استیو Senecka سرسخت فوتبال مربی و دیده بانی رهبر می میرد در 66

استیو Senecka گسترده مخابره و پررونق مرد با هر دو لهجه بروکلین و یک خنده که ثبت نام در مقیاس ریشتر بود برای سپاه شهرستان سونوما بچه ها و مربی فوتبال و دیده بانی رهبر آنها به احتمال زیاد هرگز فراموش نکنید.

قدیمی سانتا رزا ساکن یک نیروی برای توسعه جوانان بیش از دو دهه بود که رسیده اغلب به جیب خود برای بچه ها که می خواست برای شرکت در فوتبال یا سراغ اما نمی تواند تمام هزینه ها را پوشش.

Senecka که کار روز تاسیس ساختمان و فروش کسب و کار شرکت های تامین, همچنین صرف یک معامله خوب از زمان به طور آهسته از هدیه و شنیدن خواسته در زمان کریسمس.

“او خود را کت و شلوار سانتا” گفت: همسر خود را از نزدیک به 43 سال, دبی Senecka.

استفان Evangelos Senecka درگذشت 15 مه در سانتا رزا در سن 66. او تا به حال شده است در دیالیز برای نارسایی کلیه برای سال ها و در زمان مرگ او در حال درمان در ساتر سانتا رزا بیمارستان منطقه ای برای خون عفونت است.

Senecka بود ستون سابق Annadel فوتبال جوانان لیگ و ردوود امپراتوری شورای پیشاهنگی پسر غارها و نیروهای نظامی در منطقه ایجاد کرد و بنت دره.

وی همچنین از تاسیس در شهرستان سونوما در TOPSoccer برنامه برای کودکان و نوجوانان معلول و برای یک زمان او مربی فوتبال در مونتگمری ،

پسرش دانیل Senecka گفت: او به سختی ذکر نام خانوادگی خود را در شهرستان سونوما بدون کسی اگر درخواست شد قوم و خویش به استیو Senecka. “من هرگز نمی تواند و ناشناس در هر نقطه” جوان Senecka گفت.

او اضافه کرد که زمانی که او و برادرش پیتر شد پسر پدر خود را نه تنها نشان می دهد تا در هر بازی ورزشی و دیده بانی جلسه “او مربی لیگ, رئیس جمهور, رهبر دن و scoutmaster.”

“هنگامی که به یک سازمان” دانیل Senecka افزود: “او می تواند ببینید که در آن به تقویت آن و نمیفهمد چه او نیاز به انجام همه چیز را تغییر دهید بهتر است.”

استیو Senecka متولد Jan. 1 سال 1954 در بروکلین نیویورک. خلاق و خوب با دست خود او را به مرحله تولید مدیر سابق Canarsie دبیرستان.

سابق دبی Argenziano آگاه بود او را به خاطر او انجام شده در موزیکال در مدرسه. آنها ملاقات در یک مهمانی در سال 1972 است.

“من یک ارشد و او به تازگی فارغ التحصیل شده,” او گفت:. دو نفر از آنها در سال 1977.

استیو Senecka مورد مطالعه تئاتر طراحی برای یک زمان اما در سمت چپ کالج برای کار. او یک قصاب برای چند سال و سپس استخدام در مواد غذایی distributorship.

“او همیشه hustling,” دانیل Senecka گفت.

در حالی که استیو Senecka و بهترین دوست مایک Vitelli فرار یک رستوران در یک کلوپ شبانه. Vitelli خواهد تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی با Sony الکترونیک و سپس بهترین خرید و سپس Payless Shoesource.

در سال 1980 Seneckas چپ ایالت نیویورک برای شهرستان سونوما. به یاد می آورد دبی Senecka “هر دو از استیو خواهر منتقل شده بود از بروکلین به کالیفرنیا.”

زندگی زن و شوهر اولین بار در Guerneville و سپس مهاجرت به ویندزور قبل از اقامت در سانتا رزا. استیو Senecka رفت و به خرید و فروش با مور فرم کسب و کار و بعد شروع به خود را عرضه و فرم های تجاری کسب و کار.

او شروع مربیگری فوتبال و شد یک توله پیشآهنگی دن رهبر هنگامی که فرزندان خود اول شد درگیر در فعالیت های حدود 30 سال پیش. او به رئیس جمهور Annadel فوتبال جوانان بود و کلام در ادغام آن و لاگونا و سانتا رزا مرکزی لیگ به سانتا رزا جنوبی فوتبال باشگاه.

دبی Senecka گفت شوهرش همیشه عاشق کار کردن و بودن با بچه ها. و با پدر و مادر خود را گاهی اوقات.

در Steve Senecka دفن هفته گذشته در هلدزبرگ را بلوط تپه گورستان پسرش دانیل پرداخت ادای احترام به او به عنوان “یک حضور بزرگ و یک شخصیت” و مردی که در حال عبور را ترک زیادی خالی در بسیاری از زندگی.

در علاوه بر این به همسرش در سانتا رزا و پسرش در شهرستان مارین, Steve Senecka است جان سالم به در برد توسط پسر دوم پیتر سانتا رزا و خواهر او آندریا جانسون نیز از سانتا رزا.

خانواده او قصد دارد یک جشن زندگی خود را هنگامی که چنین گردهمایی بی خطر و مجاز است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کریس اسمیت در 707-521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>