوار صفحه اصلی به دلیل حمایت قاطع آنها احساس در یک زمان زمانی که آنها همچنین نگران است که دختر خود را به نحوی ممکن است آبرو.

“برای کل یک گروه از غریبه ها به گرد هم می آیند که به شریک خواهم که به ما نشان می دهد که نوع عشق و محبت به معنای همه چیز را به ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>