سهام پنجه عقب زمین در وال استریت; داو جهش 900 امتیاز

سهام در حال چنگ زدن به برخی از های اخیر خود زیان امروز در پایان یک هفته از فروش به عنوان گسترش coronavirus افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

اوایل رالی برای سهام ایالات متحده به شرح زیر بدترین اسلاید برای بازار از دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987.

میانگین صنعتی داو جونز رز 900 امتیاز در معاملات صبح 4.7% به دست آورید. که کمتر از نیمی از آنچه شاخص از دست رفته یک روز پیش از آن.

معیار S&P 500 شاخص 4.7%. عمده شاخص ها در اروپا با صعود بین 4% و 5% در روز بعد از یکی از بدترین قطره در ضبط.

بازده اوراق قرضه منتقل گسترده بالاتر سیگنال برخی از سرمایه گذاران عقب کشیدن حداقل در حال حاضر از به دنبال کمتر-دارایی های پر ریسک. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز برای 0.91% از 0.85% اواخر پنج شنبه. آن بوده است هرگز زیر 1% قبل از هفته گذشته است.

این تجمع به شرح زیر خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مجلس Democractic رهبری به اعلام یک توافق در یک coronavirus بسته کمک با هدف اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست ها و منابع دیگر.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: امروز صبح که مذاکرات شد رفتن خیلی خوب است. “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به این انجام می شود” Mnuchin گفت: ظاهر شدن در CNBC.

رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی گفت: به نظر می رسد که دولت ومیگوید نزدیک به یک طرح محرک است که کمک خواهد کرد کوسن تاثیر مالی به مردم و کسب و کار.

“ما در نهایت گرفتن که کمی دیر اما بهتر است به دیر به حزب و سپس به آمدن به حزب” او گفت:.

حتی با دستاوردهای اولیه بازار سهام در مسیر خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی. فقط در چند هفته سهام ایالات متحده باید از بین برود همه سود ساخته شده در طول 2019 — یکی از بهترین سال برای بازار در دهه.

بازار را تار و مار تشدید این هفته در میان تورنت لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان به عنوان دولت و کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع. در روز پنج شنبه دیزنی گفت: این امر نزدیک آن پارک در ایالات متحده یکی از بسیاری از بسته شدن کسب و کار است که باید سوخت که از ترس شدید عقب نشینی در مصرف و هزینه های کسب و کار خواهد شد نکته که اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و خراب کردن سود شرکت ها در این سال است.

این نوسانات در این هفته باید به عنوان دولت افزایش اقدامات احتیاطی در برابر گسترش جدید کروناویروس در نظر گرفته و راه هایی برای کوسن ضربه به اقتصاد خود است.

بیشتر بانک های مرکزی از جمله کسانی که از چین و سوئد و نروژ در پا به پشتیبانی از باند معاملات یک روز پس از شبیه مداخلات از فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا.

فدرال رزرو به طور غیر منتظره کاهش نرخ بهره خود را با نیم درصد در هفته گذشته. در روز پنج شنبه از آن رونمایی عظیم اعطای وام های کوتاه مدت برنامه را امتحان کنید برای کمک به صاف تجاری در ایالات متحده Treasurys. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال ریزرو حرکت خواهد کرد به کاهش نرخ بهره توسط یک درصد به نزدیک به صفر در آن نشست سیاستگذاران چهارشنبه آینده.

بازار در سراسر جهان شده اند در عقب نشینی به عنوان نگرانی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران تعمیق.

دستاوردهای در اروپا شد آخرین فصل در یک دوره قابل توجه نوسانات بازارهای مالی با شاخص های عمده غوطه وری را به بازار خرس خاک در سرعت ضبط.

استرالیا در بازار شروع به پریدن کرد 4.4% پس از دولت و ارضی رهبران توافق کردند به منظور بالا بردن هزینه برای مقابله با تاثیر از شیوع ویروسی است که گسترش یافته از مرکزی چین در سراسر جهان آلوده 128,000 مردم است.

زیان های تنگ در سرزمین اصلی چین که در آن جوامع در حال نقاهت از بدترین ویروس. شانگهای کامپوزیت اول سقوط 1.2%.

معیار در ژاپن و تایلند و هند غرق شد به اندازه 10 درصد در اوایل روز اما هند Sensex به دست آورده 3.3% در معاملات بعد از ظهر. در بانکوک تایلند مجموعه کاهش 1.3% پس از آن 10 درصد غوطه باعث تعلیق موقت از تجارت است.

فروش در وال استریت سهشنبه کمک به از بین بردن بسیاری از ایالات متحده سود پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017.

S&P 500 افت قرار داده و آن را راه بیش از 20% آستانه یک خرس در بازار, رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است.

“بین عدم قوی ایالات متحده مالی پاسخ و آخرین سفر بان کی مون برای ورود از اروپا به آمریکا و بازارهای جهانی به نظر می رسد شده اند و نوک بیش از به فروش همه چیز به حالت” Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

نه همه بازارهای رنج می برد به همان اندازه اما بسیاری از آنها توسط دو رقم از تنها چند هفته پیش از آن. تایلند مجموعه دهکدهای از دست داد نزدیک به 40% و فیلیپین’ معیار پایین است بیش از 30 درصد.

مهم نگرانی در مورد تاثیر عملی در کسب و کار و تجارت است که به بدبینی بیش از چگونه این بحران به کار گرفته و با “مجموع همه ترس ها منجر می شوند با این دیدگاه که سیاستگذاران باقی می ماند به خوبی پشت منحنی” گفت: Stephen Innes از AxiCorp.

با وجود بهبود جزئی در برخی از بازارهای دل تنگی غالب در آسیا امروز. توکیو نزدیک بود که پایین ترین سطح خود در تقریبا چهار سال است. کره جنوبی Kospi غرق 3.4%.

در سراسر جهان تار و مار آمده است در میان آبشاری خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان — از جمله تهمت را تعلیق بسیاری از سفر به آمریکا از اروپا و افزایش نگرانی که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد مقابله با آسیب های اقتصادی از شیوع هر زمان به زودی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس در چند هفته.

در ابتدا بسیاری امیدوار بودند که این ویروس می تواند موجود در چین است. اما به عنوان آسیب و اختلال از شیوع کوه های بهداشت و درمان ترکیبی بحران و بازار عقب نشینی باید افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

فقط در ماه گذشته داو شد و مباهات نزدیک به 50% افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ادای سوگند در دفتر Jan. 20, 2017. آن را رسما وارد بازار خرس در چهارشنبه پایان پایین تر از 20 درصد از آن بالا تمام وقت. برای S&P 500 با این سریعترین افت پس از جنگ جهانی دوم از یک رکورد برای بازار داشته باشد.

در دیگر معاملات بازار نفت که دچار شوک بزرگ یک هفته پیش به عربستان سعودی و روسیه درگیر شدند و بیش از خروجی کاهش دوره نقاهت بود برخی از زمین. ایالات متحده معیار خام افزایش یافت 3 ٪ به $32.45 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im