ایالت نیروی هوایی روگذر سلام هاوایی مراقبت های بهداشتی کارگران

ان Vega, مدیر پرستار در Adventist Health قلعه گفت: در پاسخ به COVID-19 قطعا یک “غلتکی coaster” — که آن را قطعا تا به شده است برای سایر بیمارستان ها در سراسر کشور برای مقابله با شدت مسری ویروس.

“همه چیز تغییر روز به روز و شما فقط باید واقعا سریع و آماده برای انطباق با” او گفت:.

در کیلوا بیمارستان درایو از طریق coronavirus تست دما چک در ورودی یک کاهش در عروق کرونر از مراحل و دوره جدیدی از ماسک چهره سپر محافظ لباس و دستکش اند منظور از روز است.

اما هاوایی است “مسطح منحنی” با یکی از پایین ترین سرانه COVID-19 عفونت نرخ در کشور و بیمارستان ها مانند Adventist Health در حال گام برداشتن به بازگشت به برخی از درمان به طور منظم.

>> عکس: هاوایی نظامی ادای احترام به کارگران خط مقدم مبارزه با کروناویروس با روگذر

در روز پنج شنبه هاوایی هوایی گارد ملی و فعال وظیفه نیروی هوایی گفت: با تشکر از شما برای مراقبت های بهداشتی کارگران و خط مقدم پاسخ با چهار هواپیما روگذر از 17 دولت را بزرگتر بیمارستان ها و مناطق شهری.

حدود 35 ظهور سلامت کارکنان در سقف زمانی که یک C-17 Globemaster III بالدار بیش از 11:30 a. m. حداقل نیم دوجین هونولولو افسران پلیس در زمان در پرواز از پارکینگ.

محموله حامل دنبال شد دقیقه بعد توسط یک KC-135R refueler و دو F-22 رپتور جنگنده — تمام هاوایی-بر اساس — به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران دست تکان داد در عبور هواپیما.

وگا یکی از کسانی که صرف چند دقیقه در پشت بام گفت: روگذر بود “شگفت انگیز” ژست.

“دولت خواستار توجه به آنچه که ما انجام داده ایم,” او گفت:. “آنها گفت:” شما در حال انجام یک کار خوب. شما در حال بیرون رفتن وجود دارد. شما در حال ضربه زدن آن را از پارک.'”

“عملیات آمریکا حل و فصل” سعادتآباد در سراسر جزایر هاوایی بود که پس از مدل مشابه سرزمین اصلی تلاش به نام “امریکا قوی” شامل نیروی دریایی آبی فرشتگان و Air Force Thunderbirds.

فرشتگان آبی F/A-18 اورلئانز مفتخر خط مقدم COVID-19 پاسخ و ضروری کارگران با تشکیل پروازهای بیش از دیترویت شیکاگو و ایندیاناپولیس در روز سه شنبه.

“امریکا قوی است که در مورد نشان دادن چقدر ما به عنوان یک ملت و تعداد ما در خط مقدم و پاسخ است که ما باید خود را درست شبیه به آنها را به حال خودمان” Cmdr. برایان Kesselring آبی فرشتگان فرمانده گفت: در نیروی دریایی آزاد است. “آنها همیشه وجود دارد برای همه ما نگه داشتن ملت ما با هم — حتی بیشتر از آن در طول این بیماری همه گیر.”

آبی فرشتگان و Thunderbirds به طور معمول پرواز بیش از 30 درجه را نشان می دهد در هر سال. اما در این سال هر دو تیم مجبور به انصراف از اجرای برنامه های بسیاری به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع نیروی دریایی گفت. دقت پرواز تیم نمی رود در هاوایی است.

در ملکه مرکز پزشکی-Punchbowl چند ده کارکنان و همچنین امدادگران و ده ها تن از هونولولو افسران پلیس را تماشا روگذر از سراسر محوطه دانشگاه.

“بود که چنین احساسی را تجربه کنند. ما بسیار سپاسگزار هستیم که تیم ما به رسمیت شناخته شد. ما همه در این با هم به عنوان یک جامعه گفت:” Mimi هریس ملکه سلامت سیستم ارشد پرستاری افسر.

کارکنان در شمال هاوایی جامعه بیمارستان در جزیره بزرگ شکل یک قلب روی زمین به عنوان هواپیما پرواز بیش از.

Adventist Health قلعه جمهور کاترین Raethel گفت که در ابتدا با COVID-19: “ما نمی دانم چه به انتظار چه آینده” اما شده است وجود دارد یک “فوق العاده ای در فروش از جامعه و حمایت است.”

“من فکر می کنم (پنج شنبه) در سعادتآباد فقط شاخص دیگری که وجود دارد فوق العاده ای قدردانی برای مراقبت های بهداشتی و آنچه ما در یک روز به صورت روز” Raethel گفت. “و ما بسیار فروتن با آن است. ما نمی را که برای اعطا. ما فقط تا سپاسگزار از جامعه و نظامی ما جامعه برای نشان دادن که قدردانی.”

Raethel گفت: این بیمارستان تحت درمان COVID-19 بيمار — “نه یک مقدار زیادی است. ما تا به حال برخی از آمدن به بیمارستان” او گفت:. “و آنها به خوبی انجام می شود اکثریت قریب به اتفاق.”

شده اند وجود دارد کاهش در عروق کرونر درمان “به عنوان افرادی که تصمیم به ماندن در خانه و ما می خواستیم آنها را به انجام این کار است,” او گفت:. اما در نشانه ای از بازگشت به حالت عادی است که تغییر در هفته گذشته یا بیشتر.

“من اعتقاد دارم که امروز آن را امن برای بازگشت اگر شما نیاز به شما ماموگرافی و یا یک آزمایش خون و یا شما نیاز به دکتر خود مراجعه کنید” Raethel گفت. “وجود دارد اقدامات در محل برای محافظت از شما. و بنابراین ما انجام بسیاری از کار در اطراف است که نگه داشتن بیمارستان تمیز و غربالگری افرادی که در آینده به مطمئن شوید که آنها سالم است.

او اضافه کرد که به عنوان بیمارستان بازگشایی آن خواهد بود مراقب باشید آن را انجام می دهند بنابراین با خیال راحت اما برای تست و یا عمل جراحی “بله ما باز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de