متحده با چند coronavirus موارد بزرگ به اشتراک گذاری فدرال کمک

“وجود خواهد داشت بی جهت بالا و موشکافی در مورد چگونه وایومینگ با استفاده از این وجوه” گوردون گفت.

مونتانا فرماندار نیز پیشنهاد کمک مالی کسب و کار همراه با وام مسکن و اجاره بها کمک و برنامه های دیگر.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: سهم دولت بود “بشدت نیاز” به دلیل وخیم مالی عواقب ناشی از توقف آن در صنعت گردشگری به عنوان ویروس گسترش یافته است.

ورمونت دموکراتیک به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ Patrick Leahy, معاون رئیس سنا تخصیص بودجه کمیته کار کرده است برای دهه ها به پیاده سازی تمام دولت حداقل برای بودجه فدرال. “صرف نظر از تعداد کل موارد متحده Vermont مجبور به تعطیل فقط به کشورهای دیگر و تاثیر در کشورهای کوچک و بزرگ شده است ویرانگر در بسیاری از” Leahy در بیانیه ای گفت.

کشورهای دیگر با توجه به تقسیم این پول فدرال در میان دولت های محلی و کسب و کار علاوه بر پوشش دولت هزینه های بهداشت و درمان. که این طرح در آلاسکا است.

غرب ویرجینیا است که هفتم-کمترین تعداد از ایالات متحده coronavirus موارد دریافت بیش از 1 میلیون دلار برای هر تست مثبت. رژیم صهیونیستی. جیم عدالت خواه است گفت که او امیدوار است که دولت قادر خواهد بود به استفاده از پول برای کاهش آن در حال رشد کمبود بودجه حتی اگر فدرال ارشاد در این لایحه نشان می دهد که اجازه داده نمی شود.

نیویورک ندارد لوکس از تلاش برای استفاده از این پول برای کمک به پوشش گسترده در کاهش مالیات بر درآمد.

در حالی که آن را دریافت میلیاردها فدرال دلار برای coronavirus-هزینه های مربوط به آن را بدون دریافت پول برای کمک به جبران کاهش بیش از 13 میلیارد دلار درآمد گفت: فریمن Klopott سخنگوی دولت بودجه را بدست آورد. دولت در حال حاضر با توجه به 10 میلیارد دلار در کاهش.

“ایالت نیویورک شده است کانون این بیماری همه گیر و متاسفانه شده است و حدود یک سوم از تمام ایالات متحده COVID-19 مربوط به مرگ و میر و بودجه فدرال ارائه شده تا کنون نتوانسته است به رسمیت شناختن این واقعیت” Klopott در بیانیه ای گفت.

استیو Sweeney, New Jersey دموکراتیک دولت رئیس جمهور مجلس سنا گفت: اگر دولت خود را در میان کسانی که با بدترین عفونت “ما می خواهم به پول به شخص دیگری است.”

نیویورک و کشورهای دیگر با تعداد زیاد موارد شده اند لابی در کنگره به ارائه کمک های بیشتر به دولت و دولت های محلی در آینده coronavirus امداد بسته است.

سنسور. بیل کسیدی یک لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه و رابرت منندز نیوجرسی از حزب دموکرات هستند پیشنهاد 500 میلیارد دلار بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی. در زیر طرح خود را برای اولین بار یک سوم از پول اختصاص داده می شود بر اساس جمعیت دوم در تعداد coronavirus موارد و سوم در تلفات آن گرفته شده در بودجه دولت.

در زیر پیشنهاد خود را, هر دولتی, دوباره, خواهد دریافت حداقل $1.25 میلیارد دلار — و این بار با شل تر محدودیتی در چگونه پول می تواند صرف.

منندز گفت: ابتدا مقدار بود و با سر اشاره کردن به واقعیت سیاسی: “ما نیاز به 60 رای در سنا است.”

___

Mulvihill گزارش از Cherry Hill, New Jersey.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران بکی Bohrer در جونو; Anthony Izaguirre در چارلستون; آدری McAvoy در هونولولو; Wilson حلقه در مونپلیه, ورمونت; و مارینا وینیو در آلبانی نیویورک, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de