مجسمه سرا, Grant سرنگون در SF

سان فرانسیسکو — معترضان در پارک گلدن گیت سرنگون مجسمه Fr. Junipero Serra, Francis Scott Key و رئیس جمهور Ulysses S. Grant در شب جمعه ترغیب یک بحث ملی بیش از مجموعه میراث از آن چهره های تاریخی در میان گسترده تر جنبش به حذف چه منتقدان می گویند در حال آثار به برتری.

یک گروه از حدود 100 نفر پایین کشیده آثار نمایش داده شده در پارک موسیقی تلاقی چند خیابان یا جاده در نزدیکی ده جوان و موزه آکادمی علوم کالیفرنیا, یک شاهد عینی گفت. پلیس نامیده می شدند به این منطقه فقط پس از 8 p. m. و گفت: مردم در این گروه انداخت اشیاء در افسران. جمعیت پراکنده در اطراف 9:30 با هیچ دستگیری و یا گزارش از صدمات.

یک ویدیو ارسال شده به توییتر نشان داد این گروه با استفاده از یک بند برای سرنگونی مجسمه سرا. عکس ها همچنین نشان داد مردم تخریب یک بنای تاریخی به نویسنده اسپانیایی میگل سروانتس نویسنده “دون کیشوت.” و پارک های مقامات گفت: این گروه تخریب چند ویژگی دیگر در موسیقی تلاقی چند خیابان یا جاده از جمله مجسمه های نیمکت و یک چشمه.

را سرنگون مجسمه برداشته شد توسط پارک خدمه اواخر جمعه شب و در حال حاضر نگه داشته, در, ذخیره سازی, یک سان فرانسیسکو تفریح و پارک های وزارت, سخنگوی گفت.

شنبه صبح شهر کارگران مشغول بودند قدرت-شستشوی مجسمه’ گرانیت ستون با برخی هنوز نمایش ضد پلیس پیام. پایه برای سررا مجسمه شناسایی آن به عنوان Ohlone زمین. فقط چند قطره از رنگ باقی مانده در یک مجسمه به تصویر می کشد شخصیت های داستانی دون کیشوت و شخص وابسته خود را Sancho Panza نگاه کردن به مجسمه نیم تنه از سروانتس.

سرا شناخته شده است به عنوان بنیانگذار و رهبر ماموریت سیستم است که کمک به ایجاد, مدرن, کالیفرنیا. کلید نوشت: “پرچم پرستاره” و اعطای رهبری اتحادیه ارتش به پیروزی در جنگ قبل از تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

اما انقیاد سیاه, برده های کلیدی است; از آمریکایی های بومی در سرا و گرانت بالا و پایین رفتن تاریخ با هر دو قطعه دیگری از هر مرد legacy با اشاره به چرا آنها را هدف قرار شب جمعه.

در بیانیه روز شنبه, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد گفت که او درک “بسیار درد واقعی در این کشور ریشه در تاریخ ما از برده داری و ظلم و ستم.” اما نژاد نیست وزن در بحث بر یاد سرا کلید و گرانت به جای تمرکز بر گسترده تر تخریب در پارک.

“هر دلار ما صرف تمیز کردن این خرابکاری طول می کشد بودجه دور از واقع حمایت از جامعه ما از جمله ما آفریقایی جامعه” نژاد گفت. “این را می گویم نه برای دفاع از هر گونه خاص مجسمه و یا آنچه در آن نشان دهنده اما به رسمیت شناختن است که زمانی که مردم اقدام به نام من جامعه آنها باید در واقع شامل ما.”

نژاد ادامه داد: “من خواسته اند هنر کمیسیون, کمیسیون حقوق بشر و تفریح و پارک های گروه به کار با جامعه به ارزیابی ما از هنر عمومی و تقاطع با کشور ما نژادپرست تاریخ است.”

بسیاری از آمریکایی های بومی سرزنش سرا برای نابودی فرهنگ خود و نابودی از اجداد خود از بیماری ها و همچنین برای مجازات وحشیانه او تحمیل بر کسانی که سعی در فرار از کالیفرنیا ماموریت.

برای کسانی که به دلایل دانشگاه استنفورد در سال 2018 پاک سرا نام از بسیاری از ساختمان آن.

بعد از ظهر روز شنبه فیلم ارسال شده به توییتر نشان داد که تظاهرکنندگان در لس آنجلس در حال پاره کردن یکی دیگر از مجسمه سرا در یک پارک به نام برای او در نزدیکی اتحادیه ایستگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>