سهام nosedive در وال استریت باعث وقفه معاملاتی

نیویورک >> سهام پایین 9% پس از معاملات از سر گرفته در وال استریت پس از یک توقف موقت این صبح است.

بازار را شبیه درصد در سراسر جهان به عنوان بزرگ عصری اقتصاد آمده و نزدیک به خاموش کردن با توجه به شیوع کروناویروس از شرکت های هواپیمایی برای رستوران ها.

اورژانس اقدامات صورت گرفته توسط فدرال رزرو در اواخر یکشنبه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و بازارهای مالی در حال اجرا هموار دوباره ممکن است نگرانی و حتی بیشتر برخی از سرمایه گذاران گفت.

تجارت متوقف شد در عرض چند دقیقه اول معاملات و شاخص S&P 500 زیان عمیقتر پس از معاملات از سر گرفته شد. فروش فقط به عنوان مهاجم در بازارهای سراسر جهان است. اروپایی, سهام و نفت خام شد هر دو پایین در حدود 10٪. جهان را درخشان ترین نقطه ممکن است ژاپن که در آن بانک مرکزی اعلام کرد بیشتر محرک برای اقتصاد و سهام هنوز هم از دست 2.5%.

گسترش کروناویروس که باعث کسب و کار در سراسر جهان به درهای بسته خود را که تخلیه دور درآمد. است که اقتصاددانان کاهش انتظارات خود را برای ماه های آینده و جی پی مورگان چیس می گوید اقتصاد آمریکا ممکن است کوچک در 2 ٪ نرخ سالانه این سه ماهه و 3 درصد در مارس-طریق-ژوئن چهارم. برای بسیاری از سرمایه گذاران است که مطابق با تعریف رکود و سوال این است که چقدر طول خواهد کشید.

استراتژیست در گلدمن ساکس می گویند S&P 500 رها شده می تواند به عنوان کم به عنوان 2,000 در اواسط سال خواهد بود که 41 درصد کاهش از خود رکورد فقط یک ماه پیش. گلدمن انتظار شاخص خواهد رالی بازگشت به 3.200 در پایان سال.

خطوط هوایی آمریکا و ایران هر دو شرکت های هواپیمایی اعلام کرد شیب کاهش به پرواز بیش از آخر هفته به عنوان مشتریان انصراف از سفر و دولت ایالات متحده را محدود می کند سفر. سفر دیگر شرکت ها نیز دیده می شود شیب دار قطره تقاضا از مشتریان. رستوران سینما و کسب و کارهای دیگر که بستگی به رسم جمعیت به نظر می رسد به آینده.

فدرال رزرو شده است تلاش برای انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به اقتصاد و بیش از آخر هفته از آن کاهش نرخ بهره کوتاه مدت به رکورد پایین نزدیک به صفر است.

همچنین گفت: این نیز خواهد خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای کمک به آرام کردن خزانه بازار است که در یک بستر برای سیستم مالی جهان و تاثیر سهام و قیمت اوراق قرضه در سراسر جهان است. تجارت در بازار شروع به دریافت snarled هفته گذشته با معامله گران گفت: آنها را دیدم disconcertingly شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری تضعیف به 0.73% نشانه آن است که سرمایه گذاران در حال هجوم آوردند به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است.

فدرال ریزرو عمل آمد و به عنوان اقتصادهای عمده گسترش سفر محدودیت و بسته تر امکانات عمومی و بالا بردن هزینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که آلوده حدود 170,000 نفر در سراسر جهان. چین که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر حدود نیمی از کسانی که اما یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 مورد هر یک.

بانک مرکزی ژاپن به طور مشابه گسترش میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و وعده داده شده بدون بهره وام برای کمک به شرکت های مقابله با بحران.

بانک مرکزی ژاپن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ارائه به 8 تریلیون ین ($75 میلیارد دلار) در هیچ علاقه یک سال وام به شرکت هایی که به صورت نقدی بحران.

این اقدامات در آمد بالای محرک از عمده دیگر مقامات از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان در هفته گذشته.

S&P 500 با کاهش 9.6 درصد به عنوان 10:10 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز از دست 2,371 امتیاز یا 10.2% به 20,814 و نزدک بود 9.3%.

نوسانات به نظر می رسد طبیعی جدید پس از یک گیج کننده در هفته که در آن داو دو بار کاهش یافت بیش از 2000 نقطه و همچنین رکورد بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون — 1,985 امتیاز در روز جمعه. هفته گذشته قطره نیز تایید پایان طولانی ترین-همیشه بازار گاو نر در وال استریت که پدید آمده از بحران مالی و فرار نزدیک به 11 سال است.

رهبران گروه هفت توسعه دموکراسی را نگه دارید تماس بگیرید امروز. وزرای مالی اروپا نیز بحث در مورد راه هایی برای کمک به اقتصاد در حفظ و رفتن را از طریق این اختلال به عنوان برخی از کشورهای منطقه پرده محرک قصد دارد از جمله تضمین برای کسب و کار و حتی افراد حقوق.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. اما بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

کارشناسان انتظار دارند این اختلال به سفر و حتی به زندگی روزانه به هفته گذشته احتمالا ماه.

بسیاری از سرمایه گذاران انتظار بازار برای فرار باقی تا تعدادی از عفونت های جدید را متوقف می کند شتاب. آنها امیدوار است که هزینه های بزرگ از برنامه های دولت ایالات متحده می تواند کمک به انجام اقتصاد در عین حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de