Stenhouse را بدست آورده و موقعیت قطب برای دیتونا 500

دیتونا بیچ فلوریدا — ریکی Stenhouse جونیور مورد نیاز فقط دو روز به تیم جدید خود را به بالا.

Stenhouse برنده قطب یکشنبه برای فصل باز دیتونا 500 تا آخر هفته آینده قرار دادن JTG-Daugherty مسابقه نسکار ویژه برای یک هفته. Stenhouse سوم قطب در 257 سری جام شروع می شود و برای اولین بار در Daytona International Speedway آمد در دومین روز جدید شورلت کامارو.

اولین روز خود را پشت چرخ آمد در طول تمرین روز شنبه.

“این بهترین رانندگی کامارو من تا کنون محور” Stenhouse پکتیا میباشد.

Stenhouse تبدیل سریع دامان در 194.582 mph به ادعای قطب لبه الکس بومن برای نقطه بالا. بومن رسیده 194.363 مایل در ساعت در اطراف 2½-مایل superspeedway به قفل کردن یک ردیف جلو نقطه برای سومین سال متوالی است. بومن به پایان رسید 17 و 11 به ترتیب در گذشته دو افتتاحیه.

“به عنوان یک راننده خودرو مسابقه ای وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید به آنها را سریعتر” بومن گفت. “اما شما می توانید مطمئن شوید که پیچ آنها را تا حداقل من نمی انجام این کار است.”

تنها دو نقطه بالا مشخص شد در یک ماشین واجد شرایط. شروع سفارش برای بقیه 40-ماشین درست تنظیم خواهد شد توسط یک جفت از مقدماتی مسابقات روز پنج شنبه در دیتونا.

حتی پس از, Hendrick Motorsports مطالب به وضوح باید سرعت: Stenhouse موتور ساخته شده توسط هندریک و هندریک رانندگان بومن تعقیب الیوت و Jimmie Johnson شد دوم از طریق چهارم به سرعت نمودار.

دفاع از مسابقه برنده دنی Hamlin پنجم شد سریع ترین.

برنده قطب به معنی کمی اگر هر چیزی در نسکار برتر مسابقه. هیچ قطب برنده رفته با پیروزی “بزرگ آمریکایی نژاد” پس Hall of Famer دیل جارت در سال 2000.

اما برای Stenhouse این دستاورد به معنای همه چیز است.

او با کمال تعجب ریخته توسط Roush Fenway مسابقه در ماه اکتبر پس از دو بار Xfinity سری قهرمان فکر او خوب بود برای یک سال دیگر با تنها نسکار تیم است که او را هدایت می شود. این تیم تا به حال شانس به سابق رشد و نمو راننده کریس Buescher و به او Stenhouse صندلی در ردیف 17 فورد.

Stenhouse, اتفاقی, جایگزین Buescher در JTG آورده و خدمه رئیس برایان Pattie با او.

“من فکر می کنم وجود یک تعداد انگشت شماری از ما که احساس می کنیم چیزی برای اثبات” Stenhouse گفت. “من احساس می کنم هنوز هم می تواند کار انجام می شود در پشت چرخ و برنده مسابقه ما در Xfinity سری. … بود که یک حرکت بزرگ برای من رفتن بیش از وجود دارد, آوردن افرادی که آشنا با من که همیشه در گوشه ای. من فکر می کنم من می خواهم از دست داده اند داشتن آنها وجود دارد.”

وجود دارد یک فرصت در یکشنبه واجد شرایط برای دو تیم که نمی نگه منشور برای قفل کردن نقاط در شروع شبکه. جاستین هیلی و برندان Gaughan جوان ترین و قدیمی ترین رانندگان در دیتونا 500 ورود لیست فرود آن.

هیلی بود تعجب برنده ژوئیه گذشته باران-کوتاه مسابقه در دیتونا سه پیروزی برای Spire موتورسواری در طولانی آب و هوا به تاخیر بیاندازد. او سومین و آخرین سری جام شروع در سال 2019.

“ما قطعا باید یک ماشین سریع به اندازه کافی برای برنده شدن در این مسابقه زیر سبز-پرچم شرایط گفت:” 20 سال هیلی که در حال حاضر رانندگی برای Kaulig مسابقه.

راه اندازی تیم نیست باید یک نسخه پشتیبان تهیه ماشین در دست و انتظار بود واقعا محتاط در آن مسابقه مقدماتی.

“این بسیار بسیار مهم برای ما بدیهی است که” هیلی گفت. “من فکر نمی کنم من قرار بود که عصبی است. اما وجود دارد یک کمی از اعصاب حتی اگر من یک زن و شوهر از جام جهانی شروع می شود. این است که هنوز دیتونا 500 چیزی است که من همیشه در مورد خواب.”

44 سال Gaughan برنامه به چهار شروع می شود در این سال همه در superspeedways — قبل از بازنشستگی. او یکی بالا و پنج پایان در 62 حرفه ای جام شروع می شود در آلاباما در سال 2004.

“من هرگز نمی دانستند که یکی از آخرین رفتن به” Gaughan گفت. “من می دانم که این یکی است. ما از آن ساخته شده ما اینجا هستیم و من قصد دارم به یک bitchin’ زمان است.”

دنیل سوارز, بوت توسط استوارت-هاس مسابقه آخر هفته از سال گذشته فصل آخر فرود آمد سوار با یک غیر خبره و تیم را به مسابقه راه خود را به 500 پس از شکست به واجد شرایط به سرعت.

“ما باید به مسابقه و ما باید به مسابقه سخت گفت:” سوارز که بی ثمر برادران مسابقه تیم بود مسلما شوکه آن نسبتا آهسته سرعت در عمل و مقدماتی. “ما بسیاری از چالش است. من می دانم آنچه که من می توانید انجام دهید. من باید برای رفتن به خارج وجود دارد پنج شنبه و دریافت آن انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>