سهام نزول به 4 ماه اخیر بازده قطره به سوابق

  • ASSOCIATED PRESS Trader Peter Tuchman worked on the floor of the New York Stock Exchange, today.

    آسوشیتد پرس

    گر پیتر Tuchman مشغول به کار در کف بازار بورس نیویورک امروز.

بورس های جهانی سقوط به چهار ماه اخیر دولت بدهی بازده غرق به سطح بی سابقه و نفت خام افزایش یافته کاهش اضطراب بیش از این گسترش coronavirus رسید.

شش روز اسلاید تحت فشار قرار دادند S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با شاخص پایین بیش از 10 ٪ از اوج تمام وقت تنظیم این ماه به اصطلاح اصلاح. قطره از آنجا که 10 درصد از جمعه قرار می دهد شاخص S&P در سرعت خود را برای بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی جهانی. این MSCI همه کشور های دنیا شاخص کاهش یافت و به پایین ترین سطح از ماه اکتبر در حالی که شاخص Stoxx Europe 600 با هم وارد یک اصلاح.

“سهام و اوراق قرضه می گویند ما محکوم گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان برای MUFG اتحادیه بانک. “هر کسی که دارای یک ایده بهتر است برای آنچه در پیش روست لطفا اجازه دهید ما می دانیم چرا که در حال حاضر جهت جلو برای اقتصاد است راست پایین.”

شیوع دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر است و در یک مرحله تعیین کننده رئیس سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه گفت. گلدمن ساکس کاهش چشم انداز خود را برای شرکت های ایالات متحده’ رشد سود به صفر است. آلمان بررسی پتانسیل محرک اقدامات برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی. عربستان سعودی متوقف مذهبی بازدیدکننده داشته است است که قرعه کشی میلیون ها نفر.

هیون دارایی ادامه داد: به تقاضا و ین تقویت شد و به عنوان بازده 10 ساله ایالات متحده و استرالیا اوراق قرضه دولتی آمار تازه خریده. روغن غرق نکنید. پوند معکوس به دست آوردن پس از انگلیس گفت: اتحادیه اروپا می تواند راه رفتن به دور از میز مذاکره در ماه ژوئن اگر پیشرفت نیست که ساخته شده به سمت یک معامله تجاری.

سرمایه گذاران در حال قیمت گذاری در فدرال رزرو کاهش در ماه آوریل پس از دیگری کامل کاهش نرخ بهره در ماه جولای معاوضه داده ها نشان می دهد در حالی که شرط برای کاستن از ژاپن به استرالیا نیز افزایش یافته و پس از صندوق بین المللی پول کاهش رشد اقتصاد جهانی پیش بینی.

ضرر و زیان در ادامه به کوه به عنوان سرمایه گذاران وزن هر غم انگیز در تیتر این ویروس. آمریکا مقامات بهداشتی روز چهارشنبه گفت: آنها یافت می شود اولین مورد از این بیماری است که در روابط شناخته شده شیوع. شرکت مایکروسافت پیوست و در حال گسترش لیست شرکت های هشدار دهنده بر روی تاثیر این ویروس در عملیات.

“راه بازار پایین رفتن از آن خیلی سریع اتفاق می افتد اما آن را بسیار دشوار است به می گویند که آن را بیش از” گفت: Sameer Samana ارشد بازار جهانی استراتژیست برای ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “Bottoming یک فرایند چند مرحله و شما احتمالا هنوز هم در مرحله یک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im