سهام پنجه بازگشت برخی از زیان در یک روز سنگی دیگر

بازار سهام بدترین هفته خود را در بیش از دو ماه جمعه به عنوان دومین روز مستقیم از معاملات آشفته با زیان بیشتر به پایان رسید بسته شد.

S&P 500 0.8٪ کاهش یافت، اگر چه شاخص پنجه بیشتر راه بازگشت از ترمز 3.1٪ در اوایل روز. اسلاید در سهام فن آوری دوباره بسیاری از آسیب.

فروش دو روزه پس از S&P 500 مجموعه بالا در اوایل هفته آمد و تا به حال بهترین روز خود را در نزدیک به دو ماه. کاتالیزور خاصی برای ادامه فروش در بخش فناوری بلندپرواز وجود نداشت، اما تحلیلگران خاطر نشان کردند که آن سهام تا کنون دستاوردهای غول پیکری را در سال جاری منتشر کرده اند که بسیاری فکر می کردند بیش از حد انجام شده است.

بری بانیستر، رئیس استراتژی سهام نهادی در استیفل می گوید: «ما در پایان ماه اوت یک تجمع سریع و خشمگینانه داشتیم و آن را پس داده ایم.» “سرمایه گذاران مانند یک برگ آهو در Serengeti؛ خيلي طول نميکشه که اونا رو بترسونيم آنها نگران و در حال حرکت هستند.”

این فروش در پی یک گزارش وزارت کار منتشر شد که نشان می داد استخدام آمریکا در ماه گذشته به 1.4 میلیون نفر کاهش یافته است که کمتر مشاغل اضافه شده از زمانی که اقتصاد شروع به تندرست شدن از شوک اولیه همه گیر کرد، حتی در حالی که نرخ بیکاری این کشور از 10.2 درصد به 8.4 درصد بهبود یافت. اقتصاد آمریکا حدود نیمی از ۲۲ میلیون شغل از دست رفته به همه گیر را بازیابی کرده است.

اس اند پی ۵۰۰ با کاهش ۲۸٫۱۰ امتیازی به ۳٬۴۲۶٫۹۶ رسید. میانگین صنعتی داو جونز ۱۵۹٫۴۲ امتیاز، یا ۰٫۶٪، را به ۲۸٬۱۳۳٫۳۱ از دست داد. این شاخص در طول روز به شدت چرخیده بود، بین از دست دادن به اندازه ۶۲۸ امتیاز و سود به بزرگی ۲۴۷.

نزدک سنگین فناوری ۱۴۴٫۹۷ امتیاز، یا ۱٫۳٪، را به ۱۱٬۳۱۳٫۱۳ کاهش داد. اسلاید از روز قبل به ترمز ۵٪ شاخص اضافه شد.

استفانی راث، تحلیلگر کلان پرتفوی در بانک خصوصی جی پی مورگان می گوید: «بسیاری از مردم به تجارت (فناوری) انباشته می شدند و دستاوردهای زیادی باید انجام شود.» “این بیشتر نمونه ای از سودآوری است، به جای وحشت واقعی.”

او اشاره کرد که این غیر معمول نیست برای معامله گران به جیب دستاوردهای اخیر جلوتر از تعطیلات آخر هفته. بازارهای آمريکا روز دوشنبه برای روز کارگر بسته خواهند شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de