مورد عجیب و غریب از 2 بچه ها که از بین رفت در آیداهو طول می کشد به نوبه خود تیره و تار

بویزی آیداهو — آن را به خانواده گسترده که رشد مشکوک و پس از آن در خود اصرار محلی پلیس: هفت سال جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله خواهر Tylee رایان تا به حال دیده شده است و در آنجا بیش از حد طولانی و مادر خود را نمی خواهد به یک پاسخ مستقیم در مورد جایی که آنها بودند.

به زودی غریبه ها در سراسر جهان زیر مورد transfixed توسط به طور فزاینده ای عجیب و غریب شرایط اطراف لری Vallow Daybell و شوهر جدید, چاد Daybell. بررسی رشد شامل مرگ و میر مرموز از خود همسران سابق شایعات از روز قیامت فرقه مانند اعتقادات و حرکت ناگهانی به هاوایی.

این مورد در زمان تیره و تار به نوبه خود این هفته زمانی که محققان اعلام کردند آنها دریافتند انسان باقی می ماند در حالی که جستجو چاد Daybell مالکیت روستایی در آیداهو. در یک میدان در نزدیکی خانه خود در اف بی آی و مقامات محلی ساخته سایبان آویخته آبی برزنت بر روی زمین آورده و در تجهیزات سنگین حفاری. قربانی طرفداران شروع به تماس با اعضای خانواده سهشنبه گفتن آنها در مورد باقی مانده است.

بستگان انتشار بیانیه ای بعد گفت: اجساد متعلق به جی جی و Tylee. اما مقامات هنوز به تایید می کنند که.

اوایل روز چهارشنبه چاد Daybell شد متهم با پنهان کردن و یا از بین بردن انسان باقی می ماند. وکیل او نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

لری Daybell در حال حاضر شده است به اتهام کودک رها مانع تحقیقات و تحقیر دادگاه و درخواست یک جرم و جنایت است. وکیل او گفته است او در نظر دارد برای دفاع از خودش در برابر اتهامات عنوان شده علیه. این Daybells هر دو در زندان 1 میلیون دلار اوراق قرضه.

اسناد دادگاه نشان می دهد که همه چیز شروع به باز کردن برای خانواده اوایل سال گذشته زمانی که لری هنوز ازدواج چارلز Vallow. زن و شوهر جدا بودند و Vallow تا به حال برای ثبت طلاق گفت: او می ترسید او را از کشتن او و که او تا به حال توسعه یافته فرقه مانند اعتقادات. او گفت که او ادعا می کرد “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020 است.”

خانواده بود و زندگی در یک ققنوس حومه در ژوئیه هنگامی که لری برادر الکس کاکس کشته Vallow. او اظهار داشت که تیراندازی شد در دفاع از خود پس از Vallow آمد و او را با چوب بیس بال. پلیس مورد بررسی قرار گرفته اما در مورد رفتن نیست دور قبل از کاکس در اثر یک لخته خون در ریه در ماه دسامبر.

لری Vallow نقل مکان کرد به آیداهو با بچه ها گرفتن یک آپارتمان در شهر کوچک رکسبرگ و صرف وقت با چاد Daybell. این زن و شوهر تا به حال شناخته شده هر یک از دیگر در حالی که گاهی اوقات شرکت در پادکست در مورد آماده شدن برای کتاب مقدس پایان زمان برای یک سازمان آنلاین با هدف اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

در آن زمان او ازدواج کرده بود به Tammy Daybell یک جا 49 ساله کتابدار مدرسه که به او کمک کرد تا اجرا یک شرکت چاپ و نشر. چاد Daybell نیز تا به حال چندین کتاب نوشته شده تا حد زیادی متمرکز بر حالات روز قیامت و آزادانه در کلیسا و الهیات.

Tammy Daybell درگذشت در ماه اکتبر او اگهی گفت: او در گذشت او در خواب علل طبیعی. خانواده کاهش یافته است یک کالبد شکافی قبل از او به خاک سپرده شد در ایالت یوتا است.

حدود دو هفته بعد چاد Daybell عروسی لری Vallow.

سریع ازدواج جلب سوء ظن از افسران بود که تامی Daybell بدن که برای بررسی. نتایج که کالبد شکافی کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

در ضمن JJ پدربزرگ و مادربزرگ لری و کی Woodcock از لوئیزیانا در حال رشد به طور فزاینده ای نگران بچه ها. آنها گفتند: یک بار به طور منظم تلفن تماس با JJ رشد کرده بود نادر و پس از آن متوقف در دسترس نباشد. گفتند لری Daybell نمی خواهد به آنها بگویید که چرا پسر بود و همیشه در دسترس نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>