پله به عقب برای رفتن به جلو

Daryna Zadvirnaآلبانی تبلیغ

Left to right: Elder Ezzard Flowers, Kim Scott,Minister Dawson, Elder Lester Coyne, Justin Bellanger. Back row- Luke Bayley, Stephen Hopper.
آیکون دوربیناز چپ به راست: Elder Ezzard گل, کیم اسکات وزیر Dawson, بزرگان Lester Coyne, جاستین Bellanger. ردیف عقب – لوقا Bayley, استفن هاپر. اعتبار: ساحل جنوبی NRM

یک پروژه ترکیب باستانی زیست محیطی دانش و علم غربی شده است همچنان در حال افزایش $2.6 میلیون دالر اعلام شده توسط وزیر محیط زیست Stephen داوسون در Manypeaks دیروز.

چهار سال پروژه بازگرداندن Noongar Boodja (مراقبت از کشور) ترکیبی از Noongar تاریخ شفاهی و سنتی دانش زیست محیطی با مدرن علمی مدیریت.

پروژه جمع آوری محلی Noongar گروه و دیگر بزرگان که در این منطقه اما آواره شده اند و آنها را در کشور به سند خود دانش سنتی.

این دانش می تواند در ترکیب با کار دانشگاه و پروفسور استفان هاپر تیم برای ساخت یک چارچوب علمی برای مدیریت و حفاظت از منابع طبیعی در یک محیط زیست حساس در راه است.

ساحل جنوبی NRM اجرایی جاستین Bellanger گفت: WA سواحل جنوبی بود یک مکان ایده آل برای پروژه های که در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و کانون تنوع زیستی.

“این نیز می آید در زمانی که وجود دارد این است که علاقه رو به رشد در شیوه های بومی برای مدیریت محیط زیست معنی این پروژه به احتمال زیاد برای جلب توجه بین المللی,” او گفت:.

“در حال حاضر ما رو به یک جهان که در آن با وجود همه تلاش های ما دارایی های طبیعی از آب و خاک و هوا و گیاهان و حیات وحش را به چالش کشیده و همه نیاز به کمک به حفاظت از آنها و آنها را سالم نگه دارید.

“دریاچه دلپذیر نمایش های بومی و متعلق به اداره اموال قابل توجه فرهنگی و بیولوژیکی اهمیت را تبدیل به یک تمرکز سایت برای این پروژه را تبدیل به یک محیط زیست نقطه عطفی به تجربه و مطالعه این روش جدید است.”

سالمند Ezzard گل سخنگوی Wirlomin Noongar زبان و داستان گروه گفت: این پروژه به معنای زیادی به جامعه خود.

“ما در حال عبور بر روی جوانان ما به دانش از نسل های بی شماری بیش از 60 ، 000 سال هنگامی که انسان و طبیعت مشغول به کار در هماهنگی” او گفت:.

“کار همراه با علم مدرن نسل بعدی ما خواهد بود قادر به گرفتن بهترین از هر دو برای ساخت و محافظت از منابع طبیعی گرانبها در زمان نامشخص است.”

آقای Bellanger گفت: این پروژه به نمایندگی از “gamechanging رویکرد” که می تواند انقلابی مدیریت منابع طبیعی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>