بسته محرک اقتصادی ارائه 1.3 میلیارد دلار به منطقه حمل و نقل سازمان

شمال خلیج سازمان های حمل و نقل در میان دریافت کنندگان تقریبا 1.3 میلیارد دلار در اورژانس فدرال کمک برای کمک به منطقه خلیج را سیستم حمل و نقل عمومی زنده ماندن چشمگیر کاهش ridership نتیجه این پناهگاه در محل سفارش به سرعت گسترش coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا تاریخی 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که هدایت از 25 میلیارد دلار در اعطای کمک های مالی از طریق دولت فدرال حمل و نقل برای نجات ملت های عمومی سیستم های حمل و نقل. با مسافر شمارش فقط کسری از حد معمول بالغ فلج کننده قطره در کرایه درآمد در غیر این صورت تهدید عمده کاهش به برنامه حمل و نقل و عملیات.

“این چیزی است که هر آژانس حمل و نقل در منطقه خلیج و احتمالا تقریبا در هر حمل و نقل سازمان در سراسر کشور در برخورد با حق در حال حاضر گفت:” جان گودوین سخنگوی منطقه حمل و نقل شهری کمیسیون. “این واقعا مهم است. این به تاسیسات واقعا به حمل و نقل اپراتورها و به خصوص کسانی که به شدت وابسته به کرایه درآمد به دلیل ridership اعداد فقط حفره حفره است”

سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل است که در حال اجرا محدود تر روز هفته سرویس و هیچ آخر هفته آموزش در میان همه گیر, به گزارش ridership در فقط 10 درصد از آن به طور منظم و روزانه تعداد. بین از دست کرایه, افزایش هزینه ها از منابع به مبارزه با کروناویروس و نرخهای مالیات بر فروش این راه آهن رفت و آمد سیستم تخمین می زند این است که از دست دادن 90000 دلار در هفته, به گفته یک سخنگوی آژانس.

هوشمند است طرح مجموع ضرر و زیان از 11 میلیون دلار از طریق تابستان بیشتر از پیش بینی رکود در مالیات بر فروش است که در درجه اول بودجه 2½-سال-سیستم های قدیمی است. در سال گذشته در سه ماهه درصد مالیات بر تولید $41.2 میلیون دلار به سمت هوشمند عملیات.

“ما سپاسگزار از دولت فدرال بودجه محرک و قدردانی است که سازمان های حمل و نقل بودند گنجانده شده در این لایحه” هوشمند مدیر کل فرهاد منصوریان گفت: از طریق سخنگوی.

دروازه طلایی ترانزیت که در عمل اتوبوس بین سونوما و مارین شهرستانهای استان و همچنین کشتی از سان فرانسیسکو به پایان هوشمند خط در زبان درقفا دارای تجربه قابل مقایسه قطره در تعداد مسافر بیش از دو هفته گذشته. Ridership روی آژانس ناوگان اتوبوس پایین است بیش از 90 درصد و بیشتر از 95% در آن کشتی به گفته یک سخنگوی.

آژانس ضرر و زیان مالی از جمله عوارض درآمد در سراسر پل گلدن گیت که کمک به صندوق اتوبوس و کشتی, خدمات, مجموع حدود 3 میلیون دلار در هر هفته. تحت زمان اضطراری شرایط قبل از دولت فدرال کمک های اولیه اعلام شد که پل دروازه طلایی منطقه تا به حال ذخایر به کار آن کاهش می یابد برنامه برای حدود دو ماه سخنگوی گفت.

بارت منطقه خلیج بزرگترین اپراتور حمل و نقل نیز شروع به کاهش خدمات این هفته پس از ridership فرو 90٪. در شرایط فعلی و همچنین 50% کاهش در فعالیت های اقتصادی است که اثرات Bay Area Rapid Transit دیگر منابع درآمد سازمان پیش بینی شده ناتوان کننده از دست دادن حدود 60 میلیون دلار در هر ماه.

آمریکا حمل و نقل عمومی انجمن تحسین دو حزبی فدرال بسته محرک و گنجاندن این پول برای ملت است سازمان های حمل و نقل.

“این قانون را ارائه بسیار مورد نیاز و حمایت از حمل و نقل سیستم های همکاری خستگی ناپذیر برای ارائه ضروری حمل و نقل عمومی و خدمات” Paul P. Skoutelas جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن در بیانیه ای گفت:.

Sonoma County سرپرست دیوید Rabbitt که خدمت در هر یک از تخته هوشمند و پل دروازه طلایی منطقه و همچنین با حمل و نقل شهری کمیسیون گفت: تقریبا 1.3 میلیارد دلار در فدرال پول کمک خواهد کرد که نگه داشتن منطقه خلیج عمومی سازمان های حمل و نقل در حال اجرا در طول زمان اقتصادی نامشخص جلوتر است.

“ما نمی خواهیم آنها را به حلقه تا زمانی که این اقتصاد است که به ناچار برای خروج از بحران بهداشت و درمان است که ما هستیم … ما می خواهید حمل و نقل عمومی در دسترس برای مردم به بازگشت به کار” Rabbitt گفت. “ما می تواند مقابله با رکود است. ما شده ایم از طریق کسانی که قبل از. اما هیچ سوال حمل و نقل عمومی نقش حیاتی در امریکا زیرساخت و ما نمی خواهید برای دیدن است که برود.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>