سهام افت اما در برگزاری هفتگی دستاوردهای پس از یک رالی بزرگ

به روز رسانی: 10:30 صبح

سهام در حال بسته شدن بیش از 3 درصد کاهش در وال استریت دادن بخشی از سود آنها انباشته شده در طول سه روز گذشته.

تجمع این هفته تحت فشار قرار دادند S&P 500 تا 10 درصد گران شد امیدوار است که 2 تریلیون دلار امداد لایحه کاهش شدید اقتصادی آسیب ناشی از خاموش شدن ناگهانی مربوط به کوروناویروس.

مجلس با تصویب این لایحه این بعد از ظهر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل ثبت آن در روز بعد. حتی پس از تجمع این هفته بازار پایین است 25 درصد از اوج آن رسیده یک ماه پیش. قیمت نفت دوباره سقوط کرد.

قبلی پوشش

سهام پایین تر امروز در وال استریت پاک کردن بخشی از یک تجمع بیش از سه روز گذشته. بازار است که هنوز هم در مسیر دستاوردهای قابل ملاحظه برای این هفته پس از دو هفته بی امان فروش.

خیلی از این هفته تجمع رانده شد با شور و شوق بیش از یک تاریخی 2 تریلیون دلار بسته نجات مالی با هدف جذب بیمار کسب و کار و خانواده ها از اثرات coronavirus. این لایحه به تصویب مجلس امروز.

با وجود دستاوردهای بازار است که هنوز هم پایین 25 درصد از اوج آن رسیده یک ماه پیش. شیوع مجبور گسترده در آتن است که زمین های زیادی از اقتصاد ایالات متحده را متوقف کند. این هفته بیش از 3 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری بسیار مخربی سوابق قبلی. این اولین چیزی است که مطمئن شوید که برای بسیاری از گریم نشانه هایی از تلفات این ویروس است که مصرف در اقتصاد است.

فروش کاسته در آخرین ساعت معاملات. S&P 500 بود پایین 1%. آن را هنوز هم بیش از 13 درصد در هفته و در سرعت خود را برای بزرگترین هفتگی در به دست آوردن نزدیک به 12 سال است. معیار شاخص به ضرب گلوله کشته بود تا 17 درصد بیش از گذشته سه روز. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 1.5%.

این لایحه شامل پرداخت های مستقیم به خانوارها کمک به سخت ضربه صنایع مانند خطوط هوایی و پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک. با وجود کمک تحلیلگران انتظار بازار آشفته باقی می ماند تا زمانی که شیوع شروع به افول است.

“کلید در این نقطه است که گرفتن یک دسته در گسترش ویروس به طوری که پس از آن ما می توانید شروع به فکر می کنم در مورد آنچه (اقتصادی) رشد به نظر می رسد باقی مانده از سال گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد.

فشار برای ارائه کمک مالی گرفتن در ادامه ضرورت به عنوان شیوع همچنان به گسترش. تعداد موارد در ایالات متحده در حال حاضر پیشی کسانی که در چین و ایتالیا صعود به بیش از 86,000 شناخته شده موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان کل است و در صدر 550,000 و مرگ و میر صعود به بیش از 25000 در حالی که بیش از 127,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

سرمایه گذاران هنوز برای دریافت یک تصویر روشن از دقیقا چگونه به شدت این بحران صدمه دیده است شرکت سود نهایی راننده قیمت سهام. شرکت های بسیار کمی جرأت به پیش بینی موضوع گرفتن خسارت هر چند معامله گران در حال girding برای دلسرد نتایج در چند هفته آینده به عنوان گزارش های درآمدی نجومی آغاز می شود. بسیاری از شرکت ها به سادگی خارج به سود خود پیش بینی در دسترس نباشد.

در آغاز این سال تحلیلگران انتظار می رود شاخص S&P 500 شرکت سود خواهد رشد 4.4 درصد در ماه مارس سه ماهه. آنها در حال حاضر انتظار می رود درآمد خواهد بود 4.1 درصد به FactSet.

درآمد برای شرکت های هواپیمایی که شده ضربه از دست رفته رزرو به عنوان کسب و کار و افراد لغو برنامه سفر به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس به شمار می رود catastrophically بد است. دلتا رفت و از رود 2.2% کاهش به 108% شیرجه رفتن.

حتی از زمان پیش بینی ممکن است در عین حال منعکس کننده حجم از درآمد بالقوه و کاهش این سال تنها 15 درصد از تحلیلگران داشتن تنظیم برآورد خود را در عرض چند هفته گذشته با توجه به گزارش کردیت سوئیس.

تفریحی نروژی کروز خط و کارناوال رهبری decliners در S&P 500 به امروز. صنعت شده است و در میان سخت ترین ضربه اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. شرکت ها پایین تر از 70% تا کنون این سال است.

قیمت نفت خام تضعیف 4.8% به $21.51 در هر بشکه رسید. گلدمن ساکس پیش بینی شده است که آن را سقوط خواهد کرد و زیر 20 دلار در هر بشکه رسید و در دو ماه آینده به دلیل ذخیره سازی خواهد بود به لبه پر شده و چاه را بسته است.

مطمئن است که به علت حتی بیشتر مشکل برای شرکت های انرژی که در حال عقب مانده به مراتب پشت سر بقیه بازار. قیمت نفت تا سقوط به تازگی در بخش با توجه به قیمت جنگ که آغاز شد در اوایل این ماه بین عربستان سعودی و روسیه است. بخش انرژی از S&P 500 دهکدهای از دست داد نیمی از ارزش خود را از این سال است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.72% از 0.81% اواخر پنج شنبه. بازده پایین تر منعکس دیمر انتظارات برای رشد اقتصادی و تقاضای بیشتر برای کم ریسک دارایی.

به طور کلی رکود در بازار در هفته های اخیر در حال ایجاد فرصت های خوبی برای سرمایه گذاران به خرید به بخش هایی از بازار خواهد شد که “شایع” برای دهه آینده از جمله تجارت الکترونیکی و شرکت های فن آوری است که تمرکز بر روی چیزهایی مانند ژن درمانی گفت: Solita Marcelli معاون مدیر سرمایه گذاری آمریکا در UBS Global مدیریت ثروت.

قوی تظاهرات این هفته باعث شد که برخی از تحلیلگران نشان می دهد بدترین فروش می تواند بیش از. اما بسیاری انتظار سهام به پایین ترین نرخ های اخیر دوباره تا زمانی که وجود داشته است به اندازه کافی پایدار سود در بازار و پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر به سهولت سرمایه گذاران ترس از ریزش های بیشتر.

“غذای آماده از این هفته اولیه پایین فاز احتمالا اجرای آن البته” Delwiche گفت. “سرمایه گذاران می توانید از اردک-و-پوشش حالت و شروع به کشف کردن آنچه آنها نیاز به انجام. این به آن معنا نیست که ما بدست یک سیگنال روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>