مجسمه از صاحبان تیم با نژادپرستانه pasts حذف

مینیاپولیس مینه سوتا دوقلوها حذف یک مجسمه از مالک سابق Calvin گریفیث در هدف زمینه خود را با استناد به اظهارات نژادپرستانه در سال 1978 و گفت: این تیم دیگر نمی تواند “سکوت.”

گریفیث را مجسمه یکی از چندین نصب زمانی که تیم از افتتاح ورزشگاه در سال 2010. حذف آن در آمد Juneteenth سنتی بزرگداشت رهایی از بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار و در همان روز یک مجسمه سابق Washington Redskins صاحب حذف شد از خارج از تیم, پیر استادیوم RFK.

“در حالی که ما اذعان به نقش برجسته Calvin گریفیث در تاریخ ما نمی توانیم سکوت و ادامه نادیده گرفتن نظرات نژادپرستانه او در وسکا در سال 1978” دوقلوها در بیانیه ای گفت جمعه. “او توهین کلمات نمایش داده شده آشکار تحمل و بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید جامعه هستند که نقطه مقابل آنچه دوقلوها مینه سوتا برای ایستادن و ارزش است.”

گریفیث نقل مکان کرد واشنگتن سناتور به مینه سوتا برای 1961 فصل و حق رای دادن تغییر نام داد ،

طی یک سخنرانی در ایالت مینه سوتا به وسکا باشگاه لاینز در سال 1978 او گفت: او تصمیم گرفت به حرکت “زمانی که متوجه شدم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا” مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد در آن زمان است.

“ما تصمیم به تتم Calvin گریفیث با یک مجسمه نشان دهنده جهل در ما بخشی از نژادپرستی نظاممند در حال حاضر در سال 1978 2010 و امروز” دوقلوها گفت. “عذرخواهی ما را برای شکست ما به اندازه کافی می دانیم که چگونه مجسمه مشاهده شد و درد ناشی از آن برای بسیاری از مردم — هر دو در داخل دوقلوها سازمان و دوقلوها در سراسر قلمرو.

“ما نمی توانیم حذف Calvin گریفیث از تاریخ دوقلوها مینه سوتا اما به اعتقاد ما حذف این مجسمه مهمی است و لازم است در مرحله تعهد مداوم ما به ارائه یک هدف زمینه تجربه که در هر فن و کارمند احساس امن و خوش آمدید.”

سخنگوی داستین مورس گفت: حذف یک داخلی تصمیم اما این تیم تا به حال “قطعا شنیده ها از خارج از طرفداران و جامعه” در مورد گریفیث اظهارات.

گریفیث به فروش می رسد دوقلوها به بانکدار کارل Pohlad در سال 1984. گریفیث در سال 1999 درگذشت.

“ما بسیار مفتخر است که کالوین مجسمه به نظر می رسد در هدف زمینه برای 10 سال و ما با تشکر از دوقلوها که برای در نظر گرفتن” گفت: Clark گریفیث کالوین ، کلارک گریفیث یک کسب و کار مشاور در مینیاپولیس گفت که او تا به حال هیچ نظر بیشتر.

دوقلوها Hall of Famer راد کارو آنها گریفیث تکبر به عنوان یک “لعنتی احمق” در وسکا سخنرانی برای امضای یک قرارداد که underpaid او گفت: او محترم تصمیم به حذف مجسمه. او به یاد می آورد خشم خود را در زمان, اما گفت که او بعد از درگذشت گریفیث.

“در حال حاضر که بیش از چهار دهه گذشته است که من به عقب نگاه در Calvin نظرات و روابط شخصی ما با اضافی بافت و منظر” کارو, در بیانیه ای گفت: از طریق این تیم است. “به نظر من Calvin ساخته شده یک اشتباه وحشتناک در حالی که دادن این سخنرانی در سال 1978. من هیچ نظری ندارم که چه اتفاقی افتاده است اما چه کسی در میان ما ساخته شده است یک اشتباه است ؟ من می دانم که Calvin پرداخت قیمت سنگین برای کسانی که نظرات و من اعتقاد دارم که افکار خود را در مسابقه در طول زمان تکامل یافته است.”

در واشنگتن این سازمان است که مدیریت استادیوم RFK روز جمعه حذف یک مجسمه جورج پرستون مارشال, نقل مکان کرد که این تیم از بوستون به واشنگتن است. مارشال مقاومت یکپارچه سازی این تیم با بازیکنان تا “مجبور به انجام این کار” در سال 1962 با توجه به زندگینامه خود را در Pro Football Hall of Fame سایت. مارشال القاء شد به سالن در سال 1963; درگذشت او در سال 1969.

حوادث DC مقامات به نام حذف “کوچک و عقب افتاده گام در راه ماندگار برابری و عدالت است.” یک Redskins سخنگوی بلافاصله نمی دهید.

مجسمه از چهره های نژادپرستانه pasts یا تلقی شود نژادپرستانه شده اند پاره کردن در اطراف ایالات متحده در هفته های اخیر زیر جورج فلوید مرگ در ماه مه پس از مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن حدود 9 دقیقه است.

یک مجسمه سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون بود که متهم در سال 2017 ساخت تحریک کننده جنسی نظرات به زنان و نژادی لکه دار کارگردانی در یک تیم طلایه دار برداشته شد از پایه آن در خارج از تیم به ورزشگاه و دور گرفته شده در هفته گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>